ФУТБОЛНИ фенове (тема 2)

  • 22 038
  • 721
# 195
Аз Дарик го слушам на най-обикновено допотопно радио.  Embarassed
Онлайн не можах да пусна нищо.
Виж целия пост
# 196
Поци,ти още ли си тука?  Mr. Green
Наздраве сладури!  Heart Eyes
махам се..щом искаш

Оффф...
Виж целия пост
# 197
Поци, стой не мърдай. За какво ти е това море!!! Било много топло, рибите мрели!!!  Joy
Виж целия пост
# 198
Поци, стой не мърдай. За какво ти е това море!!! Било много топло, рибите мрели!!!  Joy

Пясък във всички дупки...  Tired hahaha
Виж целия пост
# 199
Слънцето я пекне, я не...
Виж целия пост
# 200
Изравниха ни...  Tired
Виж целия пост
# 201
Бирата все не стига...
Виж целия пост
# 202
Цацата опържена в старо олио... Фуууу
Лошо, че са ни изравнили...
Виж целия пост
# 203
Мъж ми каза, че типично за Левски било да не устискат накрая резулата.......

1:1 - резултатите на българските отбори днес.......

Поци, да си изкарате добре на морето......
Виж целия пост
# 204
Свърши мача, викате, а? Бе 1-1 не е зле за гостуване, ама ни изравнили доста на края..
Надявам се другата седмица да мога да ги подкрепя лично на стадиона  Flutter
Виж целия пост
# 205
Подкрепяй!!!
Аз ще си вея ... на морето.  Party

Лека нощ, младежи!
Виж целия пост
# 206
Долче и Габана ще обличат и декорират Челси Чакам снимки с нетърпение  Heart Eyes
Виж целия пост
# 207

Ще чакам и аз да видя дизайнерските костюми  Peace

Всички ли заминавате на море, мен евентуално чааак септември може да ме огрее  Tired

Поци, стой не мърдай. За какво ти е това море!!! Било много топло, рибите мрели!!!  Joy

Да и морето изкарало умрели плъхове  Sick Казаха го по новините преди 10-ина дена. Заради наводненията били се издавили и от канализацията...директно в морето  ooooh! Щяли и табели да слагат по плажовете, хората да внимават като се къпят  #Crazy Sick
Виж целия пост
# 208
Охоооу, дори ако е бледо подобие на каквото направиха Долче и Габана с Милан , (сори, че е от youtube, ама на сайта си Д&Г са махнали най-якия си албум със снимки, според мен Wink) пак е да се очаква с нетърпение!  Peace Татко Карло е свързващото звено, а  Wink


Всички ли заминавате на море, мен евентуално чааак септември може да ме огрее  Tired
Аз съм тука, споко  Peace Да се напалуват другите, после септември ше ги питаме - как беше морето, ние сега заминаваме Wink
Виж целия пост
# 209
Аз съм тука, споко  Peace Да се напалуват другите, после септември ше ги питаме - как беше морето, ние сега заминаваме Wink

Оо, супер  Hug И дотогава морето ще се е изчистило от измрели риби и плъшоци.

Весело изкарване на заминаващите и все пак се оглеждайте като се къпете, няма майтап  Naughty
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия