

Вече доста посвикна с баба си и дядо си и аз взех да се поуспокоявам за предстоящата ни раздяла след 2 седмици. Не , че няма да ми е мъчно, но ще свикнем и двамата
Дано не греша 

спи ми се,а Алекс гризка бисквитка 

Вики беше модната икона на вечерта 

най-сладкият зет като мед
)
Обичайните зяаподозрени... е имаше и отсъстващи...
Малка виртуална почерпка от нас:
Майка и дъщеря ще празнуваме заедно, докато все още иска с мен да празнува 




Разказах и от-до какво се е случило от раждането му до ден днешен. Каза ми,че има чувство,че идваме от най-малкото село в Бг и сме лекувани от селски доктор не педиатър. На първо място трябва да запазим час за детски кардиолог,т.к Алекс е роден с шумче на сърцето,но тука казаха,че ще го израстне,а тя каза,че е много вероятно да е това,но и да е друго и да се уточни,за да знае дали не е от там проблема ни. Давала съм му няколко пъти противоалергички капки,за което тя каза пълен ... щом няма доказани алергии не се дават каквито и да било противоалергични препарати. За Стафилококи каза,че Бактробана (крем) не е в никакъв случай за деца,грешно са ни предписали и Стафилококциум,за Рибомунила каза,че не се прилага в средата на лятото,а септември евентуално,ако въобще го приложи тя,защото не действал много ефикасно. На детенцето с което ходихме прави тестове,на нас не,каза че от нещата който е чула за нея няма предпоставки за алергии.
дечицата,че лекарите са хвани единия прасни другия 
Обаче какво да направи човек, нали уж за това си водим децата при тях, че да ни помагат , а то какво се оказва ......... Дано тази лекарка да ви помогне и да не се окаже поредното разочарование, човек понякога се завърта в едни омагьосан кръг, от който е трудно да излезе, за съжаление
)противоалергични капки могат да се дават и при хрема и при всякаки възпалени лигавици.... Не казвам, че винаги е права на 100% и много пъти съм се допитвала до приятелки и се шашкам като всички майки, когато детето им е болно.Препоръчани теми