
Изкарахме си много хубаво трите грации, както се казва. Дъра бъра, дъра бъра. А Крисето е невероятна

Анджи, колата е суперска! Със здраве. какъв цвят (като една жена д апопитам)


- тъмно сив графитен - хайде стискай още малко ти
лоша работа
на всички!


иначе продължавам д ачистя, гнездя или както там се вика 



Криста се разсополиви в петък, аз от събота съм с хрема и температура, мъж ми от тази нощ е с гърлобол, а Габи сутринта изкиха сопол
Дърпаме сопола с прахосмукачката и капем Тобрин
Габи съм го напоила с витамин С, Есберитокс, Осцилококцинум и още едни витамини. Типично за Дева него много го е страх да не се разболее и сутринта изпадна в ужас, че вече и той е болен. На него много трудно му капя капки в носа, но сега е голям срам Крисето да ги понася без проблем, пък той да се дърпа 

Изпери си всичко, да ти е готово, сложи дрешките за изписване в торба, пък ако мине много-много време, пак ще изпереш. По-добре 1 път изпрани и престояли, отколкото после да се юркаш в последния момент 

Препоръчани теми