Микроалбумин положителен > 150

  • 4 748
  • 3
Здравейте!
Бременна съм в 16г.с. Днес ми излязоха резултатите от кръв и урина. Притесни ме резултатът за микроалбумин в урината, който е положителен>150.
Докторката ми каза, че ако нямам високо кръвно и оттоци, които аз нямам може да е станала грешка и ще пуснем контролна урина.
Бихте ли споделили нещо, ако сте се сблъсквали с подобен проблем?
Виж целия пост
# 1
Повтори изследването с първа сутрешна урина. Може и да е станала грешка, а може и да е индикация за диабетна нефропатия. Колкото по-рано се откриие причината ( в случай, че не е грешка), толкова по-добре. Успешна и лека бременност.
Виж целия пост
# 2
 Цибалаб са ми объркали резултатите. Днес пуснах нови във Военна болница и освен нисък хемоглобин, всичко друго ми е наред.
Виж целия пост
# 3
Добра новина. Peace Това си и мислех, че ще се окаже проблема. Лека и успешна.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия