За дребните неща, които предизвикват съмнение

  • 6 306
  • 68
Тази сутрин след душа, с тържествена сериозност, сякаш се екипирам и си подготвям снаряжението преди десанта в Нормандия си сложих боксерките и чорапите Hugo Boss, бледо синята slim-fit риза Cacharel, светлосивия ленен костюм Sasch (добре, че времето е хладно, та да успея да понося ленен костюм това лято), нахлузих белите мокасинки Tommy Hilfiger, пръснах си новия Armani и тъкмо преди да съм отлетял за работа, когато самодоволно се оглеждах в огледалото...
Виж целия пост
# 1
Ииииии??? То кво? (огледалото де)
Виж целия пост
# 2
...се събудих  Simple Smile
Виж целия пост
# 3
Давай, пиши го разказа, и много не се къпете днес в морето Peace
Виж целия пост
# 4
Живо ме интересува как и откъде сложи това gsm-че?  Crossing Arms
Виж целия пост
# 5
.. зърнах киселата и неодобрителна физиономия на жена ми.
Тя е достатъчно интелигентна, за да не го каже на глас, но и аз съм достатъчно проницателен за да прочета въпроса без думи....”За коя се контиш?! Има някоя друга, нали?!”…Подсмихнах се мазно в стил „Готин съм, а?” и запалих колата
Винаги съм си падал по готините дрешки, но напоследък взех да прекалявам. Има ли у вашите мъже неща, чиято промяна ви кара да изпитвате съмнения? Внезапна смяна на хигиенни навици, служебни задължения..
Виж целия пост
# 6
Много пенсионерски го даваш ... Tommy Hilfiger и т.н. Звучиш все едно си припомняш младостта...ех, 1952-а, Хавана....
Я ми кажи по-добре какво каза Чавес последно - ще обявява ли война на Колумбия или не?
Виж целия пост
# 7
... Внезапна смяна на хигиенни навици, служебни задължения, самочувствие, тонус, облекло, прически, парфюмчета...неща, които да ви карат да си кажете „тази промяна определено не е заради мен” ?
Виж целия пост
# 8
Лелеее, то много зор да си напъхаш в главата садя етикети.
Не питай за нашите, чакам продължението...  Mr. Green
Виж целия пост
# 9
Ми, хубаво, да се променя, щом го влече. Laughing
Тя, промяната, може в един момент да се окаже двустранна.  Whistling

П.С. Моят е от типа "искам-си-дънките-и-тениската-и-тва-е".  Laughing
Виж, ако си вземе фанелка за 300 лева, мое и да се замисля. Thinking
Виж целия пост
# 10
Стига бе Sasch  hahaha и ти на това му викаш наконтване...тц тц.

п.п.
ще ме вкара във филм само ако свали летвата.
Виж целия пост
# 11
Ами, признай и, Марадона... После и купи някоя засукана марка и на нея. Ето сега започват намаленията тъкмо.
Аз моя мъж наконтен и напарфюмиран го взех, трябва да се оглеждам за други индикации.
Виж целия пост
# 12
Ами, признай и, Марадона... После и купи някоя засукана марка и на нея. Ето сега започват намаленията тъкмо.
Аз моя мъж наконтен и напарфюмиран го взех, трябва да се оглеждам за други индикации.
И аз така Peace
Ама ако почне да се занемарява и да понамирисва трЕбва да се съмнявам...някое цигле ще да е забърсал. Mr. Green
Виж целия пост
# 13
Какво значи "да си смениш хигиенните навици?"

Преди се къпеше по празници , а сега всеки ден Grinning
Виж целия пост
# 14
Що, ти обикновено как си ходиш - мръсен, мърляв или ? Laughing
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия