Tърпение не ни остана, всяка СЕПТЕМВРИЙКА иска вече да е мама!

  • 22 551
  • 705
# 210
Галке,честита радост!!! newsm51
Да ви е жива и здрава малката принцеса!!!
Ей,изпопритесни ни,бе,момиче!!! Twisted Evil
Виж целия пост
# 211
ЕХААААААА, ЧЕСТИТО ГАЛЕЕЕЕ !!! ДА ВИ НОСИ САМО РАДОСТ МАЛКАТА ДАРА !!! БЪРЗО ВЪЗТАНОВЯВАНЕ И ЧАКАМЕ СНИМКИ !!!   newsm51 newsm51 newsm51
Виж целия пост
# 212
Дана,дано!  Praynig Hug
Виж целия пост
# 213
Привет на всички мами и от мен  55
Аз  не съм писала мнооого отдавна, но за съжаление разбрах че мои познати ми четът постовете и затова спрях с писането.... затова пък ви чета всеки божи ден и много ви се радвам  Hug
Първо ЧЕСТИТИ СЪКРОВИЩА на всички родили мами - да са ви живи и здрави и мнооого да ви радват  Hug  bouquet
И аз като вас вече нямам търпение да се срещна с нашият бебо, но съм сигурна че ще изчакаме до термин, така че за сега се радвам на вашите бебчета  Party
Избрала съм да родя в Болница Вита при д-р Богословова с присъствие на бащата (за първа стр.)

Иначе кътчето за бебо е готово от 2седмици, всичките му дрешки са изпрани, изгладени и подредени в новото му шкафче, дори налепихме няколко стикера по латекса и всяка сутрин като се събудя им се радвам  Flutter
Да споделя и аз за праха за пране, на курсовете за бъдещи родители които преди време посетихме ни препоръчаха Бамбино Мио (био прах за пране), много сме доволни от него, въпреки цената  Whistling, ще го ползваме и занапред...
За сега леко раждане ви пожелавам милички и кураж ... сигурна съм че всичко ще е наред  Hug Hug Hug
Виж целия пост
# 214
gala.,честито малко злато  Hug
Много радост и щастие да ви донесе. Скорошно прибиране и бързо възстановяване  Simple Smile

Димяни, страхотна новина  Hug

Момичета, не исках да ви стресирам с таз плацента...Извинявайте, хич и не съобразих с тоз бременен мозък  Embarassed
Виж целия пост
# 215
vesy_evi , много сладко се е получило.

За следродилната депресия да си кажа, аз много не съм я усетила. Имаше моменти когато дъщеря ми беше на 4-5 месеца, когато имаше нещо такова. Но бързо отмина, като затова ми помогна работата и двете ми приятелки. С малкия не усетих изобщо. Работих до последно преди да родя. По слекато се върнахме вкъщи, трябваше пак бързо да се захващам с работата+необходимите грижи за децата. А ако имах свободно време се забавлявах с бг-мама.
Но всичко е строго индивидуално. Важното е да не си мислиш: "ето на, сега на мен ще ми се случи това и това".

ЧЕСТИТО ГАЛА! ДА СТЕ ЖИВИ И ЗДРАВИ И ДВЕТЕ С МАЛКАТА ДАРА! САМО РАДОСТ ДА ВИ НОСИ!
Виж целия пост
# 216
малеееее сега изядох едно нещо, което се оказа толкова мазно Sick Sick Sick и сега ми е толкова злееее ooooh! ooooh! ooooh! лаком г...з #Cussing out
аз да се оплача Mr. Green
Виж целия пост
# 217
Честита дъщеричка на Гала  bouquet да ви е жива и здрава малката принцеса.
Мен и тази нощ,та и сутринта ме будиха някакви контракции,но от болезнените Confused,мъжа горкия в просъница пита какво има,аз му казвам че ме е заболяло,той-"да тръгваме ли"? питам го къде-"ами да раждаш,как къде".Посред нощ съм се смяла с него,горкия за всяка контракция е готов в болница да ме кара hahaha
Аз все още съм в чуденка за количката,да я ползвам ли без зимен кош или не,летния пада до пълно легнало,предлагат ми с порт бебе и чувалчето от количката да си я ползвам ,но все си мисля че ще му духа на бебо,някоя от мамите ползвала ли е такава количка или с кош за новородено си е друго?Ако някой има наблюдения да сподели моля,че това моето е много дива работа Crazyне знам кое и как ooooh!
Другата изцепка на съпруга да ви споделя,разказвам му как майка му ми предлага да ми носи-зехтин,мас,сол/за бебето/ а той -''и после какво ще го мариноваме ли ?"
Много се разписах днес,ама щото чакам и милото да се прибере на пикник щяхме да ходим ужжжж.

П.с По темата с депресията,надявам се да няма подобни ситуации,то че ще ни е тежко  може би,и странно,особенно на тези мами като мен на които им е за първи път,но си е огромна радост,нямам търпение да видя бебчо Simple Smile
Виж целия пост
# 218
Честита дъщеря на Гала, да е жива и здрава и много да ги радва, бързо възстановяване   bouquet  bouquet  bouquet
Виж целия пост
# 219
Kirra, а пък моя мъж беше точно обратното преди няколко нощи. Събудих се от силна болка, търпях, търпях и накрая го събуждам и него и му казвам какво ми е, при което той се обръща на другата страна и казва - "рано ти е още" и заспа.  Joy
Виж целия пост
# 220
Честито на Гала!  newsm51Да ви е много здрава, кротка и усмихната малката Дара! Да ви носи много радост! Бързо възстановяване!

Димяни браво и на твоите принцески! Скоро ще се гушкате  Hug

За депресията - когато се роди дъщеря ми,/така дълго чакана/ бях тоооолкова щастлива, че нищо и никой не можеше да ме депресира. Както казват и другите мами всичко си е много индивидуално. По-скоро сега се депресирам от време на време, но след обиколка на бебешките магазини / задължително има и покупка/  ми минава бързо.

За къпането - въпреки че е ноемврийско бебе я къпех всеки ден до 2 год. В началото ползвах бебешки сапун, къпех я над ваничката от самото начало и не съм имала проблени с пъпчето.
Виж целия пост
# 221
Ехеееее, ама колко гарги сме на клона!  Joy
Виж целия пост
# 222

ЧЕСТИТО ГАЛЯ! ДА СТЕ МНОООООГО ШАСТЛИВИ И ЗДРАВИЧКИ!
Аз бях започнала да си мисля, че нещо такова е станало и е родила секцио...познала съм, нищо важното е, че всичко е наред и се гушкат вече Simple Smile

И аз така мисля.  Peace А между другото Мая ли ще се казва бебка?  Whistling

Да, Мая, ние още преди да забременея си бяхме избрали това име и си я бяхме поръчали момиче  Laughing После мислих аз и други варианти, ама таткото, пък май и аз, не ги одобряваше и така си останахме с първоначалния избор Wink Надписа е млако тъпо написан, ама той всъщност беше друг ("mаrie") и аз някак си го преправих Simple Smile
Виж целия пост
# 223
Да, Мая, ние още преди да забременея си бяхме избрали това име и си я бяхме поръчали момиче  Laughing После мислих аз и други варианти, ама таткото, пък май и аз, не ги одобряваше и така си останахме с първоначалния избор Wink Надписа е млако тъпо написан, ама той всъщност беше друг ("mаrie") и аз някак си го преправих Simple Smile

Супер! Веднага го мернах аз.  Wink   Grinning
Виж целия пост
# 224
Ей, успокоих се...дано Галя да се възстанови бързо и скоро да се приберат с малката принцеса Simple Smile
Името и е страхотно. Да са живи и здрави и много щастие, щастливо детство и на Галя приказни мигове с малката.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия