желая му весело и безгрижно детство . Малко ми прилича на Лидето
прати ми на лични Skype името ти и ще ти ги пращам там 
до едно време се здържах да не цивря пред Жоро и децата и накрая майката като започна да говори с децата си как щяла да живее в сърцата им и т.н. като избухнах в сълзи
и Сашко разревах
абе стана една сополивааааа 





), така и на цялото ви мило семейство!
Наслади се на всеки един от тях! Давам си сметка, че покрай форума изпуснах толкова моменти на моя Косьо
Даже и вестници избягвам да чета, че и там все кръв и драма...
До скоро 
Да е жив и здрав, да радва много кака, мама и тати! 
)...Та явно в 10,30 им стана съвестно и ми се обадиха да ми кажат, че ЕЛица спраля да реве, дори се заиграла и дори се усмихнала и още по-дори има казала нещо...демек разбраха, че не маймунче, а човек съм им завела. Така че стискам палци за утре...тази седмица съм сама и не ми е ясно как ще се справям, но ще докладвам в петък. А иначе Елица ми снася инфо на порцийки - първото, което каза, че "Не икам ДГ. Играчките са мръсни" "Кой ти каза?" "Аз казах!"
))
А хората продължават да си гласуват в анкетата 



)
На теб целувки и бързо въстановяване 
Т.е. беше, сега са първи приятели
Алекс не ходи на градина, тук точно такова няма ... Но тук се редуваме майките и оставаме в градината на Мая за да помагаме и Александър просто се чувства като у дома си там. Познава порядките, познава децата, познава учителките, всичко и не иска да си ходи, реве, иска все там да стои
Прави всичко като 5 годишни и учителките ми казаха да го пускам на нещо като забавачка, те са платени, можеш да ги пускаш за час децата или за цял ден и всъщност като режим и условия са като нашите детски градини в БГ, само дето струват 80 долара на ден ...
Не се плашете 

Тук започват на 5 годинки, но училищата определено не са такива като в БГ 

)
От 8 та до 5, туй то.... И тъй като не е забравил миналогодишните си лоши спомени от яслата и като го питам "Ще ходиш ли на ясла?" ми отговаря -"Не!", сега уж ще ходи на "Децка гадина" 
Не искам зима и студ!

.
Препоръчани теми