Тайната на дългата и здрава коса - 79

  • 98 617
  • 749
# 180
Здравейте момичета.Отдавна не съм писала,понеже заминах за Чужбина.Може би се заблуждавам,но тук козметиката и най-вече шампоаните ми дайстват много по-добре с по-голям ефект..  newsm78  Ето и как изглежда моята коса в момента
http://media.snimka.bg/7089/020433074-big.jpg
http://katybaby.snimka.bg/daily/me.419197.20433084
-с 2 думи когато няма намеса на преса-кофти.Чудя се за някаква прическа,ако някои има идеи...  Peace
Виж целия пост
# 181
Това е моята коса с прическата ми от бала - два часа ме обикаля фризьорката с машата, но резултатът беше поразителен, много ми хареса как се получи!  bouquet Heart Eyes

http://i60.photobucket.com/albums/h3/Venomous_Blood/My%20ball/Ro … ed_Picture137.jpg

Само да отбележа че тогава се боядисвах черна с червен кичур, сега вече не е така! Косата ми е кестенява и почти няма следа от черната боя. Отказах се от всякакви бои и подобни мацаници -само скапват косата. Mr. Green
Виж целия пост
# 182
  Как от черна стана кестенява  Shocked Обезцвети ли я? Аз като се направих от черна кестенява съсипах мноого косата си. Теглеше се като дъвка в банята  Close, но сега вече е добре. Успях да я възстановя. Сега съм много тъмно кафява и искам да се направя тон- два по- светла, но не се получава, но не смея отново да я обезцветявам  Naughty
Виж целия пост
# 183
Вероятно боята се е отмила.  Peace
Виж целия пост
# 184
някой питаше за шампоаните за къдрава коса, извинявам се, че чак сега се включвам Embarassed

значи за мен най-добър беше на Пантен но от около 1-2 години е спрян и не са го пуснали, така изглеждаше - http://www.flickr.com/photos/24539844@N00/2308061084/

след него най-ми допада на Нивеа - http://www.eurofoodmart.com/images/product_images/27212617621294b34f6515eec3.jpg

в момента използвам шампоана и балсама и съм доволна от ето този - http://www.rubella.bg/uploads/skin/pic_104.jpg

Другите, които се сещам, че съм ползвала за къдрава коса, но не съм оставала доволна са:

http://www.malinka.bg/Kosa/Shampoani/Orzene_Extracts_Shampoan_za_kudrava_kosa/ - на Орзен

http://www.comandaproduseavon.com/images/avon_frizz_control_shampoo.jpg - на Ейвън ползвала съм и балсама заедно с шампоана и г/д имаше ефект

http://www.evroskip.bg/index.php?show=browse&prodid=677 - този беше на българса марка и 3 в 1, означаваше някакви 3 масла, а не шампоан, балсам и още нещо Grinning

и на сънсилк - http://www.getprice.com.au/images/uploadimg/622/142__1_227676.gif


Само да кажа, че моите критерии дали са хубави или не се определят от това как ми се оформят къдриците от шампоана, но ако се ползва от човек с права коса сигурно ще  е различно  bouquet
Виж целия пост
# 185

в момента използвам шампоана и балсама и съм доволна от ето този - http://www.rubella.bg/uploads/skin/pic_104.jpg
Aз пък изобщо не съм доволна от него Sick.
Анч, мн си чаровна. KaTy_BaBy , косата ти е много хубава, не разбирам защо тр да я дърпаш с преса?
Виж целия пост
# 186
Благодаря ви, момичета!  Hug Hug Hug

ЧерЕн_ШокоЛад, мерси за пожеланията!   bouquet


Черната боя се маха, отмива се, доста упорит трябва да си. Аз вече не се боядисвам с черна боя, а с кестенява. Пак е тъмно, но не е черно.
Някой ме питаше как се подстригвам- на етажи, но повече в горната част на косата без да имам допълнителни в дължината, че много ми се разрежда.   bouquet ooooh!
Виж целия пост
# 187
 Как от черна стана кестенява  Shocked Обезцвети ли я? Аз като се направих от черна кестенява съсипах мноого косата си. Теглеше се като дъвка в банята  Close, но сега вече е добре. Успях да я възстановя. Сега съм много тъмно кафява и искам да се направя тон- два по- светла, но не се получава, но не смея отново да я обезцветявам  Naughty
Като спрях да се боядисвам просто, оставих си естествения цвят - падна си от само себе си, все пак мина една година, това е доста време за да падне една боя. Особено пък тази моята- беше безамонячна, а те падат дори по-бързо от другите Grinning.
Виж целия пост
# 188
Здравейте от мен! И аз изчезнах подобаващо от темата през лятото. Сега се връщам с молба за помощ: косата ми започна да хвърчи, да се наелектризира, да се омазнява ежедневно. Напоследък използвам шампоан на Garnier с алое. Препоръчайте ми моля ви балсам или готова маска, че нямам много време за домашно приготвени. Или пък някакъв друг продукт за борба с проблема....  Hug
Виж целия пост
# 189
А досега балсам и маска ползвала ли си, ако да - какви?
Виж целия пост
# 190
Момичета да ви питам, сега на това време, когато вали и въобще на влагата косата ви как реагира?  Rolling Eyes
Виж целия пост
# 191
Момичета да ви питам, сега на това време, когато вали и въобще на влагата косата ви как реагира?  Rolling Eyes


Moята е чуплива и реагира с "УАУ"  smile3511. Става ужасна.
Виж целия пост
# 192
Аз никога не съм подържала по-специален начин  моята коса, не ползвам и маски  балсама също не го харесвам , а имам страхотна дълга коса до кръста. Според мен тайната е в това, че не я третирам с абсолютно нищо. Мия я през 2-3 дни със шампоан и след това я оставям да се изсуши сама не използвам сушоар и преса. Ето и малко снимки   http://aemi.snimka.bg/other/kosa.531093.20439659
Виж целия пост
# 193
  И моята е чуплива, но пък това не ми е проблем. Харесвам си точно такава косата- чуплива към къдрава. Проблем ми е когато от дебелите дрехи започне да се наелектризира и хвърчи. Мисля да решавам проблема с малко масло от пшеничен зародиш на вече изсъхнала коса ( сега го слагам на влажна ), ще споделя дали има резултат.

  Shu6omiga ти пробвай с масло от жожоба. Мисля, че то беше за мазна коса.
Виж целия пост
# 194
aemi косата ти е страхотна,на твое място и аз не пих я съсипвала с преси ,пък и не виждам смисъл от преса-тя е права  Peace
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия