Едно, две, три, четири, пет- СЕПТЕМВРИйчето крачи смело напред!

  • 65 563
  • 750
# 525
Ей, ама и Лазар ли е днес? Нийче, зло да го забрави! Да ви е жив и здрав!!!  Hug

Изкарахме си много хубаво трите грации, както се казва. Дъра бъра, дъра бъра. А Крисето е невероятна  Hug
Анджи, колата е суперска! Със здраве. какъв цвят (като една жена д апопитам)
Виж целия пост
# 526
Честит рожден ден на Мони, Лазар, Виктор, Йони, Дея и Стоян! Много радост и прекрасен празник пожелавам!

Мариска  hahaha - тъмно сив графитен - хайде стискай още малко ти  Hug
Виж целия пост
# 527


ЧРД на Мони, Лазар, Стоян, Виктор, Дея, Йоана и Александър! Да растат здрави, весели и безгрижни!   newsm59  ura Tada
Виж целия пост
# 528
Добър ден!

Качих малко снимки от рождения ден във фейсбук, най-сетне  Embarassed

http://www.facebook.com/home.php?#!/photo.php?pid=31121407&f … 027141&ref=nf

Днес голям мързел ме е налегнал...  Wink лоша работа

Марис - как си днес? Нещо се сещам за теб и от вчера си тананикам онази смешна песен за Мариана (...имала Мариана шапка с...)
Виж целия пост
# 529
Niya Ама защо Ви няма в списъка? Както и да е, много съжалявам, че точно теб пропуснах - Зло да Ви забрави!
Да ти е живо, здраво момчето!Пожелавам от сърце да ти донесе вълшебство, щастие и радост!
Виж целия пост
# 530
  love001 на всички!
Нищо не сте пропуснали, ние не сме за пропусканеее. Joy
Вчера минаваха едни майчини мисли през главата ми, колко необичайно. Laughing И си мислех, и се радвах, че децата ми са здравички, имат нас и надявам се да имат много късмет по пътя си.
По този повод, целувки за всички ви, .....мами. Wink

Искам да поздравя вчерашния и днешните рожденици! Александър, Емил и Анна-Мария! Здравички и спокойни да растат, за радост на мама и тати! Роуз   bouquet


angiе, прекрасен избор, честито, тихичко все още, нали, а после - безаварийно. Hug
Виж целия пост
# 531
Момичета, моите момчета се връщат на 3 или 4ти. Ади е болен на АБ, но поне Руси е там и съм спокойна, че сестра ми не е сама.
Аз започнах да пера бебешки дрехи, ама се чудя не е ли рано и дали няма да трябва после пак да ги пера  newsm78 иначе продължавам д ачистя, гнездя или както там се вика  Joy
Хайде една срещичка да си спретнем другата седмица, а? че после ще е без мен ( не че е зор за умиране де ) Joy
Виж целия пост
# 532
Анджи, разгледах снимките, малката е възхитителна принцеса и как само прилича на тебее  Heart Eyes Hug
Дотук петият рожден ден май се очертава най-грандиозния  за всички ! Дечицата ни пораснаха и се радват страхотно! По-късно ще кача снимки и от нашия, не са много, защото беше вкъщи и тичах нагоре-надолу да обслужвам партитито ( с осем деца и толкова по две възрастни) Joy
Виж целия пост
# 533
Честито на всички пораснали през последните дни момиченца и момченца, които пропуснах! Желая им весело детство, шумни игри, много здраве и усмивки!

Виж целия пост
# 534
 Аз съм за срещичка  Peace
Виж целия пост
# 535


...за да видите , че кафето не е на процедури  Mr. Green

Пожелавам на всички успешна седмица!
Виж целия пост
# 536
Честит Рожден Ден на прекрасиния ни Голям Тео, на милич БожиДар!
Даа са живи, здрави, весели, засмяни и да носят много усмивки и обич на майките си!



Nomadic и Deysi Честит Празник! Много да Ви радват прекрасните Ви деца!
Виж целия пост
# 537
Честито на видните рожденици днес! Да са живи, здрави и много щастливи!
 Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes
Виж целия пост
# 538
ПЕПЕ, ДЕЙЗИ ДА СА ВИ ЖИВИ И ЗДРАВИ ТЕО И БОБЧО! МНОГО КЪСМЕТ, УСМИВКИ И БЕЗОБЛАЧНО ДЕТСТВО!




Бре,момичета , къде се загубихте. Сега като има време да чета никакви ви няма! Twisted Evil

Виж целия пост
# 539
Ей, дочакахме го и Тео  Hug Grinning

МИЛИ ПЕПЕ И ДЕЙЗИ, ДА СА ВИ ЗДРАВИЧКИ И ЩАСТЛИВИ ХУБАВИТЕ МОМЧЕТА ТЕО И БОБЧО!!! ДА РАСТАТ ГОЛЕМИ И СИЛНИ МЪЖЕ, ДА ВИ НОСЯТ НА РЪЦЕ

GALL-че, твоят вирус ни тръшна  ooooh! Криста се разсополиви в петък, аз от събота съм с хрема и температура, мъж ми от тази нощ е с гърлобол, а Габи сутринта изкиха сопол  Crazy
Крисето вече се оправя - тя слава Богу не вдигна Т  Praynig Дърпаме сопола с прахосмукачката и капем Тобрин  Rolling Eyes Аз вчера и през нощта бях с 38С  Crazy Габи съм го напоила с витамин С, Есберитокс, Осцилококцинум и още едни витамини. Типично за Дева него много го е страх да не се разболее и сутринта изпадна в ужас, че вече и той е болен. На него много трудно му капя капки в носа, но сега е голям срам Крисето да ги понася без проблем, пък той да се дърпа  hahaha
Вчера Габи се притесни, че ако и татко му се разболее, няма да има кой да го гледа и аз му казах, че той нас ще гледа - ще ни готви, ще ни прави чай ... Започна да мига на парцали  Joy
Ние се оправяме де  Peace

Мариско, какво му е на Ади? Измъчи се и то милото  Heart Eyes Изпери си всичко, да ти е готово, сложи дрешките за изписване в торба, пък ако мине много-много време, пак ще изпереш. По-добре 1 път изпрани и престояли, отколкото после да се юркаш в последния момент  Peace
Пепе, бързо да се явиш да почерпиш и да кажеш как сте  Hug
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия