Q&A
Обобщени въпроси и отговори от темата *
Какви са темите, обсъждани във форума?
Какви са преживяванията на участниците във форума по отношение на забременяването и бременността?
Какви са взаимоотношенията между членовете на форума?
* Предложените въпроси и отговори се генерират машинно от автоматизиран езиков модел на база потребителските мнения в темата. Генерираното съдържание може да е непълно, неактуално, подвеждащо или неподходящо. Вашите оценки спомагат за подобряване на модела и неговото усъвършенстване.
-
Какви са темите, обсъждани във форума?
-
Какви са преживяванията на участниците във форума по отношение на забременяването и бременността?
-
Какви са взаимоотношенията между членовете на форума?
-
Какви са историите за желанието и очакването на бебета във форума?
-
Какви са мненията на мъжете във форума?

Тази седмица съм страшно много изнервена
Тръгвам си с рев от работа на няколко пъти
Направо ми писна да гледам и шефа и жена му и всички
Не се съобразяват с моето положение ,а уж са ми близки
Направо се махам утре и забравям ,че ги познавам .
Ама всичките ми нерви са главно от работата ...




. а и имайки предвид,че е първия- до де отпуши - дано да ги получа септември 