Q&A
Обобщени въпроси и отговори от темата *
Какви са темите, обсъждани във форума?
Какви са преживяванията на участниците във форума по отношение на забременяването и бременността?
Какви са взаимоотношенията между членовете на форума?
* Предложените въпроси и отговори се генерират машинно от автоматизиран езиков модел на база потребителските мнения в темата. Генерираното съдържание може да е непълно, неактуално, подвеждащо или неподходящо. Вашите оценки спомагат за подобряване на модела и неговото усъвършенстване.
-
Какви са темите, обсъждани във форума?
-
Какви са преживяванията на участниците във форума по отношение на забременяването и бременността?
-
Какви са взаимоотношенията между членовете на форума?
-
Какви са историите за желанието и очакването на бебета във форума?
-
Какви са мненията на мъжете във форума?

Беше ми мерак да гледам докато мъжа ми сглабя креватчето, ама не си е работа веднага ме почват болките, много се бута това детенце надолу 
От една страна избрах хубав матрак ( Магнифлекс Бамбоо) с идеята да е естествен, дишащ и т.н.т. и ми се струва безсмислено, ако трябва да го завия целия с гумиран протектор ефекта от матрака се губи. От друга страна нали бебетата са с памперс, едва ли ще пропусне толкова, че да намокри матрака
Вентилатора ми работи нон-стоп и в стаята е 33 градуса 



, стиснати палчета и за малчовците на Димяни..... голямо бебешко парти са си спретнали там.....