LaRedoute.fr - 169 - Всичко за поръчката - 16.08 - 23.08

  • 39 998
  • 1 073
# 525
Като спрат да ни сълзят очите по нощите, заради едни и същи щуротии, някой може ли да каже това http://www.laredoute.fr/ventedefault.aspx?productid=324144989&am … plp&pos=5_n_n дали върши работа? Интересува ме дали дъската за гладене така се заклещва и не пада, и дали е удачно като цяло?

Я, то пък свърши! Стилаж май му е определението, от 10 Е

Написах им запитване как се заплаща дебитна нота за 1,10 Е в моя случай, да ми обяснят. Не знам защо съм я получила, след като поръчката ми беше за 13-15 Е някъде, но изпращайки ми платото на АмПм са го пуснали с отделна фактура  newsm78 Та сега ще чакам да ми кажат как да им платя точно! Да, излиза, че не съм платила през ПП, затова така е станало. Crossing Arms
Виж целия пост
# 526
Момичета, за този спортен екип , ако някой го е получил, мнение?

http://www.laredoute.fr/vente-survetement-garcon-et-fille.aspx?p … =3&pos=13_n_n



Благодаря предварително!

 
Виж целия пост
# 527
Момичета , можете ли да ми кажете защо аджеба пращат дебитни ноти ? Правя едни нагли поръчки от 4-5-6 E , па и с БД и подарък ... мога ли и аз да получа честитка , че искат пари за доставка примерно ?

Току що си погледнах поръчките от вчера-имам 2 за по 2 евро с БД и кода 40800 с подарък прибори-дори са си фактурирани Peace

С ПейПал е мнооооого по-добре да се плаща, понеже не трябва да чакаш да събереш 10 евро минумум и не трепериш за дебитни ноти.

Днес отивам да сложа 20 лв. в сметката и ще пусна още 4 поръчки с подаръци за по 2 евро-къде другаде ще намериш такова нещо.

Да живее Ла Редут и българо-френската дружба Laughing
Виж целия пост
# 528
Здравейте! Пиша за първи път и се надявам нещо да не съм объркала. От десет дни се опитвам да направя поръчка в Ларедут, но постоянно ми връща картата. С тази карта няколко пъти съм поръчвала и досега не съм имала никакви проблеми нито с плащането, нито с доставката на заявените продукти. Проверих в банката и оттам ми казаха, че всичко е наред. Реших, че е лично, но се оказа, че на две други приятелки също са отказали поръчки. Някой има ли представа защо се получава това?
Виж целия пост
# 529
Може ли някой с добър френски да ми преведе това нещо  Rolling Eyes
Bonjour Mme Neynska EMILIA,



Vous me demandez si votre compte a йtй dйbitй.

Je tenais а vous prйciser, le fait que les articles ne sont pas disponibles, aucune somme a йtй retirйe de votre compte.

Je vous invite а vйrifier.

Виж целия пост
# 530
Да попитам и аз за тия дебитни ноти, че много не ми е ясно. Досега  не съм обръщала внимание на фактурите, които идват с поръчките, а само артикулите, които са описани. Та да попитам на една поръчка, която я фактурираха за 6,60 евро/ беше 12евро, но ми отказаха чаршафите, а само 1 ми фактурираха/ по-надолу има ДН за същата сума, за която е поръчката - 6,60. Какво значи това? Чета при ДН , но не можах да свана аз какво да направя? Благодаря предварително и извинете, ако въпросът ми е тъп! newsm78
Виж целия пост
# 531
Мога ли да намаля http://www.laredoute.fr/vente-jogging-3-pieces-enfant-garcon.asp … e=1&pos=3_n_n ? От новата колекция е и пробвах с кода за 30/55 . Аз ли нещо неправя като хората  Embarassed  За 3г. ми става 42евро и прибавих още до 55.Моля, помогнете ми.

Не става да се намали и аз го пробвах вчера. За да не търсиш с какво да допълваш, за да видиш дали работи кода, можеш да сложиш 2 броя от нещото, което искаш да намалиш и да видиш има ли някакъв резултат.

Виж целия пост
# 532
Момичета , можете ли да ми кажете защо аджеба пращат дебитни ноти ? Правя едни нагли поръчки от 4-5-6 E , па и с БД и подарък ... мога ли и аз да получа честитка , че искат пари за доставка примерно ?

Току що си погледнах поръчките от вчера-имам 2 за по 2 евро с БД и кода 40800 с подарък прибори-дори са си фактурирани Peace

С ПейПал е мнооооого по-добре да се плаща, понеже не трябва да чакаш да събереш 10 евро минумум и не трепериш за дебитни ноти.

Днес отивам да сложа 20 лв. в сметката и ще пусна още 4 поръчки с подаръци за по 2 евро-къде другаде ще намериш такова нещо.

Да живее Ла Редут и българо-френската дружба Laughing

Благодаря ")  А получавала ли си такава поръчка или все още чакаш ? Да няма неприятни изненади. Аз мисля от всеки акаунт да пусна по 1-2 такива , че да не се издразнят нещо.
Виж целия пост
# 533

Току що си погледнах поръчките от вчера-имам 2 за по 2 евро с БД и кода 40800 с подарък прибори-дори са си фактурирани Peace

С ПейПал е мнооооого по-добре да се плаща, понеже не трябва да чакаш да събереш 10 евро минумум и не трепериш за дебитни ноти.

Днес отивам да сложа 20 лв. в сметката и ще пусна още 4 поръчки с подаръци за по 2 евро-къде другаде ще намериш такова нещо.

Да живее Ла Редут и българо-френската дружба Laughing

Благодаря ")  А получавала ли си такава поръчка или все още чакаш ? Да няма неприятни изненади. Аз мисля от всеки акаунт да пусна по 1-2 такива , че да не се издразнят нещо.
Аз мисля че няма значение как плащаш - през пейпал или не, ако умишлено направиш поръчка под 10 евро, шансът да я получиш е нищожен. Много моля още някой да изкаже мнение така ли е, за да няма заблудени.
Виж целия пост
# 534
Арлена, абе през ПП май няма проблем да изтеглят и по-малки суми. Аз съм се объркала - платила съм директно от картата, затова е дошла с ДН тази част от пратката. Но защо са пуснали отделна фактура за нея, може би защото е обемиста и е в отделна кутия...знам ли и аз. Още в суивито ми се вижда, че е разделена от останалите неща. Иначе през ПП другото плато ми дойде пак отделно, пак с отдела фактура, но са си взели парите. Явно има значение. Peace И като прибавим и плащане с една карта на няколко акаунта - направо се отказвам от директните плащания, само през ПП вече ще пазарувам. И ибей вече ми е позволен така  Whistling
Виж целия пост
# 535
Момичета, за този спортен екип , ако някой го е получил, мнение?

http://www.laredoute.fr/vente-survetement-garcon-et-fille.aspx?p … =3&pos=13_n_n



Благодаря предварително!

 
Този екип е от материя с много лошо качество.След две обличания така се накачи и накъса сякаш е носен години.
Виж целия пост
# 536
Може ли някой с добър френски да ми преведе това нещо  Rolling Eyes
Bonjour Mme Neynska EMILIA,



Vous me demandez si votre compte a йtй dйbitй.

Je tenais а vous prйciser, le fait que les articles ne sont pas disponibles, aucune somme a йtй retirйe de votre compte.

Je vous invite а vйrifier.



Пишат, че тъй като артикулите не са налични, не са ти изтеглили нищо от сметката и те приканват да провериш.
Виж целия пост
# 537
Чаено момиче, благодаря ти за инфото!  Hug

Все още не ползвам ПП, ама сега май чашата на устояването ми ще прелее  Mr. Green
Виж целия пост
# 538
Аз мисля че няма значение как плащаш - през пейпал или не, ако умишлено направиш поръчка под 10 евро, шансът да я получиш е нищожен. Много моля още някой да изкаже мнение така ли е, за да няма заблудени.
Моят опит с тези поръчки показва, че ако стойността е над 10 евро, но поръчката е разделена на 2 (например 2 * 5 евро) си вземат парите от пейпал. Същото е и ако поради отказани артикули поръчката става под 10 евро.
Но ако самата поръчка е за няколко евро - в редки случай ги теглят. Това лято има 3 поръчки под 10 евро и за нито една не са изтеглили парите (едната я получих, а другите 2 май няма да дойдат).
Виж целия пост
# 539
Аз мисля че няма значение как плащаш - през пейпал или не, ако умишлено направиш поръчка под 10 евро, шансът да я получиш е нищожен. Много моля още някой да изкаже мнение така ли е, за да няма заблудени.
Направих си акаунт в ПП, но още не съм го ползвала. Направих го по времето, когато се появи проблема с плащането с карта, но вече си се плаща съвсем нормално.
Имам две поръчки по 6,99 Е, и една 1Е  които си дойдоха без проблем, а станаха по 6,99 и 1,00 след като ми отказаха  част от нещата. Имам и една поръчка, на която всичко и отказаха и май ще ми дойде само подаръка (с БД). За отказаните артикули не са ми теглили парите, още при фактурирането сумата ми е променена в суивито и си теглят от картата точно толкова, колкото пише. В моето ел. банкиране не виждам такива подробности като блокирани пари и т.н - просто пише - покупки Ларедут - сума в оригинална валута, в местна валута, дата.

С пускането умишлено на такива поръчки може единствено да предизвикаме да сложат минимална сума на поръчката.А дали ще мине плащането или не може би зависи най-вече от банката.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия