Веси, а само свекър ти ли напира за Андрей, защото от разговора така ми се струва. Свекървата си е мълчала.
Ето малко снимки:
тази е малко стара, но ми е любима
Тези са от тази сутрин:
И не знам защо другите снимки не ми излизат, редактирах няколко пъти и не става.

Много взе да говориПочти като се замисля няма минута в която да не бръщолеви нещо
Вчера го снимахме за новогодишните календари.Като ги взема в четвъртък ще ви пусна и снимки.
Радвам се за Мишето, голямо момиче е.
Хайде чакаме прекрасни новини

Каквото такова ние сме го правили,аз ще го нося,аз ще го раждам щом с мъжо сме на едно мнение,другите просто са без значение.Само да ми е живо и здраво и да се гордее винаги с името си
Че нали днеска свекъра има имен ден

С тази коса и тези хубави очи е голя чаровник 









Препоръчани теми