Q&A
Обобщени въпроси и отговори от темата *
Какви са симптомите на фалшива тревога при раждане?
Какво е значението на изтичането на водите преди раждането?
Какво трябва да направите, ако водите ви изтекат преди раждането?
* Предложените въпроси и отговори се генерират машинно от автоматизиран езиков модел на база потребителските мнения в темата. Генерираното съдържание може да е непълно, неактуално, подвеждащо или неподходящо. Вашите оценки спомагат за подобряване на модела и неговото усъвършенстване.
-
Какви са симптомите на фалшива тревога при раждане?
-
Какво е значението на изтичането на водите преди раждането?
-
Какво трябва да направите, ако водите ви изтекат преди раждането?
-
Какво е значението на позицията на бебето преди раждането?
-
Какво е подходящото поведение при високо кръвно налягане преди раждането?

Не смяташ ли, че има чар в това в 21-ви век бебо да се крие толкова старателно, че да не могат да кажат дали е момченце или момиченце. Още малко остана и скоро ще разберем, само да са ни живи и здравички! За мен би било по кофти да си създам нагласа, която да се разбие след раждането (все още има такива случаи). А ти предчувствие нямаш ли? 
А между другото Мая ли ще се казва бебка? 
на мен ми беше по-скоро някак си еуфорично, толкова време го чаках това бебче, чак после не вярвах че е реалност и ходих като ударена с мокър парцал


Освен това някак първата година бяхме като че ли 2 метра над земята от щастие, че си имаме бебе и това ни даваше много сили. Полека - лека трудното размина и така. Втория път с дъщеря ми съвсем и наченки на трудност не съм имала, освен малко с кърменето. Тя само ядеше и спеше, то от какво да се депресира човек
Ние имаме късмет, че раждаме в хубав сезон и поне 3-4 месеца ще си обикаляме спокойно с количките.