
. Вчера ходихме за клизма 
С "Да, на 100%", макар че до тогава има толкова време и кой знае какво може да се случи ....Но желание имам като за 100% 
Скоро сигурно ще спре да ми дава и да го гушкам и мачкам (както каките му, особено голямата) 
. Якоооо
Дано мине всичко бързо и лека и да се оправя Сумо 

. Йони ходи на градина от 1 месец, само за половин ден де, че ревеше много, но от 2-3 дни е по-добре положението. Не знам как е по другите, но в нашата градина от 10 месечни до 3 годишни са в една група (29 парчета) и непрекъснато някой реве, я за мама, я за тати и Йони се чувства задължена да е бек-вокал на всички. Тъкмо леличките я сложиха в графа безнадежден случай и тя взе, че свикна. Да видим как ще е по цял ден, че другата седмица тръгвам на работа и ще трябва с нея да ходя ако не свикне





), дето го имаше на времето. Витамини Б, дето влияят на нервите.
Оставих си го вкъщи днес, пък да видим. Дано се разминем само с това.





Искам да подчертая, че с вентолина и антибиотика подобрението е след третия ден и минава през една мъчителна фаза на ужасяващо хъркане при издишване, не пожелавам на никой да си чува така детето. Тоя път нямаше такова нещо. Ох, дано Боже това лечение да ни помогне
Да не казвам голяма дума, да видим как ще се разивят нещата
Хубавото е, че паралелно Боби се наблюдава и от пулмолог. лекарката е сериозна, непрекъснато държим връзка, включително събота и неделя, ако няма да има обхват за няколко часа ме предупреждава, изглежда ми доста компетентна и най-вече загрижена, дано помогне на Боби
Препоръчани теми