ФУТБОЛНИ фенове (тема 2)

  • 22 038
  • 721
# 180
..хайдеЛевски newsm10 newsm10 newsm10
Виж целия пост
# 181
1;1..Берое Hug Hug Hug Hug
Виж целия пост
# 182

ГОООЛ
Виж целия пост
# 183
На какво се радваме?  newsm78
Виж целия пост
# 184
Ми за гола на Берое, май  Hug
Сега вече би трябвало да се зарадваме на ГОЛА НА ЛЕВСКИ! Повеждаме в 28мата минута  newsm44
Ае някой да слуша Дарик онлайн? На мен не ми тръгва нещо  newsm78
Виж целия пост
# 185
На какво се радваме?  newsm78

Че наште са вкарали гоооол май  Crazy Нема мое, нема твое-всичко е Берое  Party
Виж целия пост
# 186
Ахааа...е щом сте рекли,ще се радвам и аз.  Mr. Green
Виж целия пост
# 187
Ох, най-после и аз да се добера до компа.

Хайде, наздраве за Левски, още поне 2 гола второто полувреме. Тъпият сръбски съдия отмени и гол на нашите.  tantrum

Виж целия пост
# 188
Ту!
Едвааам ме нави!  hahaha
Сипвам.  Mr. Green
Виж целия пост
# 189
Наздраве, Све  Hug  hug
Виж целия пост
# 190
Дарик го няма..и при вас ли Crossing Arms
Виж целия пост
# 191
Поци,ти още ли си тука?  Mr. Green
Наздраве сладури!  Heart Eyes
Виж целия пост
# 192
Дарик го няма..и при вас ли Crossing Arms
Тъй, значи повредата не е в моя тАлАвизор...  Mr. Green  Crossing Arms
Виж целия пост
# 193
Наздраве за Левски  beer Да биеме Калмара , да биеме Калмара  newsm18 newsm18 newsm18
Виж целия пост
# 194
Поци,ти още ли си тука?  Mr. Green
Наздраве сладури!  Heart Eyes
махам се..щом искаш
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия