LaRedoute.fr - 169 - Всичко за поръчката - 16.08 - 23.08

  • 39 998
  • 1 073
# 630
Може ли референтния номер на чантата Найк?
9471715
Виж целия пост
# 631
Кои са тия чаршафи, че вече ги няма? Да знам за информация - благодаря!

ами и аз за първи път ги виждам,този реф ми останал бог знае от кога,и ги хванах по случайност,пуснах поръчка,дано да дойдат  Praynig ,
иначе бяха някакви на цветя(поне това видях в бързината  Crazy ),а изписва:
parure couette special fille 200/200 -нещо момичешко ще да е  Laughing
ако някой ги има вече и даде мнение и аз ще съм благодарна
Реф:4161408
Виж целия пост
# 632
на Okaou блузките 102 дали са точни, че ги дават за 4г, но се опасявам да не е малка за сина ми, който е на 4г6м newsm78 Сега пускам поръчка и се чудя дали няма да му късее, макар че той е по-дребен. Или 116 да взема, но я дават за 6г все пак!
Виж целия пост
# 633
Коя е тази чанта на Найк?Отсъствах известно време и сега наваксвам Embarassed
Виж целия пост
# 634
на Okaou блузките 102 дали са точни, че ги дават за 4г, но се опасявам да не е малка за сина ми, който е на 4г6м newsm78 Сега пускам поръчка и се чудя дали няма да му късее, макар че той е по-дребен. Или 116 да взема, но я дават за 6г все пак!
Точно но Okaou блузите според мен са умалени.
Силно препоръчвам по-големия размер. Peace
Виж целия пост
# 635
някой има ли проблем с пращането в сайта, ние ми приема картата, при условие че е заредена. Сефте ми се случва от 2 години пазарене


Nous ne pouvons accepter cette carte. Veuillez choisir un autre moyen de paiement.
Ние не може да приеме тази карта. Моля изберете друг начин на плащане.
Виж целия пост
# 636
някой има ли проблем с пращането в сайта, ние ми приема картата, при условие че е заредена. Сефте ми се случва от 2 години пазарене


Nous ne pouvons accepter cette carte. Veuillez choisir un autre moyen de paiement.
Ние не може да приеме тази карта. Моля изберете друг начин на плащане.
Често се случва напоследък,просто плащай през ПП....
Виж целия пост
# 637
Пак моля ако някой може да ми обясни на лични как се процедира в следния случай и какво да им пиша на франсетат:
Имам отказана поръчка с писмо по пощата, за която много отдавна са си изтеглили парите и аз съм ги внесла по кредитната карта. (поръчка от 08.07). Нищо не ми пишат за ваучер, а да им се обадя по телефона. Ако някой може да ми каже какво да им напиша да искам да ми пратят ваучер, тъй като парите не могат да ги върнат в картата Tired.
Благодаря предварително! Hug
Би ли споделила какво направи и аз съм с 3 такива поръчки от 08.07
Виж целия пост
# 638
Кои са тия чаршафи, че вече ги няма? Да знам за информация - благодаря!

ами и аз за първи път ги виждам,този реф ми останал бог знае от кога,и ги хванах по случайност,пуснах поръчка,дано да дойдат  Praynig ,
иначе бяха някакви на цветя(поне това видях в бързината  Crazy ),а изписва:
parure couette special fille 200/200 -нещо момичешко ще да е  Laughing
ако някой ги има вече и даде мнение и аз ще съм благодарна
Реф:4161408

Това трябва е да е плика отзивите бяха че е много хубав дано си го получиш не се вижда много добре но е на момиченца доста сладък   bouquet
Виж целия пост
# 639
Тези дънки http://www.laredoute.fr/vente-jean-longueur-34.aspx?productid=32 … e=1&pos=1_n_n стават ли за мъж 180см висок, носи по нашата номерация панталони №48? За размер 42 си мисля, дали ще му стане? Някой ако ги има, моля за размери Praynig
Виж целия пост
# 640
Отзиви за тези ботушки http://www.laredoute.fr/vente-bottines-fourrees-enfant-fille.asp … minipdp=undefined
Виж целия пост
# 641
bubabo на дължина ще му станат, но размера... Rolling Eyes 48 номер панталони няма ли  42 дънки да му е голямо  Rolling Eyes моят носи 52 панталони тук и 44 дънки от ларедута. но тези още не съм ги получила и не мога да дам размери.
Виж целия пост
# 642

Много са сладки.Дано някой ги има да каже нещо за тях. Simple Smile
Виж целия пост
# 643
Пак моля ако някой може да ми обясни на лични как се процедира в следния случай и какво да им пиша на франсетат:
Имам отказана поръчка с писмо по пощата, за която много отдавна са си изтеглили парите и аз съм ги внесла по кредитната карта. (поръчка от 08.07). Нищо не ми пишат за ваучер, а да им се обадя по телефона. Ако някой може да ми каже какво да им напиша да искам да ми пратят ваучер, тъй като парите не могат да ги върнат в картата Tired.
Благодаря предварително! Hug
Би ли споделила какво направи и аз съм с 3 такива поръчки от 08.07
Ами още нищо, че нямам време точно сега как да формулирам, запитването, а английския ми е много зле Embarassed
Ако някой помогне ще съм благодарна. Мерси на Ева за съвета.
Виж целия пост
# 644
Кои са тия чаршафи, че вече ги няма? Да знам за информация - благодаря!

ами и аз за първи път ги виждам,този реф ми останал бог знае от кога,и ги хванах по случайност,пуснах поръчка,дано да дойдат  Praynig ,
иначе бяха някакви на цветя(поне това видях в бързината  Crazy ),а изписва:
parure couette special fille 200/200 -нещо момичешко ще да е  Laughing
ако някой ги има вече и даде мнение и аз ще съм благодарна
Реф:4161408

Това трябва е да е плика отзивите бяха че е много хубав дано си го получиш не се вижда много добре но е на момиченца доста сладък   bouquet


И аз го поръчах това чаршафче. Само дето недогледах от бързане, че е момичешки. Ама нищо, ще го подаря на някои, ако ми го пратят де.  Praynig
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия