ФУТБОЛНИ фенове (тема 2)

  • 22 038
  • 721
# 90
ЧРД Поци т.е пожеланията са за съпругата ти да е много щастлива и обичана  Hug
Фиата да не се крие, ЧРД  Laughing
Виж целия пост
# 91
 Laughing Laughing Laughing
Виж целия пост
# 92
O..кой бил тук Laughing Hug

Вафли... Heart Eyes
Виж целия пост
# 93
Здравейте!
Много пишете,бре.А пък на мен ми е скучно-хем любимият ми тур дюо франс свърши,формулата и тя голям сеир стана,а руснаците паднаха от бразилците на волейбол.Бразилците хич,ама хич не ги харесвам на волейбол,а пък и на футбол не ми допадат никак.Поне  Mr. GreenКонтадор Mr. Green спечели,но ми е мъчно за Ланс..Уникален спортист,преборил се с рака и продължаващ да се бори с него по този благороден начин. smile3525 smile3525 smile3501 smile3501
Честито...на празнуващите.
Единственото ми успокоение е,че след 10 дни точно стягам багажериите,палим колата към Европата и дим да ни няма. Sunglasses Sunglasses Sunglasses
Вече даже дни взех да броя..Полудявам,май.. ooooh! ooooh! ooooh! ooooh! ooooh! ooooh! Thinking Thinking Crazy Crazy Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing
Този пост целия офтопик стана,ама карай..
И за да не толкова офф ще кажа или по-скоро напиша това:Поклон пред постиженията на Раул..

Искаше ми се да завърши кариерата си в Реал,но му желая успех в Шалке 04.
И още нещо:Браво на Бербатов,ама Юнайтед що така се издъниха срещу Канзас Сити.............. Thinking Thinking Thinking Thinking Thinking Thinking Thinking
Мамее,добреее дошла...Не забелязах поста ти направо.. Hug Hug Hug Hug Hug Hug
Виж целия пост
# 94
Ooo , Maме  Hug Добре дошла отново! Simple Smile
Виж целия пост
# 95
Честито рожденни дни на булката на Поци и на Фиата   bouquet  bouquet  bouquet

Поларче, да си изкарате хубаво из Европата. С кола е много приятно да се разхождаш  Grinning
Контадор е уникален просто, а на Армстронг все пак и годинките са му много- на 39 е  Wink

Маме, хелоуу 55 Хубаво ли си почина?
Виж целия пост
# 96
Това е ново правило за Висшата лига От новия сезон всеки тим трябва да определи група от 25 човека, включително осем, които са били в клуба три години преди да са навършили 21.  Thinking

Уф Юнайтед що така са се изложили,ама браво на Бербо,дано му потръгне сезона  Praynig с 2 гола срещу Челси  Laughing
Виж целия пост
# 97
Благодаря, благодаря, добре заварили Hug Hug Hug Hug Hug Hug.......

Честито на всички, които са имали повод за празнуване през изминалите дни!!!!!!!!!!Живи и здрави бъдете!!!!!!


Признавам си,че нищо не съм чела - то и как се четат над 100стр. пропуснат матриал?????? Няма и да имам възможност да го прочета Embarassed, освен ако някоя вечер не се прежаля и не преживея отново емоциите  с вас.......В близкия почти месец ще съм еднодетна и ми е много трудно.....Не съм свикнала да ми е празна и тиха къщата, но нека и бабата да се почувства многовнучна...........

Честито на всички фенове на Испания!!!!!!!!Жалко за пропуснатата трета златна възможност за лалетата......

Еликс, благорадя.....Малко селски туризъм, малко морски туризъм, малко градски туризъм и броените дни хвръкнаха........

Чета и гледам,че отново има тежки софри сложени.........Надявам се новия футболен сезон да ми е по-интересен с темата и с всички вас.........Да плачем заедно, да се радваме заедно, да хапваме и да вдигаме наздравици заедно...........

Да не се ровя, но Трейси черпа ли за взет изпит?

Whatever благодаря за линка Hug........


Довечера мачовете ще ги коментираме ли??????? Или  вече тях сме ги гледали??????? За мача на ЦСКА-то имало само 500 продадени билета.....Литекс ще е по Канал 1 от 20ч. ЦСКА-то от 19ч., но не знам дали ще ги дават някъде........


Много  Hug на всички ви!!!!!! Heart Eyes
Виж целия пост
# 98
Маме,добре дошла Hug  bouquet От написаното съдя,че добре си си починала...Но за жалост броени дни бързо минават както казваш.
Софрите тук не спират-то май повече ядем и пием отколкото да обсъждаме мачове Mr. Green Как ни траят ...не знам Embarassed
А като стана дума за софра....мама днес има рожден ден....та да наредя масата Laughing

Наздраве!Аз сядам на масата и...мачове тази вечер няма да гледам.Хубава вечер! Hug
Виж целия пост
# 99
Бубе, да ти е жива и здрава майчето   bouquet
Кажи й, че има поздрави от футболната агитка  Laughing

Сипвам си едно Джак Даниелсче и кола от фризера, и от други неща ще си взема и ви казвам Наздраве  Grinning!
Виж целия пост
# 100
Бубке,честито ти майче!   Mr. Green
Жива и здрава!   bouquet
Аз си наливам бира и ще бъцкам руска салата.

Маме,уелкъм!  Mr. Green  bouquet
Виж целия пост
# 101
Охоу  Hug
Маме, добре завърнала се!  Hug  bouquet

Бубе, честит празник! От Бушмилса си наливам  Wink

ЦСКА ги дават по ТВ+, ако някой се интересува   Hug
Виж целия пост
# 102
Бубалинчо, много черпня за тази твойта майчица. Тя го заслужава -
Виж целия пост
# 103
Гери,много се мазниш на майка ми...ще видим тая работа Mr. Green
Благодаря ви хубавите пожелания Hug Да ви се връщат и на вас!
С риск да разсърдя мама докопах компа....ама не се стърпях-пуснах си Канал 1 за фон докато правя салата.Ами... smile3511 К'во да му гледам на т.нар."мач"?Ужас!Скука,скука....Ще заспя Mr. Green Май тотално отказвам да гледам БГ футбол!
Сарк,ма как забравих бирата? doh Ето,заповядайте
В чаша със столче Wink
Виж целия пост
# 104
Бубе, честито на майка ти!!!!!!

Кой обича бира в чаша със столче? Я издайте закачката......

ЦСКА-то води с 3:0, като третия гол бе много хубав.......
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия