КАРТИ ТАРО- 9

  • 47 145
  • 757
# 315
Dojh - Shocked
питането ми беша в страни от това,но пък ми даваш два отговора които откривам в твоят отговор. Hug
и ако беше за мен отнесено-наистина имам зъбобол Peace .странно,мен ли показват?

да,омъжена.
Виж целия пост
# 316
Здравейте на всички =)) Попитах картите току-що как върви кандидатурата ми за университетите. Келтски кръст:
1. Шестица Жезли
2. Дяволът
3. Паж Жезли
4. Любовницте
5. Кралица Пентакли
6. Осмица Мечове
7. Паж Мечове
8. Асо Чаши
9. Десетка Чаши
10. Крал Пентакли

Двете шестици и двата пажа ми говорят за безпокойство, тревожност, което е повече от вярно  Mr. Green
Притеснява ме Осмицата Мечове, може би ще бъда приет на повечето места, но точно там, където не искам, не и това до някаква степен ще ми върже ръцете. Въпреки, че всички останали карти ми се виждат положителни. Дяволът може би показва едва ли не неблагоразумието, изкушението, на което се поддадох, а именно един от петте ми избора да бъде изключително, ама наистина изключително престиже (такъв, че директно със записването подписваш договор, че университетът се задължава след завършването да ти осигури работа с минимална работна заплата 50,000 паунда годишно). Очаквам включването ви ^^

на мен картите ми говорят за добра развръзка, като че ли имаш някакви колебания или противоречия, като че ли за нещо си затваряш очите за да не го видиш или разбуереш, но като цяло моето мнение че нещата ще се получат
Виж целия пост
# 317

редактирах се  Simple Smile
Виж целия пост
# 318
 Peace прочетох

рупърт-всичко си върви както трябва.скоро ще научиш някои данни,или поне ще водиш разговор за развитието,как вървят нещата...и да знаеш че наистина ще се чудиш накъде.успех,не се съмнявам че ще вземеш точния избор,от най-най...дяволът е някаква пречка,не за теб ,и ученето,а някаква спънка в хода на контактите,на обратната връзка ,като някаква безотговорност от страна на заведенията.
Виж целия пост
# 319
 Flutter ехооо, къде са всички.лека седмица,и по-честичко тук.да си поговорим...

имали вероятност три кари  да покажат вече  нещо минало,нещо което се е случило,искам да разбера нещо ,сама  за себеси с картите.та тези три карти са 3меча-9меча-6меча,напрегнатост ,натовареност.безпокойство и можели да отнесем тези 6 м като пътуване.което  в действителност  си има такова на събитийно ниво.
 как мислите могат ли да опишат примерно вече протекъл ден,щом питаме картите за днешна дата,как ще мине денят ни.
Виж целия пост
# 320
Здравейте, нужна ми е малко помощ. Питам за отношенията ми с най-добрия ми приятел. Използвам хексаграмно подреждане.
1.Тройка Чаши ( Явен, съзнателен проблем )
2. Двойка Жезли ( Точка на напрежение )
3. Петица Жезли ( Пътят към разрешаването )
4. Двойка Мечове ( Неразрешен или безсъзнателен вътрешен фактор с определящо значение )
5. Глупакът ( Повратна точка )
6. Осмица Пентакли ( Ключът към хармонията )

МЕГИ, според мен няма как да ти покажат минали събития, щом ги питаш за днешна дата. Според мен е твърде вероятно да показват, че нещата, които са ти се случили, а именно тревоги, свързани с някакво пътуване, любовна мъка или нещо кофти общо взето, ще имат и продължение в бъдеще :/
Виж целия пост
# 321
и трите карти са базиирани в миналото
 ипоказват само настояще, но ен и как да с еорпави рпоблема

отлагане, неставане,прекалено притеснение и сега разрешаване чрез путуване- емоционално напрегнати карти и не положителни

rupert-  пробленът  между вас е по- скоро  кой "да води", отколкото другите проблеми на забалвения или с компания, които се явяват- явно е че ще имате конфликт, но то е като в глутниците  "за наместване'
освен това си мисля,ч е той се чувства прецакан поради изоставяне
ще си преповторите сценките  няма начин пак да не се спречкате ( поне в твоите очи)
Виж целия пост
# 322
чудя се в българския език колко времена имаме?
 в картите понякога усещам разни минали и сегашни времена които все някъде ги има из граматиката по света,разни такива  неща от които не разбирам.някой с бг филология би разбрал обаче -минало несвършео,причастия и т.н. #Crazy какви неща ме вълнуват днес Thinking
Виж целия пост
# 323
 хаха нормални

 нали има такива, които показват минало назеавършено и или му предстои сега завършване или няма и да стане- показват процес на
и такива, които  не знаеш в коя година и кой живот искат да подскажат- 6, чаши, пенатакли, 9  жезли понякога
и такива, които вече са започнали като съда

 
Питала съм за сън и  не помня комбианцията, но имаше "сегаа' и "преди" разделени от колелото
не винаги ми е ясна границата
Виж целия пост
# 324
ха,това колело защо така се крие в тегленията ни?имала съм късмета да ми се яви и на мен.


рупърт-на пръв поглед ''в спора се ражда истината''
при вас е нещо такова.вятър е дала точно мнение.абе ,май няма да се нагодите,че или трябва да се прави някой на ''луд'' или ще изглежда като такъв.ще продължите приятелството си,макар и в познатите ви недоразумения.
 Wink -характери и напасване.
Виж целия пост
# 325


1 минали влияния- 2 чаши обърнати
2-сегашно положение-императрица
3-бъдещи условия-асо пентакъл обърнато
4-как да се постъпи-5 пентакли обърнати
5-мнение на околните-колелото обърнато
6-пречки за осъществяване-10 жезъла
7-предполагаем резултат-смъртта

ето как виждам аз нещата,за млад мъж
според това което се вижда от картите и околните май става дума за носене на нещо тежко от миналото ,което се пренаася в момента,и е наистина тежък товар за питащия.или прекалено силно желае нещо да извърши, действителността му се показва като трудна.преследването на тази му цел води до забрава,и объркване,което най -вероятно ще доведе до загуба,в сякакъв план.тази смърт,ще се яви и като изцелител,да паднеш,но сякаш трябва и картата на справедливост и съд.зада се почне сначале.зада се измъкне от ситуацията трябва реална преценка,и вземане на стабилни и земни решения.никакви фантазии.
Виж целия пост
# 326
Дневни карти:
Седмица Мечове, Осмица Чаши, Сила. Хм?

Купих си книгата за Друиди и Уика и имам един въпрос. Там се говори за числови двойници. На Колелото (десета карта), да речем, числовият й двойник е Слънцето (деветнадесета) и Магьосникът (Първа). Някой знае ли какво представляват тези числови двойници и защо точно девет?
Виж целия пост
# 327
Асо жезли,Асо мечове и шестица мечове   newsm78  Днес картите нищо не ми говорят
Виж целия пост
# 328
мамам мими-бих казала велик ден.ден в който всичко което си искала да направиш,ако го започнеш ще е успешно завършен.
 може на събитийно ниво нищо да не усетиш,но това са карти предричащи бъдещето.

хм,според мен много хубави карти Peace

 Simple Smile
рупърт,искушаваш се да направиш нещо,но се опасяваш за грешка,и  си прав за което.
Виж целия пост
# 329
Някаква идея за въпросните числови двойници?
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия