Подсъзнанието може всичко 28 /Линкове за всички техники има на първа стр./

  • 88 347
  • 725
# 360
Рекламата във форума е забранена.  Naughty Семинари бол навсякъде. Защо реши точно този да споделиш с нас   Outta Joint
Виж целия пост
# 361
Момичета, това вечно цитиране какво било забранено поне в тази тема го нямаше. Дишайте свободно. Харесал някой един семинар, казал за него. Какво толкова.
Виж целия пост
# 362
Много добре разбирам eldivine и съм абсолютно съгласна с нея.

 daindi, много точно си го казала за фокуса.  Peace Бих добавила, че щом започнем да забелязваме изобилието и да му отдаваме вниманието и благодарността си - получаваме повече от него.  Peace


Също споделям мнението на eldivine,
но пък виждам себе си  преди време в постовете на nvesela ,затова я разбирам  Simple Smile

Сетих се за ритуала със зарядното и портмонето  Mr. Green дали да не го пусна пак в действие  Laughing





Поздравче на всички с една любима моя група ... ...


Виж целия пост
# 363
Desss, съгласна, всички сме били там на дъното на отчаянието в ролята на жертви, да така е, и аз разпознах едно минало себе си.   Peace

И този опит е важен и е част от мен, съзнавам че ми е бил нужен навремето.  Peace
Виж целия пост
# 364
Е и сега пак  се случва да понЯмвам от нещо  Wink
но ме е обзело спокойствието на КЛОНКА  Peace




Точно в момента, в този период от живота си, аз не зная.
Всъщност, зная от какво имам нужда, но не мога да уточня какво желая.
Ако нуждите се базират на липсите ни, то желанията са по-сложно нещо.
Имам нужда от брашно, за да си направя банички, но дали ми се ядат банички. И ако намеря брашно и си ги направя, дали няма да се окаже, че после ще трябва да ги отгладувам, за да махна лепналите се по тялото ми калории?


Е...зная аз от какво имам нужда, но дали го нямам по причина, която е извън и над мен, която мъдро взема решението вместо мен, за да вървя по пътя си?

Това са моите размисли напоследък, защото въпреки ясното осъзнаване на липсите ми, ме е обхванало някакво спокойствие, което ме спира да действам в обратната посока.
Това безумно усещане, че няма как нещата да не се подредят и да не са подредени е доста глупаво от гледна точка на реалността, но...факт..
.




ЛАО ДЗЪ

Най-висшето добро е като вода.
Водата дава живот и не пресъхва.
Тя извира и от местата
които хората отхвърлят.
Придобивай и преодолявай;
Навеждай се и стой изправен;
Изпразвай се и бъди пълен;
Износвай се и бъди нов;
Имай малко и печели;
имай много и бъди объркан.
Там където се намираш
дръж се здраво за земята.
В медитацията влез навътре в сърцето.
В поведението си към другите бъди учтив.
В думите бъди искрен.
В управлението - справедлив.
В бизнеса - компетентен.
В действието - съблюдавай времето.
Бъди цялостен и всичко ще дойде при теб.





 Hug
Виж целия пост
# 365
При мен нещо не се получават нещата. Единствено привличам пари.
Къде ли ми е грешката, уж бях оптимист, а ....
Виж целия пост
# 366
При мен нещо не се получават нещата. Единствено привличам пари.
Къде ли ми е грешката, уж бях оптимист, а ....


Казвай как го правиш миличка  Hug
 Joy
Виж целия пост
# 367
При мен нещо не се получават нещата. Единствено привличам пари.
Къде ли ми е грешката, уж бях оптимист, а ....


Казвай как го правиш миличка  Hug
 Joy
Този пост ми оправи настроението.  Hug
Виж целия пост
# 368
Рекламата във форума е забранена.  Naughty Семинари бол навсякъде. Защо реши точно този да споделиш с нас   Outta Joint

Нямала съм намерение да правя реклама, просто си помислих, че може да е интересно за някого Sad Sad
Извинявам се на всички Embarassed Embarassed
Виж целия пост
# 369
  bouquet
http://www.ppcvalentia.com/gelanie/g.html
Виж целия пост
# 370

Извинявам се на всички Embarassed Embarassed

вече ми се направи забележка, аз се извинявам   Hug

Intella    bouquet благодаря
Виж целия пост
# 371
При мен нещо не се получават нещата. Единствено привличам пари.
Къде ли ми е грешката, уж бях оптимист, а ....


Казвай как го правиш миличка  Hug
 Joy

Как...мисля позитивно и ми се случва.
Обаче с другите неща не се получава.
Искам връзка.
Някакви съвети?
Виж целия пост
# 372
zaiko Аз нещо неразбрах-какво точно не ти се получава?  newsm78 Искаш връзка?С кого?Защо?
Ако ти се получава с парите с позитивно мислене,мисли позитивно отново,за да ти се случат и другите неща които искаш Peace
Виж целия пост
# 373
Ще се опитам за последно. Дано да се получи ooooh!
Виж целия пост
# 374
Ще се опитам за последно. Дано да се получи ooooh!

Пусни. Обмисли добре какво и защо искаш и го пусни. Не искай, не очаквай, не настоявай, не се вкопчвай. При мен най-съкровеното желание се получи точно така. И вярвай, вярвай с цялото си същество, че ти заслужаваш най-доброто. Не някое конкретно ограничаващо нещо, а най-доброто и най-подходящото за тебе лично. Защото в повечето случаи зад ъгъла ни очаква нещо, което дори не сме и мечтали. С мен се случи така. Пожелавам ти да си много и изцяло щастлива!!!! Прегръщам те!
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия