Ани Боланд съувах те ,че си отново бременна


Страхотни са бебоците 







Аз се видях с нея и запознахме бебетата. Много се харесаха 
Никакви подобни сънища
Не мога и да си представя да имам трето 
Като преди да тръгнем на някъде го заривам с играчки, разбира се
За яденето от ДК - по принцип прясното мляко се препоръчва след 18 месеца, но някой го дават и преди 1 год. Ти, ако не искаш да го предлагаш още на Елена, можеш да кажеш в ДК, че има алергия и да не й слагат.
Дано Сами понесе леко пътя!
Сега за наказание пак трябва да дойдете 

. 
Много трудно заспива напоследък,буди се непрекъснато нощем,мъчат го горните резци.Иначе яде доста повече,дано не е от приема на лекарствата,че повечето ги спряхме,остана само едно,което ни е за дълъг период.От една седмица бебето има сополи,дано са зъби.




Препоръчани теми