.
. Това с най-добри чувства!
...
Не е хич смешно, ама май на практика така се получава
Важното е да има движение в крайна сметка.
Стискам палци да има успех и с хомеопатията и да се разреши проблема 

До колко децата ви ползват техника от сорта на компютър, телевизор, телефон /под ползват имам предвид да си играят с тях и да гледат филмчета, песнички и т.н./
Поли е направо пристрастена, още не се е събудила сутрин и се започва "Тати, намали ми ги по-силно "Играчките"/Той Стори/, че бебо спи" т.е. пусни ми филмчето да гледам
И едновременно с това се взема и някой телефон и там също се гледат някакви клипчета, филмчета или друго. Ама как да е друго яче, при положение, че баща й е нон-стоп лепнат на телефона да човърка нещо, пък аз на компа 
Но както съм казвала и преди, важното е да се уцели лекарят. Желая ви късмет с вашия. 



С всеки изминал ден се опитва да казва нови думички,днес беше 'чаша'.По принцип всяка седмица си има любима думичка,която повтаря до откат,а после доста време не я споменава.
Лека бременност и прекрасно бебче на финала 
,успех и дано бързичко да свикне в градинката
.

)
. Аз бих потърсила някакви алтернативни методи, като хомеопатия или нещо от сорта, знам че си опитвала де. 

....Кукувица пълна....
). Радвам се за Vanyivan, че действа хомеопатията и стискам палци на ВаняМ за адаптирането на Косьо.



Препоръчани теми