не е сгрешил!!! Разбирате ли че ще полудея вече??? Няма неща които да могат да се дават през устата и да не съм ги дала-в тройни и четворни дози, за деца над 6г и за възрастни-вече не отбирам. Да не говорим, че само ме въртят разни лекари из всички болници в града и всеки прехвърля топката на друг и не иска да се занимава и дори не искат да го прегледат, защото това било работа на ЛЛ(а тя не е в града втора седмица).... и така ме е страх.....не знам, да не му се пръснат червата или нещо такова. Днес сме при някаква професорка на преглед и очаквам да ми се скарат за пореден път, сякаш съм си разляла супата в детската градина. Срещнах толкова хора, които абсолютно незаслужено носят титлата "д-р" пред името си, живеем в безобразна държава....
И да, Австралия е едно прекрасно място за отглеждане на деца ! Не че тук си нямаме проблеми, но поне не са такива като в БГ пък и перфектно място няма 
Ох да му се не види, да не би да е на психическа основа ?! А при д-р Оги не можеш ли да отидеш, пробва ли да му пишеш във форума

Целувки и прегръдки, както за Лидия, така и за малкия Константин
Името ми е слабост, имам много любими роднини с това име и ви поздравявам за избора - прекрасно е
Момичета с вас сме 
Как така нищо не действа
да пишеш редовно, че много ви следя какво става с Сумича

Че после писахме смс-и да доуточняваме името! 



Колко са сладки двамцата!
все същия е.Научи се да брои до 5,знае кое пръсче как се казва,учим цветовете какви са и все такива занимание съвсем не за бебешоци.Егати как пораснаха!
Моето предложение е за неделя (само тогава съм свободна
) още тази неделя..някъде на закрито предлагам,да не мръзнем.Ходи ми се на Невеляшка,за Мола не съм навита,защото е мнооого голямо пространството и малките няма да се спрат изобщо,съответно ние няма да можем да се видим.Не сме се събирали от 100г.
!!!!
)
И въобще не се извинявай
нали за това сме тук,да си даваме кураж една на друга.Аз ей така преди няколко дена изживях голям ужас с малката и така се наоплаках в една друга отчетна и трябва да ти кажа,че именно благодарение на момичетата се посъвзех.Та по този повод момичета много се радвам,че ви има 
да пиете по едно кафе заради менПрепоръчани теми