
! Мислех си, че Стейси не се храни достатъчно, но като гледам, в сравнение с вашите деца, си е доста добре. И аз да си отговоря
.
.
.
, но реагира само на Ния, не на Нийчо
Габи го усетих осезателно към 16седмица (няколко пъти преди това също, но не бях сигурна дали са ми червата или е бебето), но сега ми е втора бременност и знам за какви сигнали да слушам 
Казва мама, кака, тата, деде, баба. На кучета понякога казва БА, понякога гледа като теле в железница
Явно съм му объркала възприятията на детето 

Нещо ми се въртеше за септември. Как беше полета, или полетите?
Както не разбирам от температури, нищо чудно да съм я пропуснала, нещо не се справям с проба на челцето с устни, например. Чакам инфрачервен термометър, този, нямам търпение вече.
В почти всички замразени смески гледам да има червена чушка, много приятен аромат дават.
Като я сваля да си ходи и бутам празна количка, тя хуква точно в обратна посока. Има си свое виждане за пътя и ми е невъзможно, дори и за ръка се пъне и се дърпа, и отстрани изглеждам като майка- мъчителка, щото тя и пищи да я пусна, иска сама да ходи. Голям зор беше да проходи, а сега ми се изясни, че нещата са сериозни
Сега вечерта излязохме за каша и тя си слиза на улицата към трамваите
Аз съм тренирана мама, моите деца за ръка и в определена посока никога не са вървяли. 

Тръгваме да се разхождаме, викам си "дай малко да походи"(да ме пита човек къде ми е акъла), и с едната ръка празната триколка бутам, с другата се опитвам нея да държа.А тя непрекъснато се дърпа да се освободи. Кой те слуша като му говориш, че не може
Измъкна се веднъж без да я усетя и хоп - към колите ... Накрая си я сложих в колелото и ако ще да реве... Лошото е, че в нашия квартал няма кде да я пускам да ходи и играе, та картинката е весела.Трябва да я водя в парка, дето е в другия край на града.Ама ще я водя, кво ще правя 
Чудесна новина! Лека бременност и на финала такова бебче, каквото сте си поръчали! Отдавна се бях сетила за теб, къде се изгуби?
От 15:30 до 16:00 ч.
спи наѝ-много час, час и половина, ама днес и онзи ден беше върха!
И благодаря за пожеланията.

Иначе как сте с апетита? Обича ли да си похапва?
) още преди да навършим годинка. От кивито обаче му се разхлабваше стомахчето. За други деца съм чувала, че портокалът ги е разхлабвал преди годинката, а след това са го понасяли. Като казвам разхлабено стомахче, имам предвид разстройство причинено от алерген. Ние имахме такова, щото му набутах един хляб със сусам. Таткото ентусиазирано сипвал с шепи в домашния хляб, а аз си нямах идея. Леле, какво акане падна, но нищо повече. 
Препоръчани теми