Ваксини - Дискусия за вредата от тях (тема 11)

  • 38 250
  • 745
# 630
привет майки на деца без ваксини;дайте ми съвет как пратихте децата си на градина.

кой както може
засега

Ако си убедена, че това е най-доброто за детето ти, все ще намериш начин.
Виж целия пост
# 631
Да се похваля, вчера получих книгата на д-р Александър Коток и започнах да се образовам.  Grinning
Виж целия пост
# 632
Да се похваля, вчера получих книгата на д-р Александър Коток и започнах да се образовам.  Grinning

И аз, и аз (какво съвпадение)
Виж целия пост
# 633
Току що чух потресаваща новина по Радио 1 и бързам да пиша  Mr. Green

Според американско проучване, бебетата боледували 41% по-рядко от грип, ако майките им били ваксинирани през бременността с противогрипна ваксина  Shocked

 #2gunfire
Виж целия пост
# 634
 Shocked

Нали бременността е "противопоказание" за ваксиниране?!?

ПП: Бенита, честито!  Heart Eyes
Виж целия пост
# 635
В отчетната за разговориха за противогрипни ваксини и една майка от САЩ каза, че тамошните лекари горещо препоръчвали тази ваксина за бременни .
Виж целия пост
# 636
Току що чух потресаваща новина по Радио 1 и бързам да пиша  Mr. Green

Според американско проучване, бебетата боледували 41% по-рядко от грип, ако майките им били ваксинирани през бременността с противогрипна ваксина  Shocked

 #2gunfire

Тъй ли!?  newsm78    От кой грип? Свински, птичи, кози или някой от безбройните щамове "обикновен" грип? Ама уточнявайте ги тези неща, може ли такова нещо...  Mr. Green
Виж целия пост
# 637
Вече съвсем откачиха. Против хепатит да се имунизираш, разбирам. Но за грип, при положение, че нямаш хронично заболяване, си е направо ...
Аз отчетната съвсем я изпуснах.

На някой от вас детето да се е разболявало преди годинка? Моята дъщеря вдигна температура за пръв път на 14 месеца след като започна да яде повече твърда храна за сметка на млякото. Досега няколко пъти е вдигала температура, минавала е само на кърма и за ден-два сама се е оправяла без никакви лекарства. Не знам обаче отсега нататък как ще се лекуваме.  newsm78
Виж целия пост
# 638
Преди годинката нямахме болежки.Само една Т, но нея я диагностицираха от зъби.Но Алекс си е ваксиниран, ако питаш за разболявания при неваксинираните деца. Peace
Виж целия пост
# 639
И моето е ваксинирано до годинка. Просто от познат лекар знам, че малките бебета някак си се оказват защитени от въздушно-капкови инфекции. Т.е. не боледуват от грип.
Виж целия пост
# 640
И моето е ваксинирано до годинка. Просто от познат лекар знам, че малките бебета някак си се оказват защитени от въздушно-капкови инфекции. Т.е. не боледуват от грип.
И при нас така. Само че голямото дете имаше една странна ангина на 11 месеца.
Виж целия пост
# 641
И моето е ваксинирано до годинка. Просто от познат лекар знам, че малките бебета някак си се оказват защитени от въздушно-капкови инфекции. Т.е. не боледуват от грип.
Аз пък твърдя обратното - като препатила. Племенникът ми влачеше всякакви вируси, и за първи път вдигна  Т над 39.00 на месец и половина, а има само 2те ваксини от родилното и изцяло на кърма го 6месец. Дадох и хомеопатично лекарство и за няма и 5 часа се оправи, нито хрема, нито Т
Виж целия пост
# 642
И моето е ваксинирано до годинка. Просто от познат лекар знам, че малките бебета някак си се оказват защитени от въздушно-капкови инфекции. Т.е. не боледуват от грип.
И аз твърдя обратното. Баткото донесе на дребната някакъв вирус, когато тя беше на 14дни. Три дни беше с 39градуса Т. Давах вит. С и се оправи. Само на кърма е, без вода и т.н. Не е ваксинирана дори в родилното.
Виж целия пост
# 643
В отчетната за разговориха за противогрипни ваксини и една майка от САЩ каза, че тамошните лекари горещо препоръчвали тази ваксина за бременни .
Нали населението на планетата трябва да намалее според нечии планове... Mr. Green


Баткото донесе на дребната някакъв вирус,
На мен ми е интересно как вируси и бактерии дебнат навсякъде и се чудят кой да си харесат...
Как ли сме живи досега като толкова много животинки искат да ни уморят?!?

Както се вижда няма значение дали детето е ваксинирано или не, за да се разболее. Значи причината е другаде...
Виж целия пост
# 644
Има проблем със субтитрите на филма. Излиза ми на екрана това:
http://0.DMCA-removal-from-Google/subs/9f8b1811dc39dc615848826ff … %20The%20Dark.sub

Ми точно. Като кликна и ми дава направо да ги сейввам.
На мен ми излизат направо субтитрите написани и никъде не ми дава да сейвам. Да не би при мен да не се получава. Иначе и друг път съм дърпала филми и знам как трябва да бъде, но това е различно.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия