ФУТБОЛНИ фенове (тема 2)

  • 22 038
  • 721
# 105
Мерси Бубке!   bouquet   bouquet   bouquet


Кой обича бира в чаша със столче? Я издайте закачката.......

Аз,аз МамеMr. Green
Виж целия пост
# 106
Еййййййййййй какви мезеци, какво нещо buba_lina Hug - здраве на майка ти и много късмет.....
С това ще пийна ракийка - бирата е прекалено лека за тези мезелъци...
Маме добре завърнала се  Hug

Гледам Литекс и следя ЦСКА - браво на момчетата - 3 гола не са малко, а залога е голям.
Колкото повече отбори се докопат до групите на ЛЕ - толкова по - висок е коефициента ни за догодина  Laughing

Утре се надявам Левски да се напъне повечко.
Виж целия пост
# 107
  bouquet   Бубе жива и здрава майчето

Резвам си едно парче торта и сипвам квато бутилка хвана,не съм с претенции.Наздраве!

Литекс  свършиха 1-1
Виж целия пост
# 108
Добра вечер Peace
Бубе ..честито Hug
..аз пак изтървах мачовете Crossing Arms
Виж целия пост
# 109
Дoбро утро!

Поци, нищо не си изпуснал.  Tired
Аз по едно време се опитвах да гледам и двата мача едновременно, ама то така още по-скучно стана.

Маме, добре дошла отново!
Бубе, честито и на майка ти!

Я вижте това, Марадона все пак напуска:
http://www.gong.bg/view_article.php?article_id=148553
Виж целия пост
# 110
Добро утро,ама вече е обед..Добър ден. Hug Hug
Литекс-равен.Запазват всички фансове,но няма да е лесно.
ЦСКА-След излагацията срещу кипърците,поне биха тези.
Бубе,честитя със закъснение,че вчера ме нямаше.


Виж целия пост
# 111
Добро утро!Благодаря ви за пожеланията Hug
*Polar lights* каква кошница....ей сега ще си цъкна един фреш от...всички плодове по един Mr. Green
Све и аз преди няколко дни гледах в едни спортни новини,че Марадона поставя условия...Ама все си мислех,че ще се съобразят-да,ама явно не.Ами...да им е честит новия треньор.Дано се появи Дивароми с малко клюки...
Виж целия пост
# 112
Ернандес ще дебютира за "червените дяволи" срещу звездите на Мейджър Лийг  http://corner.dir.bg/news.php?id=6809513&nt=7
Виж целия пост
# 113
Юхуууууууууууу, тука съм  Hug

 Mr. Green (въпреки, че не гледах мача  Blush, не е било много за изпускане, не съм доволна от прочетеното, нищо че сме били с 3:0  Twisted Evil)
да са стягат тез цървените, че ша ги строявам  Mr. Green Mr. Green Mr. Green
Литекс  Thinking, надявам се, че е било малшанс за да не са победили  Peace

Със закъснение, отивам да обирам от почерпката на Бубка  Crazy, да е жива и здрава майчето ти  Hug
И Поларче, и тебе ще те уважа  Crazy

На Мамето, велкам  Hug, интресна почивка изглежда си имала  Crazy

Хммм, това за Марадона не го очаквах, обаче очаквам Роми да се включи с новини  Thinking

п.п. Сарк, кога пак смени аватара бе  Mr. Green

п.п.п Шами  Hug, канфърмнъхта у фацето, да знаеш  Crazy
Виж целия пост
# 114
Анели,Поци преди няколко дни каза,че му ставало топло като гледал Джуд с "това поло",което всъщност е шал,та реших да се поразхвърлям малко.  hahaha

П.П. Кой добавих преди малко във Фейс-а?
Да си признава бързо!  Mr. Green
Виж целия пост
# 115
П.П. Кой добавих преди малко във Фейс-а?
Да си признава бързо!  Mr. Green

Струва ми се добавихме Шами  newsm78
Виж целия пост
# 116
П.П. Кой добавих преди малко във Фейс-а?
Да си признава бързо!  Mr. Green

Струва ми се добавихме Шами  newsm78
Аз добавих Шами, ама тя се беше и представила, предполагам и че вие точно нея сте добавили  Mr. Green
Виж целия пост
# 117
Аха,мерси за разяснението.  Blush
Виж целия пост
# 118
 hahaha А Шами ли е,че аз си питах директно кой е
Виж целия пост
# 119
Здравейте  Hug

Признавам си, че мен българския футбол от много време не ме интересува, но съм тук заради вас  Sunglasses

Имам малък повод за почерпка:











Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия