Има ли бъдещи мами над 35 години, които бебеправят?Да си дадем кураж! Тема 32

  • 69 010
  • 951
# 225
Привет, момичета!

Кати, щом няма проблеми при снимката - добре, какво по-хубаво от това. Значи работата ще стане, само че не се знае кога - обикновено когато човек вече се е отказал или пък най-малко очаква... Стискам ти палци Peace
dioni, щом не е сега момента според теб по-добре почини до когато му дойде времето.
desdemona, как е положението при теб? Надявам се всичко да е ок  Praynig

Вчера бях на док и почти определихме датата за секциото - 15.11., но не се знае дали ще успея да устискам до тогава. Втора дата ако на следващия преглед се види, че повече няма на къде да се чака - 11.11. Моля, стискайте ми палци поне до тогава да изчакам, че хич не ми се влиза по спешност. Бебка вече ехографа не я хваща, защото бил настроен до 3500 гр. и упорито показва тъпата машинка, че вече съм родила  Joy
Виж целия пост
# 226
...и упорито показва тъпата машинка, че вече съм родила  Joy
  Явно е машина на времето Joy
Виж целия пост
# 227
EliK да те питам къде мислиш да раждаш?? Нещо за Селена да кажеш? Аз мисля там да се ориентирам пък да видим. Смятам да се разбера с д-р Дренски. Виждам, че си от Пловдив затова те питам.
Виж целия пост
# 228
nikol7972 , секциото ще ми бъде в окръжна болница при д-р Бачуров. Първото ми секцио също беше там, но го направи д-р Ставрев. Сега знаеш, че той не работи там, а е в Селената. Първоначално се бях ориентирала към Селена или Торакс, но като поразучих разбрах, че нямат никакви условия ако недай си боже възникне усложнение за мен или бебето. Например нямат кувьози. Ако стане нещо карат бебето във ВМИ или окръжна болница. Иначе съм много доволна от Ставрев първия път, но само защото нямат условия реших да не ходя там. Окръжна е ремонтирана, особено отделението за след секцио е направо модерно. Запозната съм, защото ми се наложи да полежа 1 седмица в патологична бременност преди 2 месеца. При Бачуров ходя на частно още от края на четвъртия месец и съм много доволна - страхотен е и като професионалист и като човек. За Дренски съм чувала само хубави неща  Peace
Виж целия пост
# 229
Здравейте бъдещи и настоящи мамчета!
desdemona как си мила, как вървят нещата при теб?
EliK,  nikol7972  стискам палци всичко да приключи без проблеми и скоро да покажете вашите бебчета.  Peace
Надявам се скоро и аз да съм във редиците на бебе чакащите Praynig Praynig Praynig
Успех на всички
Виж целия пост
# 230
Здравейте бъдещи и настоящи мамчета!
desdemona как си мила, как вървят нещата при теб?
EliK,  nikol7972  стискам палци всичко да приключи без проблеми и скоро да покажете вашите бебчета.  Peace
Надявам се скоро и аз да съм във редиците на бебе чакащите Praynig Praynig Praynig
Успех на всички

Ами, никак  Rolling Eyes днес съм вече 9 ден след трансфера, а симптоми за каквото и да било #Crazy, освен обичайните от прогестероновите хапове дето сега ги пием с шепи  newsm78 нямам, но не спирам  Praynigтайничко да се надявам  Praynigтеста ми в събота да е  EFP newsm10
Виж целия пост
# 231
desdemona , стискам ти палци още от сега та до събота Peace
katarina16 , дано скоро се похвалиш!

Аз се приготвям за поредната безсънна нощ, но вече не ми е толкова изнервено, защото наистина останаха броени дни.
Виж целия пост
# 232
Според заглавието на темата, се записвам  в нея. Дано науча нещо.
Виж целия пост
# 233
Здравейте и аз ще се включа Simple Smile
Виж целия пост
# 234
Здравейте всички! Незная дали тук ми е мястото - още не съм била мама и правим опити от 1 година...  newsm78
Виж целия пост
# 235
добре дошли
и дано всички скоро се похвалим с  EFP
  bouquet  bouquet  bouquet
Виж целия пост
# 236
Цитат
Здравейте всички! Незная дали тук ми е мястото - още не съм била мама и правим опити от 1 година..
findli12   мисля, че е време да се обърнеш към доктор.
Виж целия пост
# 237
Надявам се ввички който сме в очакване да видим заветните  EFP EFP чертички
Виж целия пост
# 238
Надявам се ввички който сме в очакване да видим заветните  EFP EFP чертички

 Praynig Praynig Praynig
Виж целия пост
# 239
Здравейте, момичета!
Не съм писала отдавна, но ви чета редовно. При мен нищо ново не се случва  Sad . Сега пак съм в очакване след ловния период  Tired .

Да знаете, че съм стиснала палците си за всички  fingerscrossed Flowers Four Leaf Clover fingerscrossed Flowers Four Leaf Clover fingerscrossed Flowers Four Leaf Clover preggo preggo preggo
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия