ФУТБОЛНИ фенове (тема 2)

  • 22 038
  • 721
# 690
...
п.п.  newsm66, Поциииии, ше видите вие от къде изгрява невидимото  newsm66
...
я повтори Whistling Whistling Whistling Laughing Wink

aaaa вече си имаме цяла една точка  Joy
кво си играеш,ти  Mr. Green

шегата настрана, но наште са мноУ зле  ooooh! ... опитах се да гледам мача, покрай баща ми, обаче нервите не ми издържаха  Crossing Arms
на всичкото от горе си и изгорих част от ръчичката с олио, докато се опитвам и да сготвя и да гледам т.... мач Stop
ако така продължават тия льольовци, направо не знам, много е гадно да гледаш безпомощни любимците си ....

Много хубав гол на Дрогба, между другото  Crazy

п.п. уффф, абе много е трудно с една ръка да се пише  Mr. Green и бавно  Mr. Green
Виж целия пост
# 691
По ТВ+ след малко започва Суперкупата на Испания - Севиля - Барса.....
Виж целия пост
# 692
Добро утро! Hug
Снощи все пак гледах мача на Челси на сватбата.  smile3534
Виж целия пост
# 693
Браво Све,преборила си се!  hahaha hahaha hahaha
Виж целия пост
# 694
Да питам цесекарките в темата.....Не е заяждане....Просто любопитство....Защо треньора ви говори на развален български? Всеки път като го чуя имам чувството,че приказва някой македонец?

Снощи никаква суперкупа на Испания не даваха.....Севиля бие 3:1.....


Честито на всички с името Мария и производните му!!!!!!!  bouquet
Виж целия пост
# 695
Добро утро  food010Нищо не съм гледала-бях на разходка у Гръцко,пих узо и ме ядоха комари  Mr. Green
Честит празник!Здраве, любов, благоденствие и по-добро бъдеще!Честито на всички с името Мария Simple Smile
Виж целия пост
# 696
...бях на разходка у Гръцко,пих узо и ме ядоха комари  Mr. Green

Щом ти е било гадно,ти прощавам!  hahaha
Виж целия пост
# 697
...бях на разходка у Гръцко,пих узо и ме ядоха комари  Mr. Green

Щом ти е било гадно,ти прощавам!  hahaha

 Joy Joy Joy

Све, браво на теб! Simple Smile
Виж целия пост
# 698
Абе,какво ни стана с ПоцкоSad
Виж целия пост
# 699
Абе,какво ни стана с ПоцкоSad

Да бе, никакъв го няма...
Виж целия пост
# 700
И аз като една горна фенка да дам линк към головете на Челси от вчерашния мач Simple Smile

http://vbox7.com/play:ae806504
Виж целия пост
# 701
У нас в момента сме на Черноморец : Левски и само да кажа, че двамата с мъжо единодушно сме за печелившия до момента отбор... 
Виж целия пост
# 702
У нас в момента сме на Черноморец : Левски и само да кажа, че двамата с мъжо единодушно сме за печелившия до момента отбор... 

Ние хубаво гледаме, но мача в момента е в застой, защото лампите изгаснаха...  Laughing
Виж целия пост
# 703
Абе,какво ни стана с ПоцкоSad

Да бе, никакъв го няма...

Стана и той НеВидим.......
Виж целия пост
# 704
Ма липсва ми...  Sad
Пък и вземем да заслабнем.  Mr. Green
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия