Тайната на дългата и здрава коса - 79

  • 98 619
  • 749
# 195
A Някой да сподели нещо за обемм  Praynig
Виж целия пост
# 196
http://www.youtube.com/watch?v=r0kvwQYHZYQ
на това попаднах днес Simple Smile
Виж целия пост
# 197
Това е пускано и преди. Писала съм преди мнооого време за 1 маска с 1 авокадо и знам, че няма да повторя НИКОГА.
Виж целия пост
# 198
Това е пускано и преди. Писала съм преди мнооого време за 1 маска с 1 авокадо и знам, че няма да повторя НИКОГА.

Какъв беше ефекта? newsm78
Виж целия пост
# 199
  Аз дълго време си правех маска само с авокадо и мед и бях изключително доволна. Блясък и мекота  Peace Идеята е да се избере по-презряло авокадо, за да няма много "конци" в маската, които трудно се измиват
Виж целия пост
# 200
чувала съм,че авокадото сваля цвета от боядисаните коси.има ли нещо вярно или пак измислица?
Виж целия пост
# 201
МИ целта на слагането на авокадо в маската е заради маслото в него - авокадото има много естествени ненаситени мазнини, като маслините например. Струвами се излишна хамалогия да се мачка авокадо, сле дкато може да се вземе чисто масло и да се капва в маската.
Сваля цвета толкова, колкото всички други масла.
Виж целия пост
# 202
  Ами авокадото е естествен продукт е и е много хубав и за лицето, аз съм си мазала с тази смес и бюста. Много по- лесно достъпен е плода ( в БЪЛГАРИЯ ) от маслото. И защо се храним с твърда храна , като можем да взимаме извлечен протеин например и т.н. И аз одобрявам маслата и ще си набавя различни с времето, но дайте да погледнем малко  в страни. Стига вече с тези масла..... авокадото като плод върши чудесна работа. Към него добавете масло от ШИЙ, БАДЕМ, АРГАН, ..... това което не може да си добавите от кварталната бакалия и мажете смело. Иначе всички сме на ясно, че СЪЩЕСТВУВА чисто масло от авокадо

  Този пост не е с цел да ви нападам въпреки очаквам гнева ви да се струпа върху мен  Joy Laughing , но ми идва вече в повече на всяка споделена идея да да се коментира " ... ами то... има масло от това, и от другото...."
Виж целия пост
# 203
Аз щях да си правя преди време тази маска с авокадото,но пусто го приложих вътрешно  Embarassed Беше мнооооого вкусно  Mr. Green Снощи преди да изляза се измих с шампоана на Орзен за боядисана коса ,после си сложих от маската на Денис с кватернерните соли . Косата ми стана много хубава ,но от задимените помещения и тем подобни мръсотии днес е ужас.сега съм си сложила от стимуланта за коса,че имам само това и после пак миене.
 Чакам да ми донесат тривитаминола и ще изкарам една серия с него пак.А и като гледам скоро ще трябва да се боядисвам.Бързо ми пада боята,а и като ми израсте косата,тези черни корени не са никак приятна гледка.......
Виж целия пост
# 204
Тези дни търсих маската на Орзене и немога да я намеря. Ходих в DM, Бонжур и Пикадили, където преди я имаше, но вече няма помен от нея. В DM имаше от другата, но аз искам тази с бира. Ако някой знае къде я има със сигурност в София, може ли да каже?  Praynig
Виж целия пост
# 205
В Метро я има маската на Орзен.
     Искам специално да питам Miss Nellie за миенето на косата само с балсам. Пробвах да я измия така, но нещо не се изми добре и стана направо сплъстена. Може би  миене само с балсам да е за сухи коси, щото моята е мазна в корените и суха по краищата??  Разчитам на твоя съвет, много подобрих косата си, пробвайки неща, за които си писала  bouquet
Виж целия пост
# 206
Миенето на косата с балсам е само за сухи коси. Моята е много суха, не се омазнява в корените и след измиване с балсам не е сплъстена.
Виж целия пост
# 207
СЕга съм намазана в корените с белтък, а дължината и крайщата с жълтък  Simple Smile Ще видим какво ще стане като се измия
Виж целия пост
# 208
Ще ми е любопитно какво ще се случи с белтъка при досег с топлата вода....
Виж целия пост
# 209
Нищо добро.  Laughing
Освен, че ще се свари, ако се измие с топла вода, не е полезен по никакъв начин.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия