Tърпение не ни остана, всяка СЕПТЕМВРИЙКА иска вече да е мама!

  • 22 551
  • 705
# 255
ЧЕСТИТО ГАЛЕ, БЪДЕТЕ ЖИВИ И ЗДРАВИ,БЪРЗО ВЪЗСТАНОВЯВАНЕ И ПО-СКОРО В КЪЩИ!!!
Виж целия пост
# 256
Аз все още съм в чуденка за количката,да я ползвам ли без зимен кош или не,летния пада до пълно легнало,предлагат ми с порт бебе и чувалчето от количката да си я ползвам ,но все си мисля че ще му духа на бебо,някоя от мамите ползвала ли е такава количка или с кош за новородено си е друго?Ако някой има наблюдения да сподели моля,че това моето е много дива работа Crazyне знам кое и как ooooh!


Ползвах количка с пълно легнало положение / без порт-бебе само с пелена и покривалото/ и определено не и духаше на дъщеря ми. Но зависи и от сенника колко плътно приляга към количката. Сега пак си купих такава количка, но ще я ползвам с порт-бебе с твърда основа. А ако имаш кош за новородено - ползвай го, няма да се притесняваш дали му духа на бебчето, а и доста мами казват че е по удобно.

Jani4ka радвам се че ти не си имала такъв проблем.Не знам защо при нея се получи така, прани са на 40 гр. най-много.  newsm78
Виж целия пост
# 257
Привет Simple Smile

Рали, благодаря за инфото Hug

Да се отчета от днешния преглед: 50% скъсена шийка, все още висока главичка. Голееееми бузки и 3350 кг Shocked "Страшния" преглед за разкритие при мен беше съвсем нормален... Нито ме боля нещо, нито следи от кръв имам newsm78
Пак ме викат следващия четвъртък, ако не съм отишла до тогава сама Laughing
Странното е, че и този доктор, и лекарката ми от ЖК са на мнение, че не трябва да преносвам в никакъв случай Rolling Eyes каква е причината, обаче, никой не ми казва на мен newsm78
Тъкмо взехме матрачето и обиколниците, но прането им ще остане за утре, че вече простора ми е зает с цветните дрешки Mr. Green Heart Eyes

Rossi, за Пловдив знам няколко магазинчета, където продават бебешко и няма проблем да си поръчаш и само обиколници. Аз така направих, понеже вече си бях купила комплектчето с олекотена завивка. Даже и сама си избрах десена, който напълно съвпада с комплектчето Mr. Green

Илианка, добре сте се завърнали вкъщи!!!

Димяни, браво на малките сладуранки! Все така да растат и скоро да си ги гушкате вкъщи Hug

Най-сетне новина и от Gala. Да им е жива и здрава!!!

bless_girl, при кой доктор си? Ти нали в Селена ще раждаш?
Виж целия пост
# 258
sweet_maniche, според мен не искат да преносваш, за да не стане бебчо над 4 кг дотогава, щом сега е 3350 Peace Просто ще ти е по-лесно да го родиш преди или на термин  Simple Smile
Виж целия пост
# 259
Уф, дано заради това да е, че се вкарвам в едни паранои...
Дала съм му зелена светлина вече - ако иска да излиза Laughing Laughing Laughing
Виж целия пост
# 260
Здравейте момичета Hug

само да кажа, че с беба вече сме си вкъщи Heart Eyes изписаха ни в неделя и двете сме добре Praynig

Благодаря на всички мами за прекрасните пожелания  bouquet стискам палци на всички, на които тази радост предстои Praynig да мине всичко леко и да гушкате прекрасни здрави бебета Hug

На всички нови мами честити рожби  bouquet много, много да ви радват и да растат здрави и добри деца  bouquet

Ще наваксвам с четене/писане щом успея да намеря време в паузите Mr. Green
Виж целия пост
# 261
akspet, добре дошла  Simple Smile
Виж целия пост
# 262
Kirra, за количката, аз поръчах Мурата на Макси Кози и сега съм в същата чуденка като теб. Тъй като седалката става абсолютно легнала и има сенник, се чудя дали ще е необходимо да взимаме кош за новородено или можем да минем с едно порт бебе - от по-твърдите. И моят дерт е да не би да духа на бебето,че то ще е мъничко точно най-студените зимни месеци.

Akspet, завърна се и ти  Hug , добре дошла!
Виж целия пост
# 263
akspet, добре дошла!  Hug  Heart Eyes
Виж целия пост
# 264
 Joy
Виж целия пост
# 265

bless_girl, при кой доктор си? Ти нали в Селена ще раждаш?


Да, в Селена ще раждам. При Минев съм. Той ме следи и ми води и ЖК, и при него ще раждам.
Ти доколкото разбрах си без избор на лекар, нали? А може и да не съм разбрала правилно?
Спомням си, че отначало се двоумеше дали да раждаш в Селена, заради това, че нямат неонатологично одтеление. Какво те наклони към там накрая? И мен това ме притесняваше, но говорих с Минев. Той ми разясни как стоят нещата и се успокоих и реших, че ще се чувствам по-спокойна там.
Akspet, добре се завърнала! Simple Smile
Виж целия пост
# 266
Даниелка, пак ли не ти казаха пола?
water4e , аз имам нагласа за момче, но след като вече 4 месеца не ми казват, че виждат мъжки атрибути, а и не ми казват, със сигурност, че е момиче нагласата ми се изпарява....
Днес на видеозона пак нищо не се видя и лекарят каза, че след като не е сигурен не може да каже пол... Ще мисля име след раждането, сега нищо не ми идва..
Виж целия пост
# 267
Akspet Добре си се завърнала!
Момичета да ви питам обиколниците ще ги перете ли че аз се чудя още да не се деформират нещо?  newsm78
Виж целия пост
# 268
bless_girl ами така бях решила. Записах си час за преглед и ме пое Кръшков, та ще съм си при него Simple Smile
Относно какво наклони везната в тяхна полза - ами отношението, хигиената, специалистите. Единствено там неонатолог ми обясни как се процедира в моя случай, докато уж най-добрите неонатолози в Окръжна и ВМИ се чесаха умно по главите и аз трябваше да им изяснявам какъв е риска за бебо... Абе луда работа Simple Smile

akspet, добре сте се завърнали  bouquet

Ivelina_Sh, аз ще ги пера утре. Чудя се обаче все още за гладенето newsm78
Виж целия пост
# 269
Ivelina_Sh, sweet_machine, аз прах обиколници на бертони в пералнята, тя изсъхнаха за 2,3 часа и след това ги гладнах набързо,но само отгоре отгоре така без много да натискам. Нищо им няма - не са мръднали.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия