ФУТБОЛНИ фенове (тема 2)

  • 22 038
  • 721
# 150
По -точно виждам резултата след третата чаша Shocked Laughing
..Левски по Ринг ли ще го дават ..или се лъжа Peace
Виж целия пост
# 151
Май няма да го дават мача. Поне до вчера вечерта информацията беше, че нито една телевизия няма да предава мача Sad
Ще се задоволим с Вальо Грънчаров колкото и да не ми се иска. Пък дано в последния момент се осигури предаване  Peace.
Виж целия пост
# 152
Май няма да го дават мача. Поне до вчера вечерта информацията беше, че нито една телевизия няма да предава мача Sad
Ще се задоволим с Вальо Грънчаров колкото и да не ми се иска. Пък дано в последния момент се осигури предаване  Peace.
То има няколко сайта на страницата на Левски в бука..момчета са ги слагали..ама не знам дали ще работят Peace
... паживьом па видим Grinning
http://www.myp2p.eu/broadcast.php?matchid=82555&part=sports
http://www.gledaisport.com/


http://football.sportal.bg/news.php?news=250869  Crossing Arms Crossing Arms ooooh! ooooh!
Виж целия пост
# 153

10 лева?!? Ай шА ви сА...  То кат' билет за Шампионска лига почти.  Crossing Arms
Отдавна не съм слушала бисерите на Вальо Грънчаров, май ще се връщаме в доброто старо време.


на мен, може ли да изпратиш  Blush

Анели, пращам.
Виж целия пост
# 154
Тоз  Вальо Грънчаров къде тъче Grinning
Виж целия пост
# 155
В Дарик и Гонг.
Виж целия пост
# 156
Благодаря..радио ще слушаме явно Grinning
Виж целия пост
# 157
Ти нали щеше да ходиш на морето?  hahaha  grinning039 sun
Виж целия пост
# 158
Ти нали щеше да ходиш на морето?  hahaha  grinning039 sun

кога съм ти казал ,че тръгвам Mr. Green..гониш ме.. а Twisted Evil..утре тръгвам след 16-17 ч Wink
РД ще си го правя там Crazy
Виж целия пост
# 159
Ми каза,че заминаваш,та реших че днес. Mr. Green
А гоня те-не! Naughty
Даже се чудя какво ще правим без тебе тук-ще измрем от глад и жажда!  Mr. Green
Виж целия пост
# 160
Ми каза,че заминаваш,та реших че днес. Mr. Green
А гоня те-не! Naughty
Даже се чудя какво ще правим без тебе тук-ще измрем от глад и жажда!  Mr. Green
абе аз ще пиша бре,,,да не отивам в гората Laughing..а и без тва скоро не съм слагал ни храна ,ни пукница..живи сте гледам Laughing
Виж целия пост
# 161
smile3544
Ако познаеш резултата довечера, ще ти викам ОктоПоци.  hahaha
...


 Joy Joy Joy  hahaha ОктоПоци  Joy Браво Светли, много е яко.

Ооо Поци, ще те изтървем... ще избягаш за РД-то значи, ти нас не ни уважаваш май  Crossing Arms
Бъзикам се естествено, да си изкараш страХотно!!!  Hug
Виж целия пост
# 162
абе аз ще пиша бре,,,да не отивам в гората Laughing..а и без тва скоро не съм слагал ни храна ,ни пукница..живи сте гледам Laughing

Знам ли те,дали не отиваш в гората!  hahaha
А по въпроса дали сме живи...силно казано,аз съм отслабнала чувствително и съм обезбирена освен това!  Crossing Arms
Виж целия пост
# 163
smile3544
Ако познаеш резултата довечера, ще ти викам ОктоПоци.  hahaha
...


 Joy Joy Joy  hahaha ОктоПоци  Joy Браво Светли, много е яко.

Ооо Поци, ще те изтървем... ще избягаш за РД-то значи, ти нас не ни уважаваш май  Crossing Arms
Бъзикам се естествено, да си изкараш страХотно!!!  Hug
ще съм някъде тук..елате Hug


Виж целия пост
# 164
абе аз ще пиша бре,,,да не отивам в гората Laughing..а и без тва скоро не съм слагал ни храна ,ни пукница..живи сте гледам Laughing

Знам ли те,дали не отиваш в гората!  hahaha
А по въпроса дали сме живи...силно казано,аз съм отслабнала чувствително и съм обезбирена освен това!  Crossing Arms
не се прибираш с дни..как няма да отслабнеш Naughty Laughing..а за бирата не вярвам Twisted Evil
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия