Япония

  • 274 613
  • 1 666
# 615
Чета сега Уикипедия, степента на земетресението е повдигната на 9 по Рихтер. Остров Хоншу се е изместил с 2.4 метра на изток в следствие на земетресението, а оста на Земята се е изместила с 10 сантиментра. Crazy
Виж целия пост
# 616
Самурайка, радвам се, че си успяла да се свържеш с приятелите си и че са добре. Поне да не ги мислиш!
Кураж!  Hug
Виж целия пост
# 617
Чета сега Уикипедия, степента на земетресението е повдигната на 9 по Рихтер. Остров Хоншу се е изместил с 2.4 метра на изток в следствие на земетресението, а оста на Земята се е изместила с 10 сантиментра. Crazy

Някъде четох, че за оста за Земята е временно явление.Т.е ще се върне в нормалната си позиция
Виж целия пост
# 618
искрено се надявам да сте недостижими за радиацията в момента и вятърът час по-скоро да се обърне към морето, а проблемите с изтичането и евентуалното топене в ядрата на реакторите да се решат успешно в най-скоро време Praynig  bouquet
Виж целия пост
# 619
 Hug
Виж целия пост
# 620
Самурайка,

моля се за вас  Praynig и за всички хора в Япония.  Praynig Praynig Praynig

Кураж, кураж, кураж. Пращам цялата си позитивна енергия. Heart Eyes
Виж целия пост
# 621
Много, много ми е мъчно за всичко, което се случва с Япония!  Cry От дете мечтая да я посетя и винаги съм имала открит интерес към всичко, свързано с нея... Сега гледам новините - призовават всички българи да напуснат страната, радиационните нива били прекалено високи, а вятърът вече духал към вътрешността!  Shocked

Самурайка, с теб сме всички, всеки ден проверявам темата, за да видя дали си писала!  Praynig
Виж целия пост
# 622
Самурайка, аз се присъединявам към всички, които се молят за Япония в момента! стискам палци вие да сте добре!

Имам много близки приятели - японци, които са в Токио, и отчаяно се опитвам да се свържа с тях! дано пишат или скоро се обадят, че са добре!

 Praynig
Виж целия пост
# 623
В Токио няма никаква опастност за хората в момента. Нищо не може да се каже категорично, но засега нещата са под контрол. Липсват храни и горива, но не гладуват хората, просто магазините са празни.
На север малко по малко започват възстановителните работи.
 Hug
Виж целия пост
# 624
Извинете, че нахлувам, но искам да попитам в Ниигата как стоят нещата?  Rolling Eyes Част от семейството на чичо ми живее там (баба ми, жена му, трите им малки деца) - евакуирани са. Две от братовчедките ми са в Осака (те са големи вече), но казаха, че там всичко е ок... Малко сме паникьосани, не съм чела всичко....
Виж целия пост
# 625
Самурайка, обмисляте ли да изпълните препоръката българите да се евакуират от Япония?
Виж целия пост
# 626
Самурайка, мисля си за вас и за всички хора в Япония - как до преди седмица се възхищавах на всичко, което са постигнали японците и това, което се случва сега  Cry.
Искрено се надявам да сте добре  Hug
Виж целия пост
# 627
И аз съм в Осака, тук наистина сичко е добре. В Ниигата също, тя е откъм Японско море, не отстраната на Тохия океан.
Виж целия пост
# 628
И колегите на мъжа ми слязоха към Осака (чужденците имам предвид).

Самурайка, аз се присъединявам към всички, които се молят за Япония в момента! стискам палци вие да сте добре!

Имам много близки приятели - японци, които са в Токио, и отчаяно се опитвам да се свържа с тях! дано пишат или скоро се обадят, че са добре!

 Praynig

Как се опитваш да осъществиш връзка с тях? Ние така и не успяхме да се свържем по телефона, но във ФБ пишат как са и това ни е информацията, изобщо по Интернет каналите  Peace
Виж целия пост
# 629
И аз съм в Осака, тук наистина сичко е добре. В Ниигата също, тя е откъм Японско море, не отстраната на Тохия океан.


Благодаря!  Hug Но сега ми звъннаха - идват насам. В събота тръгват, къщата им е съборена и има лавинна опасност...

Как се възпитава японец не знам, но почит и уважение към цялата нация и държава!   bouquet
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия