Прическа "рибена кост"

  • 64 315
  • 96
# 45
Аз мога да я правя, но на себе си не мога, а няма кой. Пък прическата много ми харесва..
Виж целия пост
# 46
И аз не мога сама да си я правя, а е много красива прическа.

Също така много ми харесват рибени кости, ама много ,не само една. По главата. Като на Alicia Keys, ама не точно де.  Grinning

http://www.youtube.com/watch?v=j6_Tqo44xI4

Някой да знае къде в София правят и да не е много скъпо?  Praynig Praynig Praynig
Виж целия пост
# 47
Вчера пак пробрах и стана учудващо добре, но косата ми е много дълга и най-трудна ми е частта, когато главата свършва и трябва да донаправя нормална плитка, супер много ми се изморяват ръцете и я изкривявам. Sad
Виж целия пост
# 48
Защо не я правш на една страна. На мен така ми харесва поне, след като съм приключила с главата и остане само косата на долу да се сплете просто оплитам плитката, така че да стой отпред на рамото ми Simple Smile
Виж целия пост
# 49
Защо не я правш на една страна. На мен така ми харесва поне, след като съм приключила с главата и остане само косата на долу да се сплете просто оплитам плитката, така че да стой отпред на рамото ми Simple Smile

До сега не съм пробвала, а много ми харесва. Blush Изглежда ми доста по-трудно, но ще пробвам. Simple Smile
Виж целия пост
# 50
уух че хубаво, аз в училище карах една приятелка да ме сплита, правеше я много стегнато и седеше много готино ама аз като съм се пробвала си сплитам и пръстите заедно с косата или пък става прекалено хлабаво...  smile3511
Виж целия пост
# 51
Това е най-хубавото, което мога да докарам. Crossing Arms Или я изкривявам, или става хлабаво на врата.  Tired
Сега ще пробвам тази на една страна, но трябва пак да изгледам някое клипче. Blush
Виж целия пост
# 52
Научих се много бързо и я правя перфектно на друг човек, дори с вариации по главата, но на себе си не мога.
Виж целия пост
# 53
И аз не мога сама да си я правя, а е много красива прическа.

Също така много ми харесват рибени кости, ама много ,не само една. По главата. Като на Alicia Keys, ама не точно де.  Grinning

http://www.youtube.com/watch?v=j6_Tqo44xI4

Някой да знае къде в София правят и да не е много скъпо?  Praynig Praynig Praynig

http://www.puzzlekids.biz/
не е само за деца,може и възрастни.аз лично съм се плела там.
Виж целия пост
# 54
Това е най-хубавото, което мога да докарам. Crossing Arms Или я изкривявам, или става хлабаво на врата.  Tired
Сега ще пробвам тази на една страна, но трябва пак да изгледам някое клипче. Blush

Много добре ти се е получило, браво!
Виж целия пост
# 55
Какво ще кажете за това? Simple Smile
Виж целия пост
# 56
Това е най-хубавото, което мога да докарам. Crossing Arms Или я изкривявам, или става хлабаво на врата.  Tired
Сега ще пробвам тази на една страна, но трябва пак да изгледам някое клипче. Blush

Много добре ти се е получило, браво!

Мерси Simple Smile Страничната обаче никакъв шанс да стане, прекалено ми е дълга косата отпред, нищо не се получава.


Евала на мацката, че е толкова сръчна, но честно казано, не ми харесва резултатът, прилича ми на черга малко. Mr. Green Може би ако не беше до долу, а беше увила останалата коса на кок, или просто на опашка...

Разгледах й и другите клипчета, има някои страхотни идеи, но ще са трудно изпълнение, ако нямаш същата дълга и равна коса! Simple Smile
Виж целия пост
# 57
Страхотни прически си прави тази жена.
Виж целия пост
# 58
Хайде и аз от тия които страшно харесват тази плитка. Grinning
Навремето като ме искаше МойтУ ВсичкУ, му дадох задача да се научи да ми плете такава плитка и тогава го взимам Joy И от тогава той мЪ плИтЕ Wink
Виж целия пост
# 59
Страхотни идеи сте дали - само че ще трябва друг да ми ги прави, аз сама абсурд да се справя.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия