Прическа "рибена кост"

  • 64 315
  • 96
# 30
Аз също много харесвам тази прическа!Скоро ходих на фризьор исках да ми направи от така наречените "пълзящи или висящи плитки", но нещо не се разбрахме и тя ми направи рибена кост само че започваше от лявата страна през цялата глава и отиваше от другата страна.Стана много красиво.На следващия ден пък си подпъхнах края на плитката и имах съвсем различна прическа.
Снощи се мотивирах да гледам клипчета и си в 1 часа съм си сплитала косата отпред като на венец.Получи се много хубаво, чак аз се изненадах от себе си. Crazy
Виж целия пост
# 31
Хубава тема!
Аз също съм почитателка на "рибената кост" и производните й, но за съжаление нямам чак толкова дълга коса пък и етажите ми пречат ..  Grinning
Виж целия пост
# 32
За да не отварям нова тема...
Как става номера със страничната плитка (side braid)? Става дума за една плитка, която се прави от едната страна на главата..Ще дам и снимки. Обикновено се разхвърчат и разрошват някакви кичури и не стои стабилно, та сигурно има някакъв начин.
1

2
Виж целия пост
# 33
Еха, тая си я бива:


Аз щях да питам същото. С какъв стилизиращ продукт може да се предотврати това да щръкват по-къси кичурчета коса?

Намерих на едно място инструкции за различни варианти: http://www.hairboutique.com/tips/tip255.htm
Виж целия пост
# 34
От години искам да се науча, но няма кой да ми покаже, ще се пробвам с клипчета, но надали ще успея на себе си Rolling Eyes. Това, което Нощни очи е публикувала е много готино, но определено не може човек сам да си го направи Thinking
Виж целия пост
# 35
За да не отварям нова тема...
Как става номера със страничната плитка (side braid)? Става дума за една плитка, която се прави от едната страна на главата..Ще дам и снимки. Обикновено се разхвърчат и разрошват някакви кичури и не стои стабилно, та сигурно има някакъв начин.
Аз я правя най-лесно на мокра или влажна коса.Преглаждам добре и сплитам.Тъй като имам и пластове, купила съм си няколко желязни щипчици с камъчета и ги слагам тук, там.Хем стои готино, хем няма стърчащи краища.

Малко извън темата.ЕДНА
снимка да видите с каква прическа бях.Не е рибена кост, но е супер ефектна.
Виж целия пост
# 36
То близко до акъла, ама кой да се сети. Пълна съм с такива фибички. Тенкс за идеята, Дени! Peace
Виж целия пост
# 37
Ето моят опит само с няколко гледани клипчета.Доволна съм от направеното, като се има предвид, че ми е за първи път  Grinning
Трудно ми беше започването, защото е много неудобно и ми се изкриви врата, а и от тази страна като че ли има по-малко коса  Tired
ЦЪК



Виж целия пост
# 38
Страхотни неща си показала Simple Smile Браво   smile3508 smile3508
Виж целия пост
# 39
^ Благодаря Simple Smile
 Сега косата ми е по-късичка и съм спряла с опитите за сплитане Simple Smile
Виж целия пост
# 40
В момента съм на рибена кост на една страна, много ефектно става, а и косата ви е дълга и гъста. Ама не мога да покажа снимки.
Виж целия пост
# 41
Страхотна темичка.Преди години работих точно това,правих какви ли не рибени кости,но на себе си все още не мога да ги правя като ''за пред хората '' Weary newsm62
Виж целия пост
# 42
Косата ми е много дълга и гъста и в тези жеги или я връзвам на опащка или на рибена кост.
Сама мога да си правя рибена кост само на едната си страна, т.е назад не мога, но на други глави успявам да изплета  Tired


Моя любима(горната част беше добре скрепена, но след танци малко се разпадна  Laughing). Дело на фризьор.




И тази:







Виж целия пост
# 43
На рибена кост се плетях сама още като ученичка. Сега плета дъщеря ми. Казват и още гръцка плитка.
Ще пробвам на дъщеря ми другата плитка от клипчето с русата мацка.
Виж целия пост
# 44
Много харесвам плитките. От началото на лятото съм с желание да нося така косата си.
Само да имаше кой да ме сплита.

Тази прическа много ми харесва:
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия