Тук днес ще е 36 градуса 
Тези, които показах са от английския Ибей, и са точно за над 18 месеца. Предполагам, че ще си я бута поне до следващото и дори по-следващото лято, та си е оправдана покупка. Самонавивам си се аз 

.
При нас засега вече 11 дни няма проблем
А това с "категорично не" е просто смешно. Дано скоро да минат неразположенията на мъниците 
изобщо къмпинг Веселие продължава с пълна сила. Подвижен лазарет сме. На пук на всичко това взехме с мойто мъж да не отлагаме повеме Приморското и днес заминаваме за там, а от там ще ни закара в София, така че живот и здраве ще съм готова за софийски срещички. Абе, мацки, писна ми на манерката...



моят юнак беше много напорист в гушкането. И както и през целият ден и вечерта ми отказа ядене. Реших да пробвам бизквита с кисело мляко накрая само и само да хапне нещо - е с рев изяде 5 лъжички ... 

Препоръчани теми