година цяла отлетя, ОКТОМВРИйче на ЕДНА!!!

  • 34 485
  • 747
# 120
Розе, градината в Беладжио я променят на всеки две седмици и Крис каза, че ще ми е много сърдит ако не го водя постоянно Simple Smile
Усмивко да се усмихнеш на южния парк от мен  Hug
Деска и Преси е така, тръшка се за щяло и нещяло, надявам се да е временно. А той почти престана да суче, вода не пие и мляко отказва всякакво.
Нито АМ, ни прясно ни кисело, никакво неще...кара на пюрета от които долюбва само месни Crazy
Ето още едно албумче - посока Лейк Лас Вегас - квартала на богатите...
Виж целия пост
# 121
Онли, то и ние сега сме боси или по чорапи, ама после като стане студено newsm78

Миракъл и аз пея в колата, когато Ники е крив. Рядко се случва, но се случва. Предния път като се връщахме от морето пях 4 часа, смятай какво чудо беше след като накрая почнах и Камъните падат, Черно море, Нас червеното знаме роди ни и тем подобни простотии, ми като тотално ми се изчерпа репертоара, какво да направя  Mr. Green

Герчо, червено море е чудесно за гмуркане /най-богато е на живот/= има всякакви невероятни риби, но ако ще ходите с децата не ти го препоръчвам като дестинация. Хотелските комплекси са добри, но си като затворник. Или в хотела, или на лодка в морето, че иначе жив ще те одерат /буквално/. По улиците през десет метра има полицай с калашник, вечер по кръстовищата - бтр-и, а на големите забележителности охраните са с двоен пълнител. Предвижването от град до град става задължително с ескорт. Бих избрала по-цивилизована дестинация Heart Eyes някъде, където да може спокойно да си се разхождаш.Не, че не беше хубаво, ама не бих повторила Mr. Green

Еди, страхотни снимки Hug. Е, много далече, бе, иначе досега да съм се замъкнала сто пъти до тая Америка, както не обичам да пътувам Laughing

Деси, браво на Саши Hug. По принцип лекарствата убиват апетита, така че май си е прояло детето





Виж целия пост
# 122
Ваня, не знам какво ще правим, не съм го мислила от сега. Но се надявам като стане по-студено, да стъпва вече по-стабилно дребния и да не е чак от такова значение това, че не е бос.

Сега се сетих да ви питам - като правят крачки вашите бебчовци как стъпват? Симеон си прави краченцата някак си много навътре, по точно палците му и се чудя дали трябва да ме притеснява това?

usmifchica, наблизо сме - в Драгалевци. Обаче като гледам картата, Южния парк ми се струва огромен и идея си нямам къде се паркира, къде се разхождате вие и т.н.  newsm78

Деси, тук сме, до четвъртък май, че нещо взе да ми писва  Wink  Браво на Саши, че е качил въпреки неяденето и болестите! И Симеон е качил цели 400 гр. за месец, при условие, че е почти изцяло на кърма - още не иска да яде пюрета!

Еди, не мога да гледам снимките, че съм с един смотан нет на Водафон, но не се и съмнявам, че са прекрасни!!!

Виж целия пост
# 123
Добро утро!
Как сте момичета? Ние в тази жега лудваме. По цял следобед сме си вкъщи, защото навън е някакъв кошмар и имам чувството, че се е върнала зимата, когато пак не можеше да се излиза.
Ние сме добре. Бяхме за три дни на планина, на малката й се отрази много добре, а на мен още повече, само на мъжа ми нещон е му допадна, тъй като ако не е някъде на риба, то не е почивка за него Rolling Eyes
Изби ни преди десет дни и първото зъбче и то с голям зор.
Ядем за сега всичко. Не съм въвела от млечните нищо освен сиренето.
Малката маймунка непрекъснато иска някой да я държи и да ходи, по-скоро си тича вместо да ходи. Пълзи навсякъде, пипа навсякъде всичко каквото й попадне и веднага в устата.
Е това е от мен за сега.
Бягаме навън докато все още се диша Hug
Почерпете се за мое здраве, днес ставам на 25г.  Wink   party023  party041
Виж целия пост
# 124
Хриси, честит рожден ден. Да си жива и здрава и много обичана.

