КАРТИ ТАРО- 9

  • 47 151
  • 757
# 300
не е в твоя власт решението ( мислиш си, че е , но не)
Виж целия пост
# 301
Може и да не казва, според мен тук още няма дори начало на връзка, тя се е впрегнала защото той я е целунал най- неочаквано, преди това само и е споменал в разговор, че я е забелязал на един рожден ден...Нищо повече...Но тя е полудяла по този човек и само ми звъни да ми се жалва  Crazy

Вятър, благодаря, Императрицата не ми проговори в началото, но сега ми просветна! Те наистина са желаещи се, но дали ще се свържат не се знае...тя е доста срамежлива и нерешителна, ако не яхне коня на победата и страстно да го последва, няма да я бъде май  newsm78

Ако нещо се случи междувременно, ще споделя!

И вече по- често ще се вкючвам при вас, напоследък ми се хвърлят карти, даже имам нова колода, Златно таро, много му се кефя  Hug
Виж целия пост
# 302
Май загубих не само битката,но и войната.Да,права си Вятър,аз съм в позиция "шах",не той.
Виж целия пост
# 303
 айде ще се радваме да стават повечко дискусии  bouquet
че и аз да понауча нещо
Виж целия пост
# 304
 newsm26 !!! Mr. Green
Виж целия пост
# 305
Здравейте пак, може ли малко помощ в тълкуването. Попитах на бързо за отношенията ми с един човек. Положението ни е сложно в момента и не знам какви промени да очаквам.

Трябва да погледнете истината в очите.  
Вашите отношения са в "задънена улица"
Виж целия пост
# 306
Благодаря момичета, помогнахте ми много. Много повече от кратките описания в книжката, кото имам.
  bouquet
Виж целия пост
# 307
странен въпрос ми мина през главата сега,атмосферата в домът.
понеже не ми се теглеше карти за деня,общо взето да видя  наклонът в тази посока newsm78 newsm78
ето и три карти  по които да мисля днес Wink


хмхмхм....бавна,спокойна атмосфера.можеби и среща със приятели,роднини. Mr. Green с тези кучета на 10 пентакли-разходка в парка с наште любимци...

 Simple Smile Simple Smile Simple Smile Simple Smile Simple Smile


извън горните карти какво мислите за тези
1-описание,център.-кула
2-сателитна карта-4 меча

 

тези две карти не са ли противоположни,при условие че би трябвало да показват конкретност.
тези 4 меча казват-безсилност,или отпускане след ефекта от кулата.
кулата като изход от състояние довеждащо до състояние на 4меча/релакс/.
и дали Човек би искал да бъде кулата зада се стигне до 4 меча.

Виж целия пост
# 308
здравейте и от мен,
изтеглих карти за това как ще се развият отношениятя ми с определен човек. Подредба подкова. Таро на Уейт.
1. минали събития които влияят върху сегашната ситуация - 9 пентакли
2. сегашно състояние на нещата - асо пентакли
3. тенденция на бъдещо развитие на нашите отношения - 9 жезли
4. Съвет към мен - 9 мечове
5. влияние на средата и обкръжението върху ситуацията - паж мечове
6. възможни трудности с които може да се сблъскам/е - 7 чаши
7. краен резултат - звездата
Моля помагаите!
Минали събития - 9 пентакли не я напасвам никак. Единственото което ми хрумва е да е конкретна жена от неговото минало,която му влияе по някакъв начин.
сегашно състояние на нещата - асо пентакли, също не е разбирам. В момента нещата не са цветя и рози между нас.
3. бъдещо развитие - застанали сме на щрек, срах да не ни наранят, не допускаме нищо и никой до себе си
4. съвет към мен - 9 мечове - аз го тълкувам , че е нужно да премина през този мъчителен период, да си поплача, да да открия от какво имам нужда
5. влияние на средата - кавги караници, някакво напрежение
6. възможни трудности с които можем да се сблъскаме - заблуда, прекалено големи изисквания, но и отрезняване, болезнено , но все пак виждане на другия без розови очила
7. краен резултат - звездата - е тук не знам какво да гадая, преди години пак за лични взаимоотношения ми излезе звездата като краен резултат и и аз си мислех, че ще се съберем, но уви това не стана. така, че сега тази карта по скоро ме кара да мисля отрицателно за развоя на нещата
Виж целия пост
# 309
леле ,колко деветки

от това което разбирам е че сегашното положение за теб и крайният резултат се препокриват в твоите желания и надежди.предлагати се време за размисъл върху ситуацията като цяло.за теб и него,за вас.
май няма директно лице което да ви тормози,но някакси  нещо витае около вас.
не разбирам,сякаш вие сами си нареждате нещата да са в такъв изглед.трудното е защото нищо не правите.пак казвам нерабирам наистина какво се случва при вас.защо е това пазене,ослушване.вие живеете в нещо нереално,да не сте разделени в момента.
доста разговори ,спорове имате.9 жезъла-като тенденция-знам ли ,това е карта че нещо сте преживяли,но пък  на едно че предупреждава,тя е и много силна карта,изпълнена с решителност,нещата да се додведът до желан резултат.


Виж целия пост
# 310
http://johnyg.org/forum/index.php?topic=16.msg331#msg331
и направих подредба за неговото отношение по въпроса
1. смъртта - край, прекъсване или поне това показва
2. 3 мечове - наранен, разбито сърце
3. рицар жезли - аз противопоставяне, може дори инат newsm78
4. луната - мечтателност, наивност, ревност, нестабилност
5.рицар пентакли -
6. 4 чаши
7. 8 жезли
8. 4 жезли - пак не знам как да я гадая, в момента нещата не изглеждат така
9. 3 чаши - добра развръзка , радост newsm78
Виж целия пост
# 311
леле ,колко деветки

от това което разбирам е че сегашното положение за теб и крайният резултат се препокриват в твоите желания и надежди.предлагати се време за размисъл върху ситуацията като цяло.за теб и него,за вас.
май няма директно лице което да ви тормози,но някакси  нещо витае около вас.
не разбирам,сякаш вие сами си нареждате нещата да са в такъв изглед.трудното е защото нищо не правите.пак казвам нерабирам наистина какво се случва при вас.защо е това пазене,ослушване.вие живеете в нещо нереално,


Ами не реално е като мен ме е страх да му разкрия чувствата си, защото той вече два пъти ме нарани с това че не знае какво иска от мен. а пък той в какви филми живее не знам  newsm78

Виж целия пост
# 312
Здравейте на всички =)) Попитах картите току-що как върви кандидатурата ми за университетите. Келтски кръст:
1. Шестица Жезли
2. Дяволът
3. Паж Жезли
4. Любовницте
5. Кралица Пентакли
6. Осмица Мечове
7. Паж Мечове
8. Асо Чаши
9. Десетка Чаши
10. Крал Пентакли

Двете шестици и двата пажа ми говорят за безпокойство, тревожност, което е повече от вярно  Mr. Green
Притеснява ме Осмицата Мечове, може би ще бъда приет на повечето места, но точно там, където не искам, не и това до някаква степен ще ми върже ръцете. Въпреки, че всички останали карти ми се виждат положителни. Дяволът може би показва едва ли не неблагоразумието, изкушението, на което се поддадох, а именно един от петте ми избора да бъде изключително, ама наистина изключително престиже (такъв, че директно със записването подписваш договор, че университетът се задължава след завършването да ти осигури работа с минимална работна заплата 50,000 паунда годишно). Очаквам включването ви ^^
Виж целия пост
# 313
извън горните карти какво мислите за тези
1-описание,център.-кула
2-сателитна карта-4 меча

 

тези две карти не са ли противоположни,при условие че би трябвало да показват конкретност.
тези 4 меча казват-безсилност,или отпускане след ефекта от кулата.
кулата като изход от състояние довеждащо до състояние на 4меча/релакс/.
и дали Човек би искал да бъде кулата зада се стигне до 4 меча.

Мисля, че това е неочакван здравословен проблем, но дано не съм права.  Hug
Трябва да се консултира с лекар/зъболекар/. Все още е навреме.
Виж целия пост
# 314
странен въпрос ми мина през главата сега,атмосферата в домът.
понеже не ми се теглеше карти за деня,общо взето да видя  наклонът в тази посока newsm78 newsm78
ето и три карти  по които да мисля днес Wink


хмхмхм....бавна,спокойна атмосфера.можеби и среща със приятели,роднини. Mr. Green с тези кучета на 10 пентакли-разходка в парка с наште любимци...

 Simple Smile Simple Smile Simple Smile Simple Smile Simple Smile


Това според мен е добрата новина от човека, с когото ще създадете семейство или вече имате такова.
Среща и добра за теб вест от водна зодия- Рак, Скорпион или Риби.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия