Стар сериал който искате да гледате отново!

  • 275 459
  • 775
# 480
Стъпка по стъпка в Замунда, но мисля, че няма 1 сезон:

http://DMCA-removal-from-Google/browse.php?search=%D1%F2%FA%EF%E … =0&incldead=1

В Мастърс, 1 сезон го има, но пък повечето са със субтитри:

http://DMCA-removal-from-Google/browse.php?search=%F1%F2%FA%EF%E … =0&incldead=1
Виж целия пост
# 481
"Aлф"
"Приятели"
"Бавачката"
"Наследството на Гулденбургови"

И още няколко, чиито имена не мога да се сетя сега  Mr. Green
Виж целия пост
# 482
Стъпка по стъпка в Замунда, но мисля, че няма 1 сезон:

http://DMCA-removal-from-Google/browse.php?search=%D1%F2%FA%EF%E … =0&incldead=1

В Мастърс, 1 сезон го има, но пък повечето са със субтитри:

http://DMCA-removal-from-Google/browse.php?search=%F1%F2%FA%EF%E … =0&incldead=1
Мерси, за линка, но в замунда се опитвам от доста време да се регистрирам и все удрям на камък..Дано да успея скоро.
Виж целия пост
# 483
Здравейте,
имаше преди десетина години едно немско сериалче. Не се сещам за името му. Наюкой ако ми го припомни, ще му бъда много благодарна. Един мъж се правеше на жена. Жена му разбра, после децата. Сестра му също разбра. Всъщност се правеше на жена заради работата си. Нещо такова беше.
Виж целия пост
# 484
Здравейте,
имаше преди десетина години едно немско сериалче. Не се сещам за името му. Наюкой ако ми го припомни, ще му бъда много благодарна. Един мъж се правеше на жена. Жена му разбра, после децата. Сестра му също разбра. Всъщност се правеше на жена заради работата си. Нещо такова беше.

Ей....върти ми се нещо в главата...даже се сещам как изглеждаше актьора....ще поровя да видя  Heart Eyes
Виж целия пост
# 485
Сетих сееееее.....казваше се "Никой не е съвършен"  Peace
Ето го,но нямам идея откъде може да се свали  Thinking
http://www.tvspielfilm.de/kino/filmarchiv/film/ein-mann-steht-se … icationMovie.html
Виж целия пост
# 486
Благодаря ти, много-много ти благодаря. От толкова години го търся.
Страхотна си!!!! Хиляди благодарности.
Виж целия пост
# 487
Благодаря ти, много-много ти благодаря. От толкова години го търся.
Страхотна си!!!! Хиляди благодарности.

Радвам се,че помогнах  Hug

Аз много го следях този сериал,беше ми един от любимите  Heart Eyes
Виж целия пост
# 488
Аз също. Наистина много ти благодаря!
Виж целия пост
# 489
На гости на третата планета, и си го гледам де. Не бих отказала на Алф също.
Виж целия пост
# 490
Искам да гледам "От Обич".......
Виж целия пост
# 491
Гледа ми се Далас, но не мога да намеря нищо. В мастерс има 5 серии от първи сезон само. Моля Ви, ако знаете линк да споделите.
Виж целия пост
# 492
Ей, страхотни сте   bouquet

Припомнихте ми любими филми, ще опитам да си сваля това онова да погледам Simple Smile

Иначе, беше споменат по-назад - филма Въртележка - нямахме видео и си записвах епизоди на касетофона  Mr. Green

А това, за което искам да ви питам, е доста стар филм. И си спомням почти нищо... Действието се развива в Австралия, баща с 2 деца, момче и момиче. Живееха в голямо ранчо, както и всичките им съграждани. Разстоянията бяха доста големи. Имаше някаква зла жена, която се докарваше на бащата (той май беше вдовец), в края на филма предизвика пожар в къщата, където беше момчето. Бащата успя с хеликоптер да стигне и да го спаси. А като закараха детето в болницата, съучениците се свързаха с него с нещо като мобилен (по-скоро уоки токи тогава  hahaha ) и щяха така му предават взетото в училище.

Много ще съм благодарна, ако някой си спомни този филм и как се казва  Hug
Виж целия пост
# 493
Ей, имаше една поредица, "Комиците" се казваше, нищо общо с БГ шоуто. Това беше супер селекция из най-смешните моменти във филми на Чарли Чаплин (предимно), Бъстър Кийтън, Лоурел и Харди и пр. Не мога да ги намерия никъде, т.к. днешни "Комици" дифолтват всичко...
Виж целия пост
# 494
Ако някой се сети за сериала Милър и Мюлер, ще съм мн хепи. Grinning
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия