През новата година здраве и усмивки за АПРИЛчето ще има :)

  • 48 624
  • 722
# 225
Здравейте Simple Smile
Емма, според мен го заведи да му направи клизма педиатърката..И спазвайте някакъв подходящ хранителен режим, ако е възможно..Дано се оправи бързо детенце.
Муси, то хем смешно, хем страшно, тея диванета ще ни подлудят!
Тейка, стискам палци следващия път да е успешен опита!
Блонди, аз пък не мога да си намеря толкова големи обувки (дамски) като за мен, а сега след раждането (и понеже така и не отслабнах) явно краката ми са станали още по-големи и нмера ми се увеличи с още 1 (не ме питайте колко е)  Laughing За хората, ходя в едно училище до спирката на метрото в Младост, обаче много ме заболяха краката (сводовете), което вече за 3 път ми става тая година (до степен да ходя едвам едвам) и вече сериозно се чудя какво ми има, дали се пренатоварвам (както казах-килата са ми много), дали нещо друго..лятото правих даже и изследвания и ми излязоха някакви леко завишени ревматоидни фактори та знам ли Shocked
ВаняМ, Ценителката, и аз съм в отбора на гледащите Стъклен дом, а даже оня ден и на живо видях да го снимат в мола, много смешно ми стана Simple Smile
Виж целия пост
# 226
Здравейте, благодаря на всички за съветите  Hug. Вчера ходихме за клизма  Rolling Eyes, леле няма такава гадост. Само че казаха, че с една може и да не стане работата и ако не се...."отпуши" до вечерта(снощи демек) днес да идем пак....ами познайте дали няма да ходим пак....ужасно ужасен ужас!!!! Мисля че такава травма му нанесохме с това акане, че от тук нататък пък съвсем няма да иска да я върши тая работа. Направо не знам какво да правя. Четох за доста такива деца със запек на психическа основа, и за майки пробвали какво ли не. ПОвечето се обръщат към хомеопатията-къде успяват, къде - не......мисля и ние да пробваме, защото проблема вече не е само храната. А иначе му взех овесени трици и ядки и всеки ден-ще, не ще-ще яде две лъжици трици с Активиата на ВаняМ, днес ще пробвам да правя супа с овесени ядки вместо ориз, купих му бебешки пюрета(назад към бебетата за срамотиите)-като не ще да яде плодове....и ако след всичко това не го откажа от яденето завинаги.....ще е добре!
 Муси, съжалявам за Поли, аз в такива случаи си повтарям доста пъти, че са малки и нищо не помнят  Rolling Eyes, надявам се да е така и бързо да забравят неприятните моменти....все още.
 Тейче, не се отказвай  Peace
 Аз хем искам да не е есен и зима, хем някак си почва да ме тресе коледното настроение....аз пак ни в клин, ни в ръкав от рано. Въпреки че не си предтсавям каква коледа ни чака-на мъжът ми майка му получи удар и хич не е добре-един Господ знае дали и кога въобще ще се възстанови, аз се скарах много сериозно с баща ми покрай новия апартамент(споменах ли че най-накрая си имаме нова къща  Rolling Eyes) и ми се ще да си стоим тук и да не ходим никъде по празниците.......
 А ДА! Имате нова анкета.
Виж целия пост
# 227
 Гласувах първа Peace С "Да, на 100%", макар че до тогава има толкова време и кой знае какво може да се случи ....Но желание имам като за 100% Simple Smile

Аз пък да кажа (не знам да се хваля ли или да се жаля), но тази нощ Косьо за първи път си спа в неговото легло  Embarassed Досега спеше с мен, откакто се е родил, а леглото му беше склад за изпрани и неприбрани дрехи Embarassed И тази нощ ми беше толкова пусто....Но това е животът... Порасна ми детето  Sad Скоро сигурно ще спре да ми дава и да го гушкам и мачкам (както каките му, особено голямата)  Sad

Емма, честита ти нова къща! Да сте живи и здрави и с много любов да си живеете в нея! Искааааам и аааааз не да живея с вас, споко !

Пете, и кво викаш, Жоро не иска момиченце Wink
Виж целия пост
# 228
Емма, имам предложение - освен нова анкета, да имаме и ново заглавие на темата...нещо от сорта:
Слънце, лято, плаж, море...отминаха в безкрая-АПРИЛчето сега седи си в топлата си стая!  Laughing
Виж целия пост
# 229
Емма, имам предложение - освен нова анкета, да имаме и ново заглавие на темата...нещо от сорта:
Слънце, лято, плаж, море...отминаха в безкрая-АПРИЛчето сега седи си в топлата си стая!  Laughing

Веднага го поправих  Peace. Якоооо
 А при нас нещата много се закучиха, стискайте палци, че сме за хирург утре  Rolling Eyes
Виж целия пост
# 230
Леле, Емма! Най-искрено ти съчувствам, като си помисля какво ви чака. С все сила стискам палци проблемът да се разреши възможно най-лесно и безболезнено fingerscrossed  fingerscrossed fingerscrossed
Виж целия пост
# 231
Емма, стискам палци за Суми, моля се всичко да е наред  Praynig

Виж целия пост
# 232
Ох, Емма... стиснати палци и от нас Hug Дано мине всичко бързо и лека и да се оправя Сумо Praynig
Виж целия пост
# 233
Привет  Hug
не съм се вясвала скоро, но  ви чета редовно  Wink  . Йони ходи на градина от 1 месец, само за половин ден де, че ревеше много,  но от 2-3 дни е по-добре положението. Не знам как е по другите, но в нашата градина  от 10 месечни до 3 годишни са в една група (29 парчета) и непрекъснато някой реве, я за мама, я за тати и Йони се чувства задължена да е бек-вокал на всички. Тъкмо леличките я сложиха в графа безнадежден случай и тя взе, че свикна. Да видим как ще е по цял ден, че другата седмица тръгвам на работа и ще трябва с нея да ходя ако не свикне  Laughing

Емма, сигурно си пробвала, но топло мляко или сини сливи при Йони действат безотказно

ВаняМ, оправиха ли се проблемите с кръвното?


Хелън, майка ми е 35 номер и последно си купи хубави обувки от аутлет центъра на Царигратско
Виж целия пост
# 234
Емма  Praynig Praynig Praynig
Виж целия пост
# 235
Eмма  Praynig  Hug
Виж целия пост
# 236
Емма, успех, чакаме добри резултати....    Praynig Praynig Praynig

На фона на тъжните постове за проблеми и болести, ето една хубава новина:

Нашата Bbub е станала майка за втори път. На 4 септември на кака София й се е родило братче - Тома - 49 см, 2760 гр.
Bbub, да ви е живо и здраво синчето, много радост, смях и прекрасни емоции в къщи.   bouquet

Аз научих едва днес, а нея ще видим как ще я накажем дето е крила такова нещо цели 9 месеца и кусур....   Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes
Виж целия пост
# 237
Добро утро , мацки !!

Емма , стискам палци  Hug Hug

Честито бебче на  Bbub. Да и е жив и здрав Тома !!!

И да ви споделя за нашето посещение при психолог. Псохоложката е категорична , че заекването на Коско е манипулативно. И , най-важното , каза , че със сигурност ще отшуми и  да не му обръщаме прекалено голямо значение. Каза , че е хиперактивно дете и  да му даваме Милгама  за 20 дни и да и се обадя да и кажа дали има  някаква промяна.Но аз се обадих на нашата педиатърката и я попитах какво и е мнението за приема на Милгамата и тя ми каза , че според нея не е необходимо да му даваме, а по-скоро да го запиша на някакъв спорт , за да си изразходва енергията. Та , знаете ли някъде да записват толкова малки деца и какъв спорт е подходящ за тази възраст?? Дали да не прочета нещо в интернет  newsm78 newsm78


ПП  А какъв цирк направи в поликлиниката - започна да се дере , легна на земята и започна да се тръшка , да хвърля играчки  , да се извива в дъга и както каза псохоложката  , изпадна в истерия ( често срещано състояние за Коско). Като наизлизаха хора от кабинетите и започнаха да се тюхкат и да цъкат ( да видят какво ми е ).  #Crazy #Crazy
Виж целия пост
# 238
Милена, супер е това за заекването, в смисъл че е временно. Аз и преди казах, че моя Косьо както започна, така и спря да заеква.

Но се чудя как така ти лепват "хиперактивно дете". Това си е сериозна диагноза, а не просто квалификация  Rolling Eyes
А Милгамата е всъщност по-модерната форма на Витамин Б комплекс (или на Неуробекс-а - "докториците" да кажат Wink ), дето го имаше на времето. Витамини Б, дето влияят на нервите.

НесиНеси, с кръвното съм ОК, откакто пия хапчетата всеки ден...

Моя Косьо пък нещо е болен. Нощес се събуди, започна да подкашля все едно, че нещо го дразни на гърлото, и изведнъж като започна да повръща.... Sick Оставих си го вкъщи днес, пък да видим. Дано се разминем само с това.  Praynig
Виж целия пост
# 239
Здравейте момичета, Емма не влезе повече да каже какво стана, дано всичко е наред  Praynig

МиленчеГ, радвам се за заекването на Косето - имах вътрешното усещане, че всичко ще е временно при вас  Hug

Неси, браво, че се разписа и още по-голямо браво за Йони  Hug

Хелън, какво стана сега - обикаляш за обувки и вече нямаш време да се отчиташ  Wink

Тея, дано се получи следващия път имаш стиснатите палци на цялата априлска дружина - няма как да не стане, с теб сме  Peace

Момичета и момчета (ако някой татко чете тайно),м да ви се похваля , че Бобката тоя път се размина с вентолина и антибиотиците  Laughing Лекувах го само на хомеопатия, как устискам аз си знам, но добре, че се оправи бързо  Mr. Green В понеделник пак получи спазъм, не лек, лекарката му беше изписала едни дрънкулки да си ги имам вкъщи, ако стане белята, Боби ги нарича бонбонки и добре, че ги бях купила. в момента, в който получи спазъма веднага му дадох първата доза и до вечерта кашлицата се успоки, през нощта не кашляше, а на следващия ден спазъма вече беше едва доловим  Peace Искам да подчертая, че с вентолина и антибиотика подобрението е след третия ден и минава през една мъчителна фаза на ужасяващо хъркане при издишване, не пожелавам на никой да си чува така детето. Тоя път нямаше такова нещо. Ох, дано Боже това лечение да ни помогне  Peace Да не казвам голяма дума, да видим как ще се разивят нещата  Peace Хубавото е, че паралелно Боби се наблюдава и от пулмолог. лекарката е сериозна, непрекъснато държим връзка, включително събота и неделя, ако няма да има обхват за няколко часа ме предупреждава, изглежда ми доста компетентна и най-вече загрижена, дано помогне на Боби  Praynig
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия