Едно, две, три, четири, пет- СЕПТЕМВРИйчето крачи смело напред!

  • 65 563
  • 750
# 540
ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН НА ТЕО, БОБИ, ЕМИЛИЯ И ЛИЛИЯ!

Момичета, Пепе, Дейзи, да са ви здравички и щастливи дечицата!


Марис, лелеее, ми то не останало. Ей, чуждата бременност, колко бързо минава. Joy
За дрешките, щом сега ги переш, няма нужда после пак, ако са прибрани.  newsm78
Реши ли докторката, как ще раждаш?
Не знам защо така се получава, но обикновено в този месец я караме само на честитки. Joy

Ей, дочакахме го и Тео  Hug Grinning
Joy А как го чакахме. Laughing
Леле, Ани, добре сте се подредили.  ooooh! Дано се оправяте бързо. Hug
Я, да ви пусна една пессссничка, която тези дни слушам с кеффф. Grinning
http://www.youtube.com/watch?v=5qBzuYyK_z0
Виж целия пост
# 541
Момичета,благодаря ви много за поздравите.  bouquet

ДА СА НИ ЖИВИ И ЗДРАВИ ВСИЧКИ "СЕПТЕМВРИЙЧЕТА"-МОМИЧЕНЦА И МОМЧЕНЦА!
ДА СА  ВИНАГИ ЩАСТЛИВИ, ЗАСМЕНИ И МНОГО ВЕСЕЛИ ИГРИ!

ПОЗДРАВЯВАМ ВСИЧКИ,КОИТО НЕ УСПЯХ ДА ПОЗДРАВЯ

АКО има среща и аз съм ЗА! Laughing

Боби днес празнува в градината,а в събота ще е в клубче с приятелите.А на нас с баща му ни предстои пазар! Simple Smile

Приятен ден ви пожелавам и до скоро!  bouquet  bouquet  bouquet
Виж целия пост
# 542
Пепе, Дейзи, малко късно се включвам, но с най - искрени пожелания за здраве на прекрасните ви момченца! да бъдат много щастливи и успешни!
Виж целия пост
# 543
Момичета, благодаря ви много за прекрасните пожелания  Hug Ани, като си помисля колко дълги ми се видяха тези две седмици чакане преди 5 години....

Ние имахме малко гости днес. Вчера купихме голямо колело на рожденника, а в неделя ще го водим в Леголанд да доотпразнуваме Simple Smile

Да са здрави и щастливи и другите ни рожденници. Наздраве!  Hug Heart Eyes


Виж целия пост
# 544
Пепе, честито, да расте все такъв чаровник!
Марис, по-добре си изпери, защото и аз така си виках няма да пера, че да не ги пера втори път и накрая мъжа ми пра  Joy ей, вярно чуждата бременност много бързо минава  ooooh! айде стискаме палци.

Днес почерпката е от нас, закръглихме половин година Simple Smile


Виж целия пост
# 545


Добро утро миличките ми  Hug
В това време мрачно ми идва на чай да мина  Wink

Или и чуждата бременност минава бързо, и чуждите деца растат бързо  Mr. Green Да ти е живо и здраво сладкото момченце   bouquet
Виж целия пост
# 546
С МНОГО ЦЕЛУВКИ - ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН НА ЕМЧО, ДЕНИС И ВИКИ!

ЛЮБЧЕ, МОМИЧЕТА, ЧЕСТИТ ПРАЗНИК И НА ВАС!


Или, целувки и за малък Емчо. Laughing Hug
Виж целия пост
# 547
Честит Рожден Ден на порасналите днес дечица! Да са живи и здрави за радост на мама и тате!
  newsm59  bigdance2  bigdance2 Tada  bigdance2  bigdance2 newsm59
Момичета кокичета, да Ви попитам за общия Рожден Ден?
Датата ще е 16 октомври/събота/. От Вас зависи сутрин или следобед. Аз мисля, че сутринта е по-добрия вариант, че следобед повечето деца спят и се събуждат в различно време. Simple Smile
Сметките евентуално ще са такива - горе долу по 13лв на дете при 20 дечица.
Искрено вярвам, че този път ще направим всичко възможно да се съберем. Както ви казах ще има 2 подобаващи изненади от мен.
Моля, да ми дадете заявките си за участие и да бъдем сериозни. Благодаря Ви!
Hug

Maris Ти миличка вероятно, няма да можеш да си сред нас? Или пък таткото ще може да доведе Адко ако са тук?

Хубав слънчев ден на всички!   bouquet
Виж целия пост
# 548
Здравейте мили момичета!  Hug

Честит рожден ден на всичките ни порастнали момчета и момичета!

Благодаря и за организацията на общия  РД, за да мине и нашият на 6-ти октомври.
Тази година само да сме здрави, но обещавам- ще дойда.

Целувам ви всички, съжалявам че се поизгубихме!   bouquet
Виж целия пост
# 549
Съни, стига да сме здрави и ние сме там  Hug
Виж целия пост
# 550
Честит рожден ден на всички малки рожденници, които не съм поздравила тези дни! Да бъдат здрави, весели и безгрижни!   newsm59
Виж целия пост
# 551
Добро утроооо Simple Smile

ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН НА ТИТКО БАНДИТКО! ДА Е ЖИВ И ЗДРАВ!


Ау днес какво е дъждовно - само за въргаляне в леглото с някой висок, синеок и мускулест  Joy ама де ти
А пък съм и на фризьор, ще му развали прическатада му се незнае...
Аз за рождения ден просто не смея нищо да кажа...(ще ме простите)

Днес ще карат дивана. Дано помагачите да дойдат, че иначе не знам кой ще го качва...
Виж целия пост
# 552
Честит Рожден Ден на Трифон! да е жив, здрав, весел и прекрасно детство му желая от сърце!
Еvichka77 Много да те радва прекрасното ти момче!

Общ Рожден Ден
Аз, Пипи_лота/изключително се радвам Hug/, Ili, mama rosi, Ruxi
Maris на теб ти е простено - имаш уважителна причина доколкото знам. Laughing

Днес трябва да летим за Испания, но тази стачка - полета ни е следобед....дано успеем. Praynig
Maris Ако не съм си тук - Много леко раждане ти желая с жялото си сърце, ама с цялото! И една здрава, хубава, та хубава малка госпожица....че колко сме се наредили на опашка, не е истина. Crazy
 Hug    bouquet

Целувки от менЯ!
Виж целия пост
# 553
 Здравейте, мили момичета!
 
 Честито на всички пораснали момчета и момичета, които пропуснахме тези дни ! Да растат здравички, умни, щастливи и свободни! Специални поздрави за юначетата Тити,Тео ,Боби,Емо и малкия Емчо!

 Hug Hug Hug  bouquet  bouquet  bouquet
 
 Съни, благодаря за грижата, която проявяваш с организацията на общия празник. Живот и здраве ние с Мила сме на линия!
 Анджи, беше задала въпрос за къщата, мила. За това най-добре да си поговорим като се видим, примерно на общия рожден ден, има повечко информация.Ще помогна с каквото мога Hug
 Мариско, всеки ден те мисля! Heart Eyes
 Хубав ден, момичета!
 
Виж целия пост
# 554
Съни, дано да успеете! Стискам палци!

Аник, вие как сте!? Да пазите Криската, ей!
Деска, вие кога точно си идвахте?
Или, да ви е жив и здрав шестмесечника! Simple Smile  Hug

Аз чакам моите мъже в неделя, Днес на фризьор бях, утре на маникюр и педикюр и вече съм готова да раждам  Mr. Green е и момчетата да дойдат де, та тогава. Нщо ме е подгонил страх ако тръгна да раждам през нощта сега както съм сама...но ще стискам още няколко дни
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия