Августовското дете става на две и торта ще яде!

  • 45 699
  • 698
# 90
Честит рожден ден на кукла Миши !!!

Да е жива и здрава, весела и щастлива  Simple Smile

Не ми остава време да се разпиша като хората, обаче Максим направо се гаври с мен и ме изтезава. Много е луд, много е див, инат, своенравен и не знам още какво да кажа... Sad
Виж целия пост
# 91
Здравейте!

Честит Рожден Ден на Ева и Митко!!!Да са здрави, щастливи и много засмени !!!

 
По едно букетче и за мамите:

Виж целия пост
# 92
Здравейте на всички !!!
малка почерпка от нас 
                                 


за всички които сме пропуснали да поздравим за празниците   bouquet желаем ви  да бъдете много щастливи и усмихнати  Hug
Виж целия пост
# 93
Честит Рожден Ден на Миши, Ева и Митко!
Да растат здрави, щастливи и усмихнати!



Веси, аз подкрепям Ани с две ръце Peace и бих потърсила още едно мнение ей така най-малкото, за да съм напълно спокойна. И аз не мисля, че трябва да се доверявам на слято само, защото е от Пловдив въпросната лекарка. Ти си знаеш разбира се най-добре как да постъпиш. Дано бързо оздравява малко Hug
Виж целия пост
# 94
ЧЕСТИТ ВТОРИ РОЖДЕН ДЕН НА МИШИ, МИТЕТО И ЕВА!
ДА РАСТАТ ЗДРАВИ, УСМИХНАТИ И МНОГО ОБИЧАНИ
Виж целия пост
# 95
Честит Рожден Ден на Ева и Митко! Много здраве и безкрайно детство им желая от все сърце!!! А за майчетата им   bouquet
Виж целия пост
# 96
Честит Рожден Ден на Ева и Митко!


Виж целия пост
# 97
Честит Втори Рожден Ден На Ева И Мити!
Да Са Живи И Здрави!
Бъдете Радост За Мама И Гордост За Тати!



Виж целия пост
# 98
Днес "Кая има Ден ден" Да ви почерпя по случая:



Ето и за мамите по нещо:


Но Кая е с разстройство и сополи  Confused И понеже е и на диета, снощи му направих специална торта. Ядосвах се, че няма да може да си изпразнува РД хубаво със сок и торта, но реших, че като не може да празнува като останалите деца, то останалите деца ще празнуват като него - със студен чай и диетична торта.

Честит празник на всички дечица и на всички мами, които съм пропуснала!   bouquetМного здраве и усмивки ви желая!   bouquet Heart Eyes Hug

Желая ви хубав ден и здрави дечица!  Hug
Виж целия пост
# 99
Честит ден ден, Кая Simple Smile




Да оздравяваш, за да имаш сили за един прекрасен рожден ден с много изненади!

Честит празник на всички малчугани, които съм пропуснала да поздравя! Всичко най!

И благодаря за многото пожелания за Емо! Надявам се до едно да се сбъднат! Най-важното - да ми е здравичък!
Виж целия пост
# 100
Честии 2ри Рожден Ден на Калата!
Да оздравява бързо, за да отпразнува един щастлив и вълнуващ рожден ден!


Виж целия пост
# 101
Честит рожден ден на Кая!  Heart Eyes ДА расте здраво и щастливо дете!  Heart Eyes Валени  Hug Hug Hug
Честит рожден ден със закъснение на всички дечица, които вече отпразнуваха вече рожденния си ден.
Не съм влизала поне от седмица  Embarassed
След малко отпрашваме при педиатърката, че Венци тази сутрин осъмна с лека температура, а от вчера покашля. с тия климатици разболяхме детето  ooooh!
Виж целия пост
# 102
Честит Рожден Ден на Кая!!!Да бъде здрав и много усмихнат!!!



Валени, специално за теб

Весел празник и бързо оздравяване на рожденника Hug

Виж целия пост
# 103
Честит Втори Рожден Ден На Калоян!
Да Си Жив И Здрав!
Бъди Радост За Мама И Гордост За Тати!

Оздравявай бързо,мама да ти направи най прерасната торта и най прекрасния ден ден
Виж целия пост
# 104
Честит рожден ден на нашето адашче! Кая, да си жив и здрав и много да радваш всички , които те обичат!
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия