Япония

  • 274 590
  • 1 666
# 555
  Самурайка, радвам се,че сте добре!Съжалявам за загиналите  Praynig!Клипчетата,които гледах са ужасяващи,направо ме втресе!
Виж целия пост
# 556
 Ужас:http://www.rtlinfo.be/info/monde/international/781563/direct-jap … ntes-agence-kyodo
Виж целия пост
# 557
Самурайке, пазете се...
И в другата тема писах, че ако има страна, която да посрещне такова бедствие с минимални поражения, това е Япония. Дано желязната им подготовка си свърши работата. Моля се.
Имам близка на о-в Хоншу, те не са усетили

Виж целия пост
# 558
Самурайка - сега чух по новините и веднага помислих за вас.
 Hug
Виж целия пост
# 559
Samuraika, разбирам, че сте били далече от епицентъра на земетресението и цунамите за радост. Дано се е разминало възможно най-леко на Япония Praynig Сега обясняват по БТВ,че е най-силното от 1900 година насам. Спомням си какви щети бяха в Кобе, дано Господ сега да е бил по-милостив... Sad
Виж целия пост
# 560
Спомням си какви щети бяха в Кобе, дано Господ сега да е бил по-милостив... Sad

дано  Praynig , но според всички данни разрушенията при днешното ще достигнат космически суми ....повече от Кобе Sad
Виж целия пост
# 561
Samuraika  Hug, радвам се, че сте добре. Моля се за цяла Япония  Praynig 
Виж целия пост
# 562
Samuraika, радвам се че сте добре! Както и вашите приятели! Мъжът ми днес си писа с нашата приятелка в Токио, стените са се люлеели какво чудо било, но и те са ок.
И аз като mamamia, молитви за цяла Япония Praynig
Виж целия пост
# 563
Самурайка, радвам се 4е сте добре  Hug
Виж целия пост
# 564
Гледам по ББС новините.Казват, че охладителната система на единия реактор не функционира и налягането се повишава.Щяли да изпуснат радиоактивна пара, за да освободят малко напрежението. Мисля, че има и някакво радиоактивно изтичане  Cry Много е страшно.Дано овладеят нещата там и всичко се успокои, че направо не знам  Praynig
Виж целия пост
# 565
Самурайка, радвам се че сте добре!  Hug Дано и всичките ви познати и приятели да не са пострадали.
Дано да няма вторични трусове, други цунами и много жертви.  Praynig
Виж целия пост
# 566
Имало е нов трус 6,6 по Рихтер в 21 ч. нашо време ooooh! За радост няма щети и пострадали. Мисля си сега независимо колко е напреднал светът в технологиите, за съжаление, май все още не е открит начин да се предвидят подобни земетресения Confused Безсилни сме срещу природата...
Виж целия пост
# 567
Момичета  Hug Hug Hug
Тук е 6 сутринта,моите хора спят, ааз чета, седя и  Cry плача...
Не съм се чулаоще с бременнатамиприятелка и нейните хора, много гимисля...За момент се успокоих,че имат роднини вНагоя и ще отидат при тях,после сесветнах- с какво!?!?
Благодаря ви,че сте с нас в мислите си.
Ето как японците се подготвят за земетресения,но както и във филмчето се казва-има една сила над която всичко е безпомощно...
http://www.youtube.com/watch?v=q6ye4__1cto
 Cry Cry Cry
Дотук жертвитеса 380, Нагано също е било ударено силно от друг трус(имаме резервация за хотел в Нагано за края на другия месец Cry)...Не гледам телевизия, че няма да го понеса -само чета новините на NHK.
Тежко,много тежко...
В Кобе разрушениятаи жертвите самного, защото удря точно в големия силнонаселен град в ранните часове,когато всички още спят. Сега засегнатите територии са огромни, но се надявам жертвите да са по-малко (тази сутрин трябваше да тръгнем за Кобе при приятели,  не знам какво да правим  Confused , скоро отбелязахме годишнината на Ханшин земетресението и си мислех колко бързо се възстанови града, моля се и сега да е така).
А хората наистина са невероятни! Нямам думи за тях просто. Веднага след земетресениетопоказваха кадри на завити в одеала възрастни жени-вече евакуирани, раздадено им беше питие, жените си говореха притеснено, но никъде нямаше паника,скубане на коси, тръшкане...
Виж целия пост
# 568
Самурайка, голяма прегръдка и кураж Hug
Дано всичко да е наред с приятелката ти Praynig
Виж целия пост
# 569
Кураж, Самурайке, от сутринта само те мисля. Радвам се да видя че си on-line  Hug
Дано всичко скоро да утихне  Praynig
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия