LaRedoute.fr - 169 - Всичко за поръчката - 16.08 - 23.08

  • 39 998
  • 1 073
# 120
Само да се похваля с поредната поръчка от 02.08. само за мъжете в къщата неща :за детенце поредните лотове от потници и тениски и едно панталонче а за съпруга 3 тениски от момчешките .Тази е от много финно трико и добра изработка http://www.album.bg/beni_76/images/24656795/
не я снимах ама и на гърба около раменете има едни екстри с кабзички и надпишчета-дано и половинката я хареса,тази също е много хубава и е,  като наръфана по ръкавите и краищата  Laughing
http://www.album.bg/beni_76/images/24656788/
Ако някой се интересува от размери на личния,че от утре пак ме няма   grinning039
Виж целия пост
# 121
Здравейте момичета, искам да попитам имате ли отзиви за тези маратонки ... нося 39 дали номер 39 1/3 ще ми стане?
Благодаря предварително Simple Smile
Пише да се поръчва +1 номер, спрямо този който носиш. 391/3 може и да ти е малък.
Виж целия пост
# 122
Момичета,сега си пуснах поръчката и ми хвана един код 48208 ,за който пише ,че е до края на юли  .Копирам: Намаление 30% на първи продукт; 25% на останалите; 20% на обувки и prix vert от колекция ПЛ 2010. Подарък 2 чанти Daniel Hechter. Валиден до 31.07.2010.     newsm78 А чантите струват ли си според вас, ако вече ги имате в наличност? Благодаря
Виж целия пост
# 123
Момичета,сега си пуснах поръчката и ми хвана един код 48208 ,за който пише ,че е до края на юли  .Копирам: Намаление 30% на първи продукт; 25% на останалите; 20% на обувки и prix vert от колекция ПЛ 2010. Подарък 2 чанти Daniel Hechter. Валиден до 31.07.2010.     newsm78 А чантите струват ли си според вас, ако вече ги имате в наличност? Благодаря
Да страхотни са http://www.album.bg/furnace/images/24225070/  Crazy
Виж целия пост
# 124
Момичета,сега си пуснах поръчката и ми хвана един код 48208 ,за който пише ,че е до края на юли  .Копирам: Намаление 30% на първи продукт; 25% на останалите; 20% на обувки и prix vert от колекция ПЛ 2010. Подарък 2 чанти Daniel Hechter. Валиден до 31.07.2010.     newsm78 А чантите струват ли си според вас, ако вече ги имате в наличност? Благодаря
Да страхотни са http://www.album.bg/furnace/images/24225070/  Crazy
Обаче не са налични
Виж целия пост
# 125
Ани,  bouquet! Може и р.номер да дадеш на панталона, за да видя дали го имам в тетрадката! Иска ми се 44 или 46  р-р да поръчам на приятелката, та затова те притеснявам!
Ина, ако е м/у двата номера, поръчай и 44, има шанс да влезе в него и човек с малко по-големи мерки от 44 точно, сравнявам с другите ми 44  Crazy
Ето 2 снимки, стои грозно така проснат на стената панталона, ама какво да правя  Laughing
http://prikachi.com/images/122/2428122b.jpg
Сгънат на 2, като долу е по-широк явно:
http://prikachi.com/images/126/2428126C.jpg

Талията/коланът е доста високо..дето се вика до ушите почти  Laughing
40  см е там. Дълбок е 30!! см, затова не се заблуждавайте по праниволот см на колана, обикновено отговарят на номера на панталона, май, май на пъпа, че и по-горе се пада закопчаването. Разтягайки на мах мога и до 48см да докарам от мастика отзад на колана.
Ханш - 57см
Дължина по вътрешен ръб - 78/79 см
Дължина по външен ръб - 106/107 см
Еластичност няма никаква, нещо копринено ли е, не знам, лигаво и лъскаво на снимките не се види, става за пролет-лято, тъничък е панталонът.  Mr. Green

Линк нямам, не мисля, че и друг стои някъде в кошниците ми, за да ровя, само реф номер от опаковката (луксозна непрозираща торбичка  Joy) - 560 4796
но доста често го имаше, само не знам защо по-рано не съм го поръчала или е липсвал номер или кафевият цвят, който беше не ме е впечатлил, но мисля, че е първото  Thinking

VK -  newsm67 nbirthday на детенце  Hug
Виж целия пост
# 126
Момичета,сега си пуснах поръчката и ми хвана един код 48208 ,за който пише ,че е до края на юли  .Копирам: Намаление 30% на първи продукт; 25% на останалите; 20% на обувки и prix vert от колекция ПЛ 2010. Подарък 2 чанти Daniel Hechter. Валиден до 31.07.2010.     newsm78 А чантите струват ли си според вас, ако вече ги имате в наличност? Благодаря
Да страхотни са http://www.album.bg/furnace/images/24225070/  Crazy
Обаче не са налични

ей много бързо свършват тези подаръци....тцтцтц  newsm78 newsm78


Виж целия пост
# 127
fire lady, а когато не са налични изпращат някакви други или просто нищо?
Виж целия пост
# 128
Тази рокля има ли я някой за да сподели как е    http://www.laredoute.fr/vente-robe-longue-fines-bretelles.aspx?p … =1&pos=15_n_n,заслужава ли  35 лева?
Виж целия пост
# 129
Момичета,сега си пуснах поръчката и ми хвана един код 48208 ,за който пише ,че е до края на юли  .Копирам: Намаление 30% на първи продукт; 25% на останалите; 20% на обувки и prix vert от колекция ПЛ 2010. Подарък 2 чанти Daniel Hechter. Валиден до 31.07.2010.     newsm78 А чантите струват ли си според вас, ако вече ги имате в наличност? Благодаря

Дааам, кода си хваща, но пише, че чантите са изчерпани, не се знае какво ще ти дойде в замяна така newsm78

Иначе знам, че са страхотни чантите Peace
Виж целия пост
# 130
fire lady, а когато не са налични изпращат някакви други или просто нищо?
При въвеждане на кода,когато ти се изпише с червени букви Epuise значи,че не само подаръкт е изчерпан,а просто няма да те пусне да платиш. А понякога дори когато го има наличен подаръкът със зелено изписано En stock ,не винаги е гаранция,че ще дойде това което очакваш.Пресен пример за това бяха бежовите кърпи ( 1 комплект успях да докопам),които идваха като подарък с БД , но накрая вместо тях на много хора получиха кокотки,и така Simple Smile
Виж целия пост
# 131
Ани,както винаги си много мила! Извинявай  за притеснението!  Благодаря ти  за пълния и изчерпателен отговор!   bouquet
Виж целия пост
# 132
Преди няколко дни вместо двете чанти получих много хубав часовник.Дала съм снимка в темата за кодове.
Виж целия пост
# 133
има размърдване
http://www.laredoute.fr/vente-pantalon-femme-pur-lin-coupe-droit … _n&vsn=lesaub
http://www.laredoute.fr/vente-chemisier-col-claudine.aspx?produc … _n&vsn=lesaub
http://www.laredoute.fr/vente-debardeur-femme-impression--tete-d … _n&vsn=lesaub
панталон 1Е ризата 2Е някой я искаше потник с череп 2Е
http://www.laredoute.fr/vente-tunique-imprimee-femme.aspx?produc … _n&vsn=lesaub
туника 1Е
Виж целия пост
# 134
Дай го този линк,ако можеш че при мен всичко си е по старому
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия