По градинки и поляни пишкат юлски калпазани(тема 142)

  • 33 354
  • 740
# 615
Астарта, натъжи ме и мен. Сами също искаше да се гушка в младата сестра. Но тя го гушкаше. И сега я обича май най-много!
Промивай често нослето на Илия. Пожелавам ви весел празник утре и дано да е по-добре за подарък на батко!
Виж целия пост
# 616
Честита рожба, E.L.   bouquet Да е здрава и много да те радва Ема  Hug

Деница, много хубав първи учебен ден е имал Момо  Simple Smile Явно всички са се постарали.

Астарта, мъчно ми стана и на мен. Какво глупаво обяснение само. Дано да му хареса там и да не боледува много  Hug

И Катето ще става ученичка от понеделник. Дълго се колебах, претегляйки плюсовете и минусите. Но нервите ми не издържат и колкото да не ми се ще съм постоянно изнервена и раздразнена от балансирането между детето, работата и домакинстването без грам отмяна. Затова реших отново да опитаме, пък дано този път извадим по-добър късмет на ясла  Praynig

Тя е тежък период на неядене и неспане, разчитам смяната на обстановка да разчупи тая матрица, че аз явно не мога.
Виж целия пост
# 617
Дени, много хубава униформа имате. Момо е сладур голям, на добър час Hug
Виж целия пост
# 618
Благодаря ви, момичета!

Дуци, ако знаеш колко нерви изхабих с шивачите. Мислят си, че като са сключили договор и могат да правят каквото искат. За едно детенце сакото не било готово за първия учебен ден. Неспазени срокове, некадърен шев... И това е за две обличания. НО иначе изглеждат чудесно. Гледах снимки на деца без униформи. Като че ли се отнема от блясъка и празничността, когато са със спортни ежедневни дрехи.
Виж целия пост
# 619
Здравейте!

Успех на всички ясленчета, градинарчета и първолачета  Heart Eyes

ЕЛ, страхотна е бебката! Обаче, чакам рецепта за дългокосо бебе, ама ха, искам и аз такава госпожица  Grinning

За имуностимулантите съм писала не веднъж, но айде пак .... хубава храна, плодове , зеленчуци, кълнове, клеева тинктура, сребърна вода и не на последно място мед  Peace

Астарта
, дано скоро се оправи мъничкото. Бобо и аз изкарахме миналата седмица този вирус. Ужасен е, задна хрема, давене, задушаване, абе просто ми съкрати живота. Стискам палци да се оправите до утре и да не е този вирус  Praynig Praynig Praynig Да ти призная, разрева ме със споделеното за яслата Confused

Ние сме при майка ми и баща ми. Слагам усилено зимнина. Днес приключвам с последната партида буркани и се прибираме. Грам помощ не получих, но нищо, всеки си плаща рано или късно. Изпотроших сума ти нерви, никого не съм очаквала такова отношение на майка ми към мен и внучето й  ooooh!  chef
Виж целия пост
# 620
Астарта, да ти е живо и здраво голямото момче! Да расте добър, смел и уверен в себе си!    bouquet

Шада, голям герой си, и зимнина правиш!

Дени, много е хубав Момо, честит първолак! Жив и здрав да ви е!

Ели, бебка е чудна!  Grinning

Гнид, успех в новата градина! Стискам палци всичко да е наред!
Виж целия пост
# 621
Честито бебенце на Ел и честити рожденик на Астарта Hug
Дени, страхотни са с тия униформи! Как би ми се искало и Ники да си има догодина, но надали...

При нас първия учебен ден мина на шест! Бобо се държа прилично, а Ники беше направо в стихията си! Толкова радостно не съм си виждала детето сякаш...
Днес обаче пълна драма Sad Бобо орева света на входа на яслата. Ники само това чакаше - и той рееев. Много е жалостив милият.
Имаме нова госпожа. Сега и двете са предучилищни педагожки, би трябвало резултатът да е повече от блестящ, ама да видим Laughing
Виж целия пост
# 622
Привет  wavey
E.L. умишлено не ти честитих, чаках да се похвалиш в нашата тема. А сега едно голямо ЧЕСТИТО   bouquet Да е здрава и кротка малката Ема, съвършена е Heart Eyes Ти изглеждаш много добре, а таткото като го гледам се е разтопил. Много бързо ви изписаха, пак ли е пълно родилното отделение? При кого ражда?

Астарта честит рожден ден на Ал! Да е все така чаровен и добър батко!

Дени страхотен първолак е Момо, сериозен някак.

Гнидка успех на Катето дано й хареса повече на новото място.

Шада голямо гуш от мен, разбирам много добре за какво говориш. Само да кажа, че свекърите не са си виждали внучката повече от месец, живеят във Варна, но все са заети или правят фасони за нещо. В крайна сметка те губят  Crossing Arms

Аелиа удоволствие е да те чета, включвай се по-често. Какво е положението на твоята работа? Нас ни накараха да си пуснем 30 дена неплатена отпуска разпределени през септември, октомври и ноември. Общо взето се пада да работя по половин месец, съответно на половин заплата, която идва даже по-ниска от майчинството. И в цялата тази ситуация ми се губи смисъла детето да ходи на ясла, а аз да си стоя вкъщи. Сериозно се замислям да си търся друго работно място.
Виж целия пост
# 623
Е.Л., толкова е хубава и пухкава!  Heart Eyes

Дени, страхотен първокласник имаш! Дано му върви по вода.  Peace

Астарта, толков е нежен Илия, както винаги, и гадно, дето не можели да го гушкат.  Hug

Яла и днес влезе без рев в яслата, да видим утре...  Вчера й беше харесало. Каза ми, че имало деца, играчки и малък Мики Маус, че лелята им пеела песнички, а Дивна (едно момиченце) плачела и викала браво (плаче и пляска с ръце). Каза, че яли кифличка и бобче (за боба - да, за кифлата - не знам). Имала си жълто гърненце и всички деца имали гърненца и пишкали. Друга информация не можах да източа.  Crazy

Днес няма да имаме вода до 22.00.. и разбира се, никой не знаеше. Били го написали на сайта на Соф.вода - съвсем планирано спиране. Сякаш всеки ден ще влизам да им чета в сайта.  #2gunfire  Домъкнах една 3л туба за пиене. За тоалетната - няма  Sick С нетърпение ще чакам мъжа да се прибере и да го пращам за вода.

Днес следобед ще водя яна на зъболекар за тази обратна захапка. Пожелайте ми успех. Много ми се иска да чуя, че челюстта е ок, а просто зъбките така са изникнали и че другите ще си израстнат нормално  Praynig  но дори и да не е така, се надявам поне бързо, лесно и без драми от страна на яна да успеем да оправим нещата. Не искам като порастне това да й тежи или да й създава комплекси.
Виж целия пост
# 624
Kisa05 , отделението беше полупразно този път, имаше по 2-3 раждания на ден. Д-р Колев беше дежурен, но докато се появи аз вече бях родила  Mr. Green Акушерката ме изражда,Колева, много кадърна, благодарение на нея имам само 3 козметични шева. А раждането беше рекордно бързо - в 3 сутринта усетих първите контракции, в 3,30 вече бяха на 2мин, в 4 бяхме в болницата, в 4,15 ме прегледаха - 10см разкритие, в 4,30 прерязоха пъпната връв. Laughing
Завиждам на всички, чийто деца са тръгнали или скоро ще тръгнат на ясла. При нас се очертава най-рано януари. Confused

Яна е голяма скица - колко много неща може да обясни  smile3501
Виж целия пост
# 625
 Честит Рожден Ден на Алекс на Астарта   bouquet


Грам помощ не получих, но нищо, всеки си плаща рано или късно. Изпотроших сума ти нерви, никого не съм очаквала такова отношение на майка ми към мен и внучето й  ooooh!  chef

 Шада  Hug Не се притеснявай, рано или късно ще съжаляват. Ние сме в абсолютно същото положение, да не почвам да разказвам, че ще се уплашите ..... Tired
Виж целия пост
# 626
Писах, писах и всичко се затри #Cussing out, но сега пак наново ще го напиша  Mr. Green

Не бях чела отдавна, че се случиха доста неща около нас /и хубави и лоши/, но сега попрегледах надве-натри.

Първо искам да честитя госпожицата на ЕЛ /и моята Ивелина е на 12/ и рожденика на Астарта! Да си ви живи и здрави и само радост да ви носят!!!

Искам и макар и късно да ви почерпя за рождените дни на сестра ми /03.09/, мъжа ми /07.09/ и на голямата ми помощница Ивелина /12.09/   cook Много Деви, много нещо в нашето семейство ама и Овните не им се даваме  Mr. Green

Астарта, много добре те разбирам. Вчера сутринта аз карах Мартин на ясла и макар че тази седмица е втора откакто е на ясла като видя, че завиваме в пресечката за яслата и започна да мрънка. На вратата като се хвана за мен и не иска да ме пуска. Рев и рев да ходя с него. Сърцето ми се късаше. едвам се сдържах да не ревна и аз. На всичкото отгоре и госпожата ми обясни, че като ходили да лягат на обяд той си казвал, че не искал да ляга ама сам се събличал и като легнел и го завият въобще не мърдал /нещо, което не е характерно за него/ Кой знае какво му е в душичката  Sad Иначе като отида да го взема и го питам утре ще дойдеш ли пак казва, че ще дойде, а на сутринта явно му домъчнява и си променя мнението.
Днес мъжа ми ги закара и двамата /единия на училище, а другия на ясла/ и каза, че е минало сравнително добре. Ще видим как ще е утре, но ще бъде зор докато свикне. Аз и друго не съм очаквала, но първата седмица бях обнадеждена, а сега явно човека осъзна за какво става въпрос и че няма да е за ден-два.

Шада и аз смятам, че всичко се връща и че всеки си получава заслуженото рано или късно. Личните ми наблюдения са, че колкото повече остаряват хората, толкова по-големи егоисти стават. Сигурно и ние ще станем такива един ден....

Сакси, и Мартин първите дни беше за пример, а сега..... Дано при вас не е така!
Виж целия пост
# 627
E.L. кефя се колко бързо раждане си имала, пожелавам го на всички очакващи  Hug


Личните ми наблюдения са, че колкото повече остаряват хората, толкова по-големи егоисти стават.
Ако знаеш колко си права! Все претенции и сръдни ако не им се угоди и то на момента  Whistling
Виж целия пост
# 628
Благодаря ви за подкрепата, момичета  Hug

E.L., раждането на Ема, звучи като раждане-мечта! Много се радвам, че е протекло така  Simple Smile Дай Боже всеки му  Praynig

Шада, щом си изненадана, значи невинаги е било така. Да не би да си я обидила с нещо, без да подозираш.

Сакси, стискам палци  Hug

А че с възрастта, егоизмът надделява, съм съгласна и аз. Сякаш света се върти около тях и какво и да се случи, все тях цели. Например, майка ми звъни по скайп, а Катето и баща й, който току що се е прибрал и който чака цял ден, редят пъзел (любимо денонощно занимание). Съответно Катето не иска да си прекъсва играта и да говори с баба си и дядо си. И драмата е готова - защо не иска, защо ги отбягва, забравила ги е сигурно... Та се терзаят не на шега, аз се чудя да се смея ли, да плача ли.

Виж целия пост
# 629
Привет и от нас!
Като чета за детските градини и дечицата, които плачат и се притесняват да останат сами без майките си, много се натъжавам.  Още повече, когато лелките нямат възможност да се погрижат добре за децата  Confused
А като си помисля, че и Ели ще тръгва след 2 седмици, корема ме свива от притеснение  Rolling Eyes
Гнидка, успех! На другите също  Hug

Астарта, честит ви рожденик! Пожелавам ви всичко най-хубаво, весели, щастливи дечица и да растат все така красиви и разумни  Heart Eyes  Бързо оздравяване на Илия, дано занапред да се разминава с болестите  Hug

ЕЛ, много хубаво бебенце  Heart Eyes толкова сладко се е гушнало в теб, че чак ми се прииска и аз да си имам още едно  Grinning
Моето раждане също беше толкова бързо, пожелавам го на очакващите!
Христуш, браво на вас, весел ви е месец септември  Laughing Да са живи и здрави  Hug
Честит празник и на първокласниците! Да им върви по вода и да носят много шестици!



Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия