Има ли бъдещи мами над 35 години, които бебеправят?Да си дадем кураж! Тема 32

  • 69 010
  • 951
# 270
koki75, честито! Чудеса стават, когато се правят с любов и нежност!
Виж целия пост
# 271
koki75, честито! Чудеса стават, когато се парвят с любов и нежност!
Много ти благодаря, скъпа утре съм на преглад при моя гинеколог, но сигурно няма да ме гледа на ехограф, защото още е много рано.Като се върна ще пиша.Я ми кажете освен фолиева киселина, трябва ли друго да се пие? newsm78
Виж целия пост
# 272
koki75, честито! Чудеса стават, когато се парвят с любов и нежност!
Много ти благодаря, скъпа утре съм на преглад при моя гинеколог, но сигурно няма да ме гледа на ехограф, защото още е много рано.Като се върна ще пиша.Я ми кажете освен фолиева киселина, трябва ли друго да се пие? newsm78
В началото(до 4месец) се пие само фолиева киселина. След това се започват комбинирани витамини(това е мнението на моята докторка).
Виж целия пост
# 273
Елик, честита дъщеричка!  Hug Да е жива и здрава и много да ви радва! Да бъде мноооого гушкана и да я слушате!  LaughingЕй, как литна времето! Кога ни каза за двете чертички!  Flutter

Сега стискаме палци на КупчетоHug Дано всичко е наред и има най-лекото и прекрасно раждане на света!  Hug

Да не изпускам някой?  newsm78

Добре дошли на новите момичета! Гледам, че са доста!  Laughing Бързо сбъдване на мечтата!

Лека бременност на щастливките!  Laughing
Виж целия пост
# 274
Чак сега се чатнах, че не съм за тази тема - че сме над 35, ама че не сме мами, факт. Извинете за натрапването.
Виж целия пост
# 275
Чак сега се чатнах, че не съм за тази тема - че сме над 35, ама че не сме мами, факт. Извинете за натрапването.

Точно за тук си си!  Laughing Темата е за бъдещи мами над 35, независимо дали ще им е първо или трето!  Flutter хих
Никакво отказване!  Laughing
Виж целия пост
# 276
Момичета, сега се връщам от преглед и бързам да ви пиша.Направо съм съсипана CryГинеколожката ми каза, че е абсурд да съм бременна.Тя била уверена на 99 процента, че ще ми дойде и че няма бременност.Кръвните тестове нищо не значили. Бременност имало само ако нивото на хормона е над 1500.И уринните тестове нищо не значили. Не можело било една седмица след секс уринен тест да покаже-- а той е положителен но с мноооого бледа черта.Следващите ми тестове са с много червена черта.Имала съм неспукан фулекул и можело той да повишавал хормона в кръвта-случвало се.Излиза, че аз си го произвеждам този хормон просто от само себе се и е изключено да съм бременна.Не можело да съм чудо на природата и овулацията да се измести веднага след мензис.Тя просто ми разказа игрите.Сега ми остава да чакам закъснението.Само то ми остана.Толкова съм обезверена.И все пак се чудя откъде този хормон--първи тест15 mlu/ml , а втори 166,40 mlu/ml---след като не съм бременна????
Виж целия пост
# 277
koki75 Я СЕ СТЕГНИ! Каква е тая пишман лекарка, моля ти се повече НЕ ходи при нея! Naughty

Какви се тези глупости, ама ти защо си ходила на лекар преди да имаш закъснение Shocked Кога НЕ чакаш? Shocked Хайде,хубвало си пуснала кръвен преди закъснение,ама на лекар се ходи поне 9-10 дни закъснение...

Тоя задържан фолкиул е тъй нареченото жълто тяло,което се образува след овулация, браво бе,много е умна лекарката ти и кръвен тест над 25 единици е положителен, а бременност в матката може да се установи при стойности близки до 1000 единици! При 166.40 ще види дедовия. Crossing Arms
Виж целия пост
# 278
Първо това енай добрия гинеколог в нашия район, второ за да си запишеш час при нея-чакаш 10 дена, защото е много търсена. Преди 10 дена бях си запазила час и то само да се консултирам- има ли някаква начална бременност според тестовете, също и да ми разчете кръвните.А тя ме гледа на ехограф, а кръвните и уринните просто ги отхвърли, тъй като 99процента била сигурна, че няма бременност.
Виж целия пост
# 279
Първо това енай добрия гинеколог в нашия район, второ за да си запишеш час при нея-чакаш 10 дена, защото е много търсена. Преди 10 дена бях си запазила час и то само да се консултирам- има ли някаква начална бременност според тестовете, също и да ми разчете кръвните.А тя ме гледа на ехограф, а кръвните и уринните просто ги отхвърли, тъй като 99процента била сигурна, че няма бременност.
thumbsup
Виж целия пост
# 280
koki75, пусни утре нов кръвен, за да видиш дали има удвояване на хормона!
Моят хормон беше 301.8 на едноседмично закъснение!
Абе, тая лекарка не ми изглежда да е най-добрата!  Peace
Виж целия пост
# 281
Коки за пръв път чувам задържан фоликул да завишава бременния хормон. Аз също съм задържала и съм си правила тестове, но не съм имала втора чертичка.  Naughty Странно.
Виж целия пост
# 282
Скъпи момичета, аз също за първи път чувам такова нещо.Аз това и казах, че и друг път съм имала кисти, но никога положителни тестове.Тя ми казва, че се случвало.Аз направо се шашнах.Няма смисъл да правя тестове сега преди закъснението.Ще изчакам седмица след закъснението и отново ще направя.Момичета, нали нищо друго-освен определени лекарств, които не съм пила-не може да повиши ЧХГ??? ПОНЕ АЗ НЕ СЪМ ЧУВАЛА друго тяло да го повишава newsm78
Виж целия пост
# 283
koki75 въпреки че смятам,че ми нямаш доверие, ще ти кажа- ЧХГ не се вдига от киста. Фоликулярна или ендометриозна киста не могат да позитивират тест. Може да има бременност и киста.Кръвен тест 166.40 е положителен и зачеване има.
Развиващата се плацента започва да отделя ЧХГ при имплантирането; бременността може да бъде засечена с тест 7-14 дена след имплантацията.
Жълтото тяло се развива на мястото на пукнатия  фоликул и, ако яйцеклетката бъде оплодена, продължава да се развива и да произвежда хормона прогестерон по време на бременността.

Виж целия пост
# 284
Ако ви нямах доверие, въобще нямаше да пиша в този форум и да ви искам мненията.Смятам, че точно в тези форуми се ражда истината, тъй като има ужасно много момичета, които са се сблъсквали с какво ли не, и могат да дадат ценни съвети.Много, много ви благодаря за подкрепата.Вие сте ми опората и аз искрено разчитам на вашите компетентни мнения  love001
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия