Tърпение не ни остана, всяка СЕПТЕМВРИЙКА иска вече да е мама!

  • 22 551
  • 705
# 270
Галка, честита ти дъщеричка! Да е ви е жива и здрава малката Дари и само усмивки и радост да ви носи! Да расте красива и умна, весела и жизнерадостна!

А мама бързо да се възстановява и скоро пак да се завърне сред нас, че вече ни липсва!

akspet, добре дошла!  Grinning
Роси, за спалните комплектчета защо не провериш в някое квартално шивашко ателие? По поръчка могат да ти ушият каквото и както си поискаш, а излиза и на доста добра цена.
Kirra, с дъщеря ми, която беше зимно бебе, бях с комбинирана количка без порт-бебе само с космонавт, одеало и покривалото. Не мисля, че й е било студено или проветриво. Но наистина си зависи от модела.
И аз тази нощ поизпотих мъжа ми. Като ме подхванаха по едно време контракции на по-често, че и по-болезнени. По едно време го чувам "Последната контракция не беше ли преди по-малко от 5 мин?" Милия, засичал ми времето. И тази сутрин демонстративно ми смъкна чантата от килера, да съм я била подготвяла.  Mr. Green
Kalinastamatova и аз още не съм била на запис на тонове. В понеделник, когато вече ще съм в 36 г.с. за пръв път ще ходя. Но малкия е толкова активен, че нито за миг не съм се притеснила. 
А преглед за разкритие първата бременност чак по време на раждането ми правиха за пръв път. Сега се надявам да го пропуснат пак.  Simple Smile
yana_val, радвам се че идеята за "стерилизатора" ти е допаднала.  Simple Smile Аз все пак съм габровска снаха, така че много обичам такива хитринки. Mr. Green

Виж целия пост
# 271
sweet_maniche, разбирам прекрасно какво имаш предвид.
Моя близка роди при Кръшков, а и той си я следи, въпреки, че тя е от друг град. Тя е много доволна от него  Peace
Аз като говорих с Минев той ми обясни, че ако бебето се роди преди 33 седмица или под 2.300 кг, където и да родиш в Пловдив, бебето ще бъде транспортирано до Окръжна. Да не изпадам в подробности, но е защото нямат право да го държат, някакви разрешителни и т.н. Но да ти кажа, закупили са май 2 кувиоза в Селена. Като и да е де, нас вече тези причини (малко бебе или рано родено) не могат да ни засегнат, слава богу   Praynig
А, знаеш ли пък, може и да се засечем  Simple Smile
Извинявам се, но не съм разбрала за проблема на твоето бебче, за който споменаваш  Embarassed ?
Виж целия пост
# 272
Ivelina_Sh, sweet_machine, аз прах обиколници на бертони в пералнята, тя изсъхнаха за 2,3 часа и след това ги гладнах набързо,но само отгоре отгоре така без много да натискам. Нищо им няма - не са мръднали.
Благодаря!  Peace
Виж целия пост
# 273
БРАВО НА ГАЛКА МАЛКА   bouquet  bouquet  bouquet
Да й е жива и здрава дъщеричката, много да ги радва и да бъде тяхното слънчице!!!

Виж целия пост
# 274
 newsm44 newsm44 newsm44

ВЕСТИТЕЛСКА НОВИНА
Мама Misseli е родила момиченце Дарина, 3140г, 51 см.
Виж целия пост
# 275
Ухааааа още една мома в отбора!
Честито на мама Misseli!!! Малката да е жива и здрава, много послушна и много да радва мама и тати!!! newsm51 newsm51 newsm51
Виж целия пост
# 276
Честито на Гала и на всички мами, които вече гушкат своите малки съкровища........  bouquet  bouquet  bouquet

Незнам за следродилната депресия, но аз май съм в предродилна..... Confused, но какво да се прави дано всичко скоро се оправи.....оффффф  Hug Praynig Peace
Виж целия пост
# 277
честито на миссели!

да ти е жива, здрава и мнооого късмет да има!  Hug
Виж целия пост
# 278
Еха, още една бебка! Честито на мама Misseli   bouquet
Виж целия пост
# 279
Ама, тези малки бебки наистина нямат търпениееееее ....  bouquet  bouquet  bouquet
Честито на мама Misseli! Нека малката принцеска да е жива и здрава!
[/color][/size]
Виж целия пост
# 280
ЧЕСТИТООООО МАМА MISSELI !!! ДА ВИ Е ЖИВА И ЗДРАВА, МНОГО ЩАСТЛИВА И ДА РАСТЕ ДОБРО И УМНО ДЕТЕ ЗА ГОРДОСТ НА МАМА И ТАТИ !!!  newsm51 newsm51 newsm51
Виж целия пост
# 281
Честита девойка Дарина на мама misseli!!!  Heart Eyes

Виж целия пост
# 282
Честита принцеса на мама Misseli! newsm51 Да е жива и здрава, лъчезарна и да носи само радост на мама и тати!
Виж целия пост
# 283
Честито бебе на мама Misseli! newsm51

А за тези като мен, които все още скучаят вкъщи - попаднах на нещо забавно и интересно Simple Smile

http://www.webcafe.bg/id_73037972_Plajniyat_dnevnik_na_edna_kifla

и 10те части са весели Simple Smile
Виж целия пост
# 284
Misseli, ЧЕСТИТО!!!

  bouquet

Да е жива и здрава малката Дарина,
много да ви радва и слуша!!!

 Hug
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия