През новата година здраве и усмивки за АПРИЛчето ще има :)

  • 48 624
  • 722
# 285
Здравейте дами (и господа, ако има някой объркал се).
 Честито бебе Константин на Лурдес и на Лидия и на баща им!!! Да спи по цеееели нощи или ако се събуди кака му да ходи да му разказва приказки  Mr. Green, да види тя хубаво ли е.
  Hrisi_pisi, на теб леко и неусетно раждане, дано всичко се стече възможно най-лесно и безболезнено най вече!
 На мен хич не ми е до писане-познайте Самуил от кога не е акал?? Мда, който предположи по-предния петък  #Crazy не е сгрешил!!! Разбирате ли че ще полудея вече??? Няма неща които да могат да се дават през устата и да не съм ги дала-в тройни и четворни дози, за деца над 6г и за възрастни-вече не отбирам. Да не говорим, че само ме въртят разни лекари из всички болници в града и всеки прехвърля топката на друг и не иска да се занимава и дори не искат да го прегледат, защото това било работа на ЛЛ(а тя не е в града втора седмица).... и така ме е страх.....не знам, да не му се пръснат червата или нещо такова. Днес сме при някаква професорка на преглед и очаквам да ми се скарат за пореден път, сякаш съм си разляла супата в детската градина. Срещнах толкова хора, които абсолютно незаслужено носят титлата "д-р" пред името си, живеем в безобразна държава....
 Е, като за добро утро-толкова.
Виж целия пост
# 286
Емма .... Hug понеже не намирам думи
Виж целия пост
# 287
Момичета, благодаря Simple Smile И да, Австралия е едно прекрасно място за отглеждане на деца ! Не че тук си нямаме проблеми, но поне не са такива като в БГ пък и перфектно място няма Simple Smile

Емма, стискам палци за Самуил  Praynig Praynig Praynig Ох да му се не види, да не би да е на психическа основа ?! А при д-р Оги не можеш ли да отидеш, пробва ли да му пишеш във форума Thinking
Виж целия пост
# 288
Лурдес, честит прекрасен син Константин! Да е здрав и много да ви радва!  Hug
Емма, стискам палци всичко със Самуил да е наред!  Hug
Виж целия пост
# 289
Лурдес, честито мила  Hug Целувки и прегръдки, както за Лидия, така и за малкия Константин  Hug Името ми е слабост, имам много любими роднини с това име и ви поздравявам за избора - прекрасно е  Laughing

Стискам силно, много силно палци за Хриси-Писи и Веси  Hug Момичета с вас сме  Hug

Емма, не, не и не отново  Sad Как така нищо не действа  Sad да пишеш редовно, че много ви следя какво става с Сумича  Sad
Виж целия пост
# 290
Милички, много, много, много ви благодаря за прекрасните пожелания и мили думи!!!! Трогнахте ме!!! Heart Eyes Heart Eyes Hug Hug  bouquet  bouquet  bouquet

За името - тъй като татито си държеше да е с буква "К", а неговите предложения хич не ми допадаха, така в крайна сметка останаха 2 фаворита - Юлиан (само на мен ми харесваше, татито - не) и Константин-съвсем друго име с тази буква, но ни допадаше и на двамата.  Mr. Green Всъщност като го родих още не бяхме избрали име, исках първо да го видя момчето ми и тогава да обявим име. Доста чудене беше де, и на другия ден след раждането пак обсъждахме и така вече решихме крайното именце! Grinning Че после писахме смс-и да доуточняваме името! Mr. Green Crazy

Ванче, засега му викаме бебе Коси. Mr. Green Макар че аз хич не харесвам кратки имена, на Лидия винаги й казвам цяло име, Константин малко длъжко ми идва, та за него май ще се ориентирам към Коси. Също ми допадат Кони, Тини, Тино - макар че малко име като за куче. Mr. Green Laughing

Пете, много прилича на каката малчо, като прекопиран е!

Емма, мила пиши какво става със Сумичко! Много неприятно е това, дано да му подействат вече някои лекарства. Praynig Rolling Eyes

Eто ги каката и малчо заедно Mr. Green:
Виж целия пост
# 291
Ох, Емма, милите, това е някаква тотална гадост иииии безобразие - пиши какво става  Praynig
Виж целия пост
# 292
Лурдес, прекрасни са - да са ти живи и здрави!  Hug
Емма, как е СамуилHug
Виж целия пост
# 293
Лурдес,много са ти сладки децата  Hug
Емма и от мен много  Praynig  Praynig  Praynig
Виж целия пост
# 294
Здравейте момичета,радвам се да ви видя всичките Hug

Честито Лурдес!Много се радвам за вас..как бързо ти мина бременността...да ви е жив и здрав.Много да ти помага каката Grinning Колко са сладки двамцата!
На Хриси много леко,естествено раждане...име имате ли си избрано?
На Веси,честита ти втора бременост.Леко да ти е до края!

Не знам дали пропускам някой Rolling Eyes
При нас всичко (почти всичко) е наред.Нашия си ходи на ясла,редовен е ...нямам проблеми.Много плямпа и щурее,вие си го знаете от едно време  Wink все същия е.Научи се да брои до 5,знае кое пръсче как се казва,учим цветовете какви са и все такива занимание съвсем не за бебешоци.Егати как пораснаха!

Днес се чух с една наша,варненска съфорумка и под нейн "натиск" искам да ви призова Варна за една среща  Grinning Моето предложение е за неделя (само тогава съм свободна Tired) още тази неделя..някъде на закрито предлагам,да не мръзнем.Ходи ми се на Невеляшка,за Мола не съм навита,защото е мнооого голямо пространството и малките няма да се спрат изобщо,съответно ние няма да можем да се видим.Не сме се събирали от 100г.
Кажете си и вие кой ден ви е удобен,къде,в колко часа и т.н.
Моето предложение е: неделя -10часа в Невеляшка.
Виж целия пост
# 295
Здравейте момичета, благодаря на всички за стиснатите палци, цена нямате, така да знаете  Hug!!!!
 Лурдес, мини Константин е страшен, пу-пу черен циганин (както казват бабите  Wink)
 Vanyivan, а при вас какво стана? Оправихте ли се с хомеопатията?
 Самуил снощи....о**а пейзажа! Е, да не си мислите кой знае какво, но ака, малко ама от сърце....ако мога така да го определя  Rolling Eyes Доста меко ако не е твърдо и щом такова му е зор да изкара си мисля че има някакви рани или нещо подобно "по пътя на коприната", ако ме разбирате. Страх ме е от хемороиди и фисури, ама пусто като не знам как се диагностицират тия чудеса....за сега съм на стенд бай. Не знам как стана-дали всичките буламачи които дадох най-накрая си свършиха работата, дали след вчерашния преглед аз се успокоих (лекарката каза че подсъзнанието е страшна работа, затова си поръчах днес книгата "Подсъзнанието може всичко", много вярвам аз на такива неща) и така задействах системата или помогнаха "домашно направените ми свещички от свинска мас"  Mr. Green(мисля това да е новият ми бизнес), но факта е факт. Е, продължава да се напъва, ама.....то това май ще му е нормалното състояние вече. Започнах да му давам ХУСК, някой нещо да каже за тия фибри????
  Пак искам да се извиня, че ви занимавам с ла*****те си истории, но е такъв ужас, какъвто не съм и предполагала че може да преживея.
 За варненската среща съм пас 100%, толкова неща имам да върша, а сега със хлапето нон стоп беше невъзможно и трябва да се възползвам времето. Но пък ви пускам една от останалите си коледни любими песни като поздрав! Michael Bolton "Santa Claus is coming to town"
Виж целия пост
# 296
Емма,така се зарадвах за вас  Hug И въобще не се извинявай  Naughty нали за това сме тук,да си даваме кураж една на друга.Аз ей така преди няколко дена изживях голям ужас с малката и така се наоплаках в една друга отчетна и трябва да ти кажа,че именно благодарение на момичетата се посъвзех.Та по този повод момичета много се радвам,че ви има   bouquet

Сиска така ми се ще да се възползвам от поканата,но обещавам като си дойда задължително  Peace да пиете по едно кафе заради мен
Виж целия пост
# 297
Ааааа,Ема...едни 2 часа ще можеш да отделиш.Всичко сме хипер заети вече,но ми се струва готино да разпуснем за 1-2часа.Ние толкова го мислим Сумича,че ако вие не дойдете..ако ме разбираш!
Виж целия пост
# 298
Емма - всички напъвахме със Сумо, да знаеш! Радвм се, дано сега вече започне по-начесто, че да не го боли и да не се получава порочния кръг болка - задържане...всичко, което си направила има смисъл - но може би наистина при него е най-добре освен с илачи да се действа и сподсъзнание - и в този смисъл мисля, че едно разсейване с други априлчета в Невеляшка или квото е там няма да му дойде зле, а? Сериозна съм...Продължавай смело с всякакви рзхлабващи храни!! Все пак за 6-дневно неходене щом е изкарал не съвсем твърдо, това е добър знак, в смисъл, наистина и аз вече си мисля, че от злоядстване няма какво да изкара това дете. Тпй яде ли изобщо? Защото Елица като има запек ака всеки ден, свръхтвърди (като канарички) акита съставени от супер малки топчета, твърди като камъни...но ходи най-много през ден. Но въпреки ова си е запек - плаче и т.н.  Та гледай и да го разсейваш - разходки май вече не може много много, но му осигурявай и движение по някакъв начин - активно търчане и бягане - мисля, че прибавена към диетата физическата активност, придружена от положителни емоции ще е само в полза..а.за фисурите и хемороидите - това е за детски хирург - на него оглеждали ли са му дупенцето? Беше казала, че има ранички = но това ти ли го виждаш? Има ли кръв (ясна) в акитата?

 
Иначе Елица продължи безславно да се справя с яслата - ходи 2 дни до обед, плакала е нон-стоп и от 2-я ден вечерта е със сополи, сега не ходи, гледа си я детегледачката...и то на 2-я ден!!! Вече си мисля че там ги карат да тичат голи сред разпиляно биологично оръжие  Rolling Eyes

Айде целувки!

Виж целия пост
# 299
Блонди,ходят си облечени децата,но там е работата,че на всички подред им чистят сополите с един и същ парцал Shocked Нали съм ви казвала какво съм виждала лятото в двора на яслата,още първите дни.Думи нямам. Нормално да са всичко в групата сополиви,то само едно да има и те госпожите и лелите го разнасят тоз сопол и по муцуните на другите.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия