
?
!
, започна да става все по-хладно, дано скоро и сняг да не завали, че тук никак няма да ме учуди
Мен ме нападнаха преди години в подлеза на НДК. Единия дришльо с коляно ме удари в гърба и другия ме нападна отпред. Най-готиното беше, че имаше проблем с трамвайте и имаше доста хора, които гледаха и никой нищо не направи. Една жена след като избягаха се приближи и ме прегърна, даде ми вода, събраха е други хора и започнаха да ме питат "Ми ти що не се развика?", "К`во ти взеха....." Дойде трамвай, качих се, заедно с въпросната жена, която каза, че ще остане с мен докато се успокоя и познайте - мина контрола, естествено изобщо не се сетих да си дупча билет. Започна една разправия, искаше да ме свали. Контрольора ме дърпа от едната страна, жената и още идни хора от другата. Абе, .... нямам думи.....
Ако знаете как се бие. Днес, гледам го, майка ми го е хванала за ръка и го води, по скоро той нея. Минават покрай едно момиченце, малко по-малко от Ками и това магаре като започна един ръкопашен бой
. И ние стоим в тоя парк, но все сме с компания, но и ще знам да не стоя сама вече. Горката жена как се е уплашила само. По кое време е станало иначе?

(дрехи, играчки, яденета, колата за бутане, басейнчето с играчки за плажа, гърнето, количката .... ) 

Другата седмица ни няма, но последващата с удоволствие ще се включвам във всички срещи, не само в петъчните. 





Препоръчани теми