Q&A
Обобщени въпроси и отговори от темата *
Какви са симптомите на фалшива тревога при раждане?
Какво е значението на изтичането на водите преди раждането?
Какво трябва да направите, ако водите ви изтекат преди раждането?
* Предложените въпроси и отговори се генерират машинно от автоматизиран езиков модел на база потребителските мнения в темата. Генерираното съдържание може да е непълно, неактуално, подвеждащо или неподходящо. Вашите оценки спомагат за подобряване на модела и неговото усъвършенстване.
-
Какви са симптомите на фалшива тревога при раждане?
-
Какво е значението на изтичането на водите преди раждането?
-
Какво трябва да направите, ако водите ви изтекат преди раждането?
-
Какво е значението на позицията на бебето преди раждането?
-
Какво е подходящото поведение при високо кръвно налягане преди раждането?

на всички мамчета
Сега излезнах и взех за родилното на Бочко кремче за дупе и мляко за тяло,а за вкъщи на Бюбхен.Днес сутринта като станах и коремчето ми значително паднало -само се моля малката госпожица да изчака до плануваната дата
,че както е тръгнало всичко ми се случва на обратно

Гласили са я за нормално раждане, индуцирали са я, започнало е разкритие и на 3-я см лекарката е решила да направи секцио
, тъй като бебенцето е на антибиотици заради ранно пукнатия околоплоден мехур. Кърмят се и се дохранват по мъничко.
но ако се сетя ще пиша пак

и се разтревожих доста.Пита ме спряла ли съм се на дата някаква и като й казах 14 септември ме отсече че едва ли ще изкарам до тогава.Тя излиза отпуска но ще е на разположение доктора дето ще ме оперира а тя щяла да асистира на секциото.Връща се чак на 9 септември,а в понеделник ще минавам при другия и анестезиолога и вика да ми пуснат пак тонове обезателно.
Само сега се сетих за един друг проблем ама ще се справим.