Неприлично предложение

  • 31 387
  • 382

Сетих се и за филма "Неприлично предложение", в който главната героиня (в ролята Деми Мур) се съгласява да преспи с мултимилионер за 1 нощ за сумата от $1 000 000 и то със съгласието на гаджето си. После животът й се превръща в ад. Та, питам ви, вие имате ли цена и бихте ли преспали с някой ако ви предложи мноооого пари?   Simple Smile

 
Виж целия пост
# 1
Всеки си има цена.Самия филм е отговор на въпроса.  Peace
Виж целия пост
# 2
За пари - не. Моята "цена" е друга.
Виж целия пост
# 3
Наскоро го получавах този въпрос от един мъж, питаше ме колко струвам. Отговорих му и на него и тук ще кажа същото -много различно и в зависимост от мъжа и обстоятелствата.

За някои може и да не се дам за по-малко от милион.

Но на въпроса дали съм продажна, категорично ДА. Мечтая си даже да реши някой да ме купи. Laughing Но желаещи нещо...йок.
Виж целия пост
# 4
За пари - не. Моята "цена" е друга.

Каква друга. Simple Smile
Виж целия пост
# 5
Не се изразява в пари, Лейди. Обаче няма да кажа каква е Flutter
Виж целия пост
# 6
Въобще няма да му мисля, ако като на Деми Мур някой ми предложи 1 милион,мисля,че всеки си има цена, а което не се купува с пари се купува с много пари
Виж целия пост
# 7
Ама той освен,че беше милионер беше и симпатяжка.... Laughing Laughing Laughing
Виж целия пост
# 8
Не се изразява в пари, Лейди. Обаче няма да кажа каква е Flutter

Ех...сподели де...много мразя така. Crossing Arms
Виж целия пост
# 9
Тъкмо си помислих одеве,че от ден,два не си пускала тема и ти ме изненада с поредната. Joy
И за да не пускам и аз нова ,ще попитам,възможно ли е да пускаш тема за всеки въпрос ,който ти дойде наум по време на скучното и сиво ежедневие? Whistling

По темата : Аз лично бих се навила и за по-малко от милион,особено ако направеното предложение е от някой...симпатяга Mr. Green
Обаче ако съм на мястото на Деми Мур,нямаше да се съглася,защото щях да знам,че това ще е началото на края на връзката ми с човека,който обичам.
Но при други обстоятелства нямаше да се замисля,само,че както Делюжън каза,нещо предложенията липсват на този етап, Joy
Особено пък ако ми предложи на г-жа Мур мъжа и........... Whistling без пари даже отивам. Joy
Виж целия пост
# 10
Тъкмо си помислих одеве,че от ден,два не си пускала тема и ти ме изненада с поредната. Joy
И за да не пускам и аз нова ,ще попитам,възможно ли е да пускаш тема за всеки въпрос ,който ти дойде наум по време на скучното и сиво ежедневие?
Whistling

По темата : Аз лично бих се навила и за по-малко от милион,особено ако направеното предложение е от някой...симпатяга Mr. Green
Обаче ако съм на мястото на Деми Мур,нямаше да се съглася,защото щях да знам,че това ще е началото на края на връзката ми с човека,който обичам.
Но при други обстоятелства нямаше да се замисля,само,че както Делюжън каза,нещо предложенията липсват на този етап, Joy
Особено пък ако ми предложи на г-жа Мур мъжа и........... Whistling без пари даже отивам. Joy

Не ме следиш добре... Whistling пускала съм. Peace
За скучното да права си...и както виждаш да, възможно е. Joy
Виж целия пост
# 11
Ухааа, и още как! Ако е готин, може и на прИмоция да му пусна  Laughing
Виж целия пост
# 12
Вие го ударихте на удоволствие... темата вече не е интересна...  Whistling
Виж целия пост
# 13
Вие го ударихте на удоволствие... темата вече не е интересна...  Whistling
Е,ами намесени са "секс " и "пари, на какво да го ударим,на рев ли? Whistling Laughing
Виж целия пост
# 14
Вие го ударихте на удоволствие... темата вече не е интересна...  Whistling
Е,ами намесени са "секс " и "пари, на какво да го ударим,на рев ли? Whistling Laughing

Жени...  Mr. Green
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия