Ще гледам скоро да ти я покажа "пупката"
Ще гледам скоро да ти я покажа "пупката"
Ей, като си помисля, че до март все сняг ще гледам, лошо ми става. Мъжът ми сега рине ли, рине преди да тръгне на работа, а после към 10,30 ще застъпим и ние с Алекс. Утре сигурно ще ходим да се пързаляме с шейни от групата за игри. Миналата година все пропускахме, че Алекс не искаше да стои в шейната, но сега му харесва.
Да се пързаляте много и да се снимате. А снежния човек го бяхте докарали много готин 

и аз вместо да му помогна да излезе, бягам за апарата да го снимам
Малко крейзи, ама аз съм си такава
Пускам и аз на Денис и Ния от събота
Искам и тук да е малко по-студено, да е зимно, за да ни обхване Коледното настроение. А, то все по-топло става. Вярно е, че обичам топлото и хубаво време, но в този момент от годината трябва да си е студенко и снежноооо 

). Следя темичката в Готварския, харесах си рецепти и започвам с тези, които се правят в началото на декември, отлежават до Коледа и стават страшно вкусни 


- четвъртък, 2ри декември.



. Следва мълчание... Аз си гледам филмчето и се шепне,но аз чувам 
Браво на мъжът ти,че така си е отстоявал позицията 

Препоръчани теми