Промивай често нослето на Илия. Пожелавам ви весел празник утре и дано да е по-добре за подарък на батко!
Да е здрава и много да те радва Ема 
Явно всички са се постарали.



Да ти призная, разрева ме със споделеното за яслата



Бобо орева света на входа на яслата. Ники само това чакаше - и той рееев. Много е жалостив милият.
Да е здрава и кротка малката Ема, съвършена е
Ти изглеждаш много добре, а таткото като го гледам се е разтопил. Много бързо ви изписаха, пак ли е пълно родилното отделение? При кого ражда?




Домъкнах една 3л туба за пиене. За тоалетната - няма
С нетърпение ще чакам мъжа да се прибере и да го пращам за вода.
но дори и да не е така, се надявам поне бързо, лесно и без драми от страна на яна да успеем да оправим нещата. Не искам като порастне това да й тежи или да й създава комплекси.


Не се притеснявай, рано или късно ще съжаляват. Ние сме в абсолютно същото положение, да не почвам да разказвам, че ще се уплашите .....
, но сега пак наново ще го напиша
Много Деви, много нещо в нашето семейство ама и Овните не им се даваме
Иначе като отида да го взема и го питам утре ще дойдеш ли пак казва, че ще дойде, а на сутринта явно му домъчнява и си променя мнението. 

Дай Боже всеки му 


Бързо оздравяване на Илия, дано занапред да се разминава с болестите 
толкова сладко се е гушнало в теб, че чак ми се прииска и аз да си имам още едно 

Препоръчани теми