Ваня, ми ние с една приятелка умуваме вече 2 седмици - минахме през доминикана (имало опасност от урагани ноември), мексико (преразпределяли нарко пазари и се стреляло яко), дубай (аз съм била, а пък и малко скъпа дестинация ми се вижда като се има предвид, че е на един хвърлей място и ще се заровим в моловете да изхарчим още една кофа пари, пък и не можело в хотелите дето искаме, защото нещо си визите били вързани с хотелите - не разбрах), сингапур (ми на майната си е 14-15 часа нон стоп в самолета да ида в държава дето ще ме съдят ако дъвча дъвка  newsm78). малдивите ми излизат от бюджета, а за куба няма никакви отзиви, ма аз ако стигна до куба ще ида до флорида или маями. Иначе в интерес на истината предпочитам някъде, където ще лежа и ще почивам на някое плажче с палми, че от юнската ми почивка няма и следа -убита съм от умора вече. затова гледах и египет. В шарм ел шейх гледах страхотни комплекси, а мен никак не ме вълнуват нито пирамидите, нито това как серат камилите. пустини съм виждала достатъчно, та предпочитам да се пляцикам в моренцето. Ако имаш идеи - казвай... Иначе ще ходим без децата по всяка вероятност (или поне само с големите - бебетата тук)

И още една тема мисля да зачекна. Как ще празнувате рожденните дни. аз съм ужасно против да празнуваме с възрастни в ресторант, но иван на първия си РД в клубче се разрева яко и няма нито една снимка с тортата  hahaha. Превъзбуди се детето от толкова хора. сега се чудя с Ева как да процедирам. Има страхотни клубчета в момента, но от друга страна се чудя дали няма повече да я разтроя, отколкото да я зарадвам. Истината е, че клубчета се резервират 1 месец по-рано и вече трябва да реша какво искам.
Виж целия пост
# 125
Честит Рожден Ден Хриска   bouquet Бъди обичана и ужасно щастлива! Grinning

Герчо , за РД на децата и аз съм в чуденка, малката вече беше на клуб ( съвсем инцидентно) даже два пъти като се замисля и да ти кажа страшно се забавляваше Wink Навсякъде лазеше и всичко шарено и беше интересно Peace Та си мисля май и аз за клуб, а не в ресторант с роднините Peace Все пак това е нейният РД, а не на възрастен Thinking

OnlyOne , Дейка и тя стъпва горе-долу така, но си мисля, че като си проходят самички това се оправя от самосебе си Peace

Еди, право си е детето да ти се сърди, ако не го водиш Wink А защо така ти е отказал млякото newsm78 Давай му млечни кашички поне Rolling Eyes

Моята мацка мрънка яко от два дена, това откакто оставихме батко и при баба му newsm78 Взима му негови снимки и си ги разглежда....дали не и е мъчно....егати Crazy Ще падна, ако наистина е възможно newsm78

И аз искам срещааааааааааааааааааа......хайде, кой ще организира  Peace
Виж целия пост
# 126
Мегс, със сигурност и е мъчно. Евка е много смешна, защото тя крещи и ломоти нещо и ако успея да разбера какво иска и започва да се хили с глас. Примерно като и се спи и започва да ломоти, ако я сложа в еглото и започва да се хили с глас. Такива неща разбират хлапетата със сигурност
Виж целия пост
# 127
Хриска, честит рожден ден newsm59
Много здраве и любов и весело изкарване на празника.
Ох, как ти завиждам за годинките Mr. Green/благородно, разбира се/

Герчо, ще трябва да помисля малко, че ти е сложен казуса Heart Eyes Пъ.к и да се консултирам с мъжо, че той следи политическата обстановка по света и като предложа някоя страна и той почва с реплики от сорта - отвичат чужденци за откуп, гражданска революция, атентати, разпределяне на наркопазари и т.н Ама си е прав. Тази зима в Мексико се опитали да приберат в един джип наш приятел, ама не случили на жертва hahaha Попаднали хората на републикански и европейски шампион по карате, та ги развъртял едно хубаво. Ама после два дни в полицията и си разваляш почивката.
Бих ти предложила Тайланд /от личен опит знам, че е мноооого хубаво и си заслужава всичките часове полет, на нещо се вълнуват там гражданите/.  Ние обмисляхме и Шри ланка, ама и там местните роми нещо се борят за автономия. Абе как развалят на хората почивката, не ги е срам Joy В Куба е хубаво - хотели, плажове, природа. Но в хубавите комплекси, че извън тях било тотална мизерия. Ох ка се размечтах пак за екзотика Mr. Green
Виж целия пост
# 128
Честит рожден ден на двете рожденнички на Ронка със закъснение!!!Много любов и семейно щастие Ви желая Flowers Bouquet
Виж целия пост
# 129
В Куба е СТРАХОТНО!!!
Айде среща дееее,и Онли била тук,пък не се обажда,ааааа!!!!
Виж целия пост
# 130
Здравейте момичета,   bouquet
ние току що се върнахме от консултация и ни изкараха със същите като преди 2 месеца размери, миналия месец пропуснахме консултацията.
Започвам да се  притеснявам, че бебко не наддава. Кърмим се по 4 пъти на ден, освен това яде 190 гр пюре и 190 гр каша.
Не показва да е гладен, не плаче, играе, крачи и скача по цял ден.
Да се притеснявам ли, че още нямаме 8 кила?!

Хайде на среща!
Виж целия пост
# 131
usmifchica ако детето е спокойно и усмихнато, според мен, няма поводи за притеснение. всичко и толкова индивидуално ... още повече, че сега започват да щъкат и да не се спират - губят многоооо енергия Peace
за среща и мен много ми се иска, но явно ще се размина - заминаваме утре на въздух Party Party Party но като се върнем/22.8/, може да пробвам да организирам Rolling Eyes
Виж целия пост
# 132
Усмивко и Пресиан няма 8 кила, 7, 500 е някъде споко Simple Smile А тука и като няма кой да ни мери, голям праз  Laughing
Мегс него знам защо недолюбва млякото, не го иска и толкова и кашата като я види млечна и нея неще. Яде няколко лъжици ако е гладен и после плюе.
Иначе яде много много пюре пюре и половина за нищо ги няма, но трябва да му харесва.
Виж целия пост
# 133
 Simple Smile Здравейте мамчета аз от толкова време не съм влизала  Hug ...... ние сме добре растем и със всеки изминал ден ставаме все по буйни днес бяхме на консултация вече тежим 10 кг и сме високи 73 см малко снимки от нас Simple Smile
http://stelacat.moetodete.bg/gallery/?gall=Album&g=73&i= … 41241&u=37875
http://stelacat.moetodete.bg/gallery/?gall=Album&p=1&g=7 … p;f=2&u=37875
http://stelacat.moetodete.bg/gallery/?gall=Album&p=1&g=7 … p;f=1&u=37875
http://stelacat.moetodete.bg/gallery/?gall=Album&p=1&g=7 … p;f=0&u=37875
Имаме си 8 зъбчета за последния месец избиха 4 отгоре  Shocked  Исках да ви попитам като ви излизаха зъбките кървиха ли венците и имате ли лош дъх в устата. Марти е с лош дъх от месец когато избиха горните зъбчета и много му кървиха венците педката каза, че било нормално, но аз се притеснявам да няма някакъв проблем със зъбките или стомахчето  Confused Особено сутрин и след сън миризмата се усеща много силно  Sick иначе имаме и четка за зъби от този модел http://www.pakostnik.com/bg/productdetails.php?id=6120, но без паста има ли паста за зъби за бебета където и да съм гледала все са от 1 год. Лека нощ целувки на бебчовците  Heart Eyes
Виж целия пост
# 134
Добро утро!
И на нас ни изби още един зъб т.е 3 по ред отгоре,но не първия,а до него който е Rolling Eyes и сега да Ви кажа какво ни се случи вчера-нали беше много горещо и стояхме в къщи целия ден.Към 18:30 реших да го изведа до центъра на един детски кът,но стигайки до център...като го погледнах  целия стана на червени фадули около устата и за някакви секунди се разрастна нагоре и започна да се надува.Звъннах на педиатърката му и тя ми каза да отивам да му сложат Урбазон.Тичам с количката до частната болница и уж там има дежурен педиатър-да ама не.Била си в къщи жената и ще ходят да я взимат-така чаках 15 минути да дойде някой,а Теодор пищи ужас!Дойде лекарката и прегледа го каза,че не е за това лекарство,че било силно и му изписва някакви капки за новородено,които се дават 4 пъти на ден Shockedа и освен това вика "На гърба има охапано от бълха"....
Викам си то точно от бълхата ще е тази реакция #2gunfire излизам от там и веднага тръгнахме за Стара Загора.Заведах го при неговата докторка сложи му инжекцията и веднага започна да изчезва червеното и отока.
Сега за едното чудо ще ми го уморят #Cussing out А принципно ми казаха,че тези реакции алергични можели да се възбудят и през нощта въпреки,че дава признак на подобрение #Crazy
И сега ще давам 7 дена едни капки и Витамин С.
Няма спокойствие само притеснения с тези бебешори Whistling
Чао за сега Hug
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия