LaRedoute.fr - 169 - Всичко за поръчката - 16.08 - 23.08

  • 39 998
  • 1 073
# 150
 Crazy Рени, стига де, в 44 няма ли да плуваш  newsm78
..чЕкай да ида да меря и ще допиша

...
ризо-сакенцето или обратно, според мен става и за двете 44 размер - 54см гръдна
ризка с връзки, една такава вишнява, като показаното от теб сако - 44размер - 51см гръдна, но тя май малко се и разтяга.
сако - 46!!размер - 58см гръдна
..а сега смятай за кой номер си  Mr. Green

Мигленаа, има-няма 4-5 мин с четенето  Peace  Mr. Green виж  имаме си темичка тук в подфорума.
Виж целия пост
# 151
Мигленаа Пробва ли да излезеш и влезеш наново в акаунта ти. С триенето на кукитата би трябвало да се оправи. Ето ти линк за регистрацията как става: http://pazaruvane-online.com/20/%D1%80%D0%B5%D0%B3%D0%B8%D1%81%D … 0%BF%D0%BA%D0%B0/
Виж целия пост
# 152
Тъкмо това чета в момента, но колкото съм заблудена ще взема да оплескам всичко. Мисля още малко да се помъча с триене, влизане - излизане и рестартиране пък ако не стане ще се опитам да я регистрирам  Simple Smile
Има ли някакъв шанс да ми изчезнат парите от картата като я регистрирам?  Embarassed
Виж целия пост
# 153
Мигленаа Пробва ли да излезеш и влезеш наново в акаунта ти. С триенето на кукитата би трябвало да се оправи. Ето ти линк за регистрацията как става: http://pazaruvane-online.com/20/%D1%80%D0%B5%D0%B3%D0%B8%D1%81%D … 0%BF%D0%BA%D0%B0/

Деси, малко да те допълня с по-актуално инфо от тук: http://telme-bg.com/index.php/10/6
Дано не се сърдиш  Hug

Има ли някакъв шанс да ми изчезнат парите от картата като я регистрирам?  Embarassed

Действай смело Peace

Виж целия пост
# 154
Ани ,гръдната е 103 см.Кво да ги правя,знаеш ли че искаш 7000 лв за намаляване? Как да ги дам тва са толкоз поръчки от ларедута
Виж целия пост
# 155
Есенция Лимонова Ти пък ще се сърдя , радвам се че допълваш да е по лесно  Peace Това е първият линк дето намерих, а колко е актуален нямам идея понеже съм се регистрирала преди 2 години  Embarassed Извинявам се аз.
Мигленаа  От 2 години съм с кредитна карта и не съм имала проблеми  Peace Направи си интернет банкиране и смс да получаваш при транзакция за по сигурно.  

Рени ти с тая гръдна ме уби. Аз съм с чашка Д , ама съм по-бедна от теб на багаж. Виж след една диета и там поотслабнах   Wink
Виж целия пост
# 156
Ани ,гръдната е 103 см.Кво да ги правя,знаеш ли че искаш 7000 лв за намаляване? Как да ги дам тва са толкоз поръчки от ларедута
Аааа Рени, тогава поне 44, ама от това мисля, че имаше 42 най-голямо...айде спестих ти 4Е  Joy
Виж целия пост
# 157
Мигленаа Пробва ли да излезеш и влезеш наново в акаунта ти. С триенето на кукитата би трябвало да се оправи. Ето ти линк за регистрацията как става: http://pazaruvane-online.com/20/%D1%80%D0%B5%D0%B3%D0%B8%D1%81%D … 0%BF%D0%BA%D0%B0/
какво ще рече триене на кукитата?
Виж целия пост
# 158
Тъй ,тъй ще икономисвам за новата колекция -поне 5 -6 поръчки вече съм набрала,ама чакам да пуснат кодовете дето ми харесват
Виж целия пост
# 159
Мигленаа Пробва ли да излезеш и влезеш наново в акаунта ти. С триенето на кукитата би трябвало да се оправи. Ето ти линк за регистрацията как става: http://pazaruvane-online.com/20/%D1%80%D0%B5%D0%B3%D0%B8%D1%81%D … 0%BF%D0%BA%D0%B0/
какво ще рече триене на кукитата?

http://ubuntuforums-bg.org/index.php?topic=1655.0
Виж целия пост
# 160
Ще си мерим гръдните, а...  Mr. Green
98 см, обаче чашка В  Mr. Green
Виж целия пост
# 161
aleks7906 Ами бисквитките или cookies Laughing Ето и линк как се трият : http://www.aboutcookies.org/Default.aspx?page=2

Ех странна работа с тея гръдни. Аз съм подгръдна 70 и гръдна 88 някъде +-1см  Rolling Eyes
Виж целия пост
# 162
Ох не знам,Алекс кво ще мерими ама зор-4 сутиена отлежават поръчани+ 15 и чашка Д .Само ДИм стана
Виж целия пост
# 163
В сайта който  ми дадохте пише че ще бъдат изтеглена част от сумата ми и пак ще я върнат.
До колко време ще стане връщането, защото имам към 120лв вътре а якето ми е 106 и вече едва дочаквам да го поръчам  Whistling
И дали със сигурност ше ги върнат  Mr. Green
Виж целия пост
# 164
В сайта който  ми дадохте пише че ще бъдат изтеглена част от сумата ми и пак ще я върнат.
До колко време ще стане връщането, защото имам към 120лв вътре а якето ми е 106 и вече едва дочаквам да го поръчам  Whistling
И дали със сигурност ше ги върнат  Mr. Green
Преди теглеха 1.5Е или някаква подобна сума. После ги използвах за плащане, ама след колко време беше не помня.

И малко СПАМ: Нещо интересно от магазина на Ларедут в Ebay
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